یک سوال از خود شما ؟ ایمیل ما در اینجا.

1. چه اجتماعی فاصله?

گذشته از اینکه یک خبر خوب برای افراد درونگرا ، اجتماعی فاصله بهداشت عمومی تاکتیک است که کمک می کند تا جوامع کاهش سرعت انتقال و گسترش بیماری مسری مانند coronavirus. تحقیقات نشان داده است که در مناطق شهری و مناطق که در آن یک بیماری در حال گسترش است اقدامات مانند کار از خانه تعطیل, مدارس و لغو مراسم بزرگ می تواند به طور قابل توجهی کاهش میزان عفونت های جدید.

این یک ایده خوب برای بررسی خود را با دولت های محلی و بهداشت عمومی قدرت برای پیدا کردن آنچه در اسلام است که در جای خود و در جامعه خود را. CDC توصیه می کند هر کس دست خود را بشویید غالبا حفظ فاصله فیزیکی از 6 فوت یا بیشتر بین خودتان و هر کسی که سرفه یا عطسه و همچنان دست زدن به صورت خود را (چون ما می دانیم که شما در حال انجام یک کار بزرگ تا کنون).

2. به چه معنی است صاف منحنی’?

زمانی که coronavirus آمار ووهان چین آن سفر سریع است. در فوریه بیمارستان پر شد به ظرفیت و بکار گرفتن یک آمبولانس کشیده به صدها نفر است. پزشکان تا به حال هنوز بدست یک دسته در آنچه که آنها در برخورد با, تا اجتماعی فاصله اقدامات را گرفته نشده تا آن را خیلی دیر شده بود. به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر منحنی یک نمایش گرافیکی از سریع سنبله در عفونت شد و شیب دار است.

مسطح منحنی
two graphs. The red one has high peak in short time and blue one has small peak over course of time
تصویر: سام ویتنی CDC

برای نگه داشتن بیمارستان ها و مطب از غرق شدن با بیمار, بیماران, هدف نهایی برای مقامات بهداشت عمومی است برای پهن کردن این منحنی. اجتماعی فاصله اقدامات می تواند تاثیر جدی زمانی که آنها در حال اجرا در اوایل به طوری که در طول زمان همه بیماران دریافت منابع آنها نیاز دارید.

3. است وجود دارد افزایش خطر برای افراد مبتلا اساسی بهداشت و درمان ،

با توجه به تحقیقات اولیه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند که نگاه بیش از 1000 ووهان ساکنان که قرارداد coronavirus آن را نه فقط در افراد مسن که مستعد ابتلا به بیماری های شدید; افراد با شرایط بهداشتی مزمن نیز در معرض خطر بالاتر است.

کروناویروس مبتلا به دیابت و فشار خون و یا بیماری های قلبی, تجربه یک نرخ بالاتر از عفونت از عموم مردم و نزدیک به 15 درصد از بیماران مبتلا به جدی همراه با اختلالات مواجه عوارض شدید یا مرگ.

4. چه ‘ملایم’ علائم ؟

اوایل تجزیه و تحلیل نشان می دهد که حدود 80 درصد از coronavirus موارد nonsevere اما به چه معنا است ؟ با توجه به علائم خفیف شامل sniffles و سرفه و گلو درد و تب با درجه پایین—بسیار سرد است. اگر شما در حال نشان دادن خفیف علائم تنفسی حتی اگر شما فکر می کنم ممکن است coronavirus CDC توصیه می کند شما جدا در صفحه اصلی و تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را. Telemedical خدمات در حال حاضر ارائه شده از طریق بسیاری از برنامه های بیمه درمانی و اقامت قرار داده و برای قرار ملاقات خود را کاهش می دهد خطر انتقال به دیگران است.

اگر شما شروع به تجربه علائم شدید مثل پایدار دشواری تنفس و دستگاه گوارش پریشانی و سردرگمی و یا سرفه خونی یا مقادیر زیادی از مخاط اطلاع رسانی دکتر خود را برای ارزیابی اینکه آیا یا نه شما نیاز به درمان های اضافی.

5. چه یک بیماری همه گیر?

در تاریخ 11 مارس سازمان بهداشت جهانی رسما به روز رسانی Covid-19 به همه گیر وضعیت. تمام عیار همه گیر ممکن است صدای ترسناک (پس از تمام سهام آن همان ریشه کلمه به عنوان دوزخ) اما تعیین نیست بر اساس چه خطرناک این بیماری است. به عنوان اپیدمیولوژی سیما یاسمین توضیح می دهد که یک بیماری همه گیر است که مشخص می شود چه از لحاظ جغرافیایی گسترده یک بیماری خاص تبدیل شده است.

از ابتدای سال coronavirus گسترش یافته است به 114 کشور و آلوده بیش از 118,000 مردم و بسیاری از محققان به مطالعه این بیماری درمان شده اند coronavirus به عنوان یک بیماری همه گیر برای هفته ها. اما این بیماری را سریع گسترش است و همچنین پرورش مقدار زیادی از اطلاعات غلط و ترس چنان دقیق پیام مهم و حیاتی است. که مدیر کل Tedros Ghebreyesus هشدار داد که این کلمه باید استفاده نمی شود “به آرامی و یا سردستی” و گفت که این طبقه بندی تغییر نمی کند این سطح از تهدید ناشی از ویروس است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

6. آیا شستن دست ها کار می کنند ؟

بله! شستن دست های خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه یکی از موثر ترین راه برای جلوگیری از ابتلا یا پخش coronavirus (یا هر ویروس که برای ماده). یک ویروس در درون چرب چربی مانع از آن استفاده می کند به اتصال به سلول های خود را و گسترش در سراسر بدن خود را. هنگامی که شما شکستن این چرب پاکت شما کشتن ویروس. چه سخت در چربی ؟ صابون و ضد عفونی کننده.

اگر یک ویروس بر روی دست شما نمی توانید شکستن پوست را به شما آلوده (به جز از طریق یک برش یا سایش) آن می توانید سیستم خود را اگر شما صورت خود را لمس و آن را wends راه خود را به یکی از بسیاری از دهانه وجود دارد. پس از شستن دست های خود را و به طور جدی صورت خود را لمس نمی.

7. زمانی که من باید به بیمارستان بروید?

اگر شما یا یک دوست در حال تجربه یک اورژانس پزشکی آن زمان خوبی برای تماس 9-1-1. اگر شما باور دارید که شما یا کسی در خانواده شما ممکن است coronavirus هر چند مطمئن باشید که پاک کردن به اپراتور. متخصصان پزشکی و کارکنان بیمارستان می تواند گرفتن این ویروس بیش از حد و آخرین چیزی که آنها می خواهند برای تبدیل شدن به یک بردار و با تصویب این ویروس را به شخص دیگری در حال حاضر در مراقبت از.

اگر شما با داشتن علائم خفیف این بیمارستان ها می خواهند شما را به ماندن در خانه. علایم جدی تر مانند تیره و تار تنفس و درد قفسه سینه و یا عوارض تهدید کننده زندگی از یک بیماری زمینه ای ممکن است حکم مراجعه به بیمارستان اما این هنوز یک ایده خوب برای تماس ، بیمارستان ها را افزایش پروتکل برای رسیدگی به پتانسیل coronavirus بیماران مانند پوشیدن ماسک و پوشیدن دنده محافظ.

ما خواهد شد به روز رسانی این پرسش غالبا. این آخرین به روز رسانی در تاریخ 13 مارس سال 2020


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه خود را ضد عفونی کننده دست
  • سنگاپور آماده بود برای Covid-19—کشورهای دیگر توجه داشته باشید
  • اخلاقی است به منظور تحویل در طول یک بیماری همه گیر?
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • راهنمایی برای کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de