چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?

که موجی از التهاب علائم را برانگیخته اضطراب در والدین اما کارشناسان می گویند این تصویر تغییر نکرده است: بچه ها هنوز هم (بیشتر) اشکالی ندارد.

لیستی از چیزهایی که Covid-19 می کند به بدن نگه می دارد دیگر. بین سايتوکين طوفان های عصبی بیماری های ورم کردن انگشتان پا, این همه نه گیج کننده و ترسناک و بله, قطعا عجیب و غریب—هر چند به عنوان ویروس شناسی توییتر را با خوشحالی به شما یادآوری می کنند “همه ویروس ها عجیب و غریب است.”

آخرین پیچ و تاب و نگرانی چگونه Covid-19 کودکان و نوجوانان تاثیر می گذارد. اولین گزارش نشان داد که در حالی که بچه ها فقط به عنوان به احتمال زیاد به عنوان بزرگسالان به گرفتن ویروس علائم خود را به طور کلی خفیف تر—به جز برای نوزادان و کودکان با شرایط موجود. در حال حاضر با شروع در اروپا و سپس در نیویورک و شهرهای دیگر در سواحل شرق گزارش های پدید آمده از یک “بیماری مرموز” است که مسیرهای پیاده روی در پی Covid-19 عفونت. کودکان و نوجوانان شده اند در بیمارستان ها با آزار دهنده تب و خارش چشمان خون و سایر علائم یک سیستم ایمنی رفتن بلا استفاده. بسیاری از موارد را برانگیخته نادر اما قابل درمان, بیماری به نام بیماری کاوازاکی یک بیماری التهابی است که بر فرزندان جوان است. دیگر بیماران مجبور شدید علائم مانند فشار خون و درد شکم و گاهی اوقات نیاز به مراقبت های ویژه. این موارد هستند که به نام با یک نام متفاوت: اطفال التهابی multisystem سندرم یا PIMS.

مقیاس آن عوارض است که هنوز هم در حال ظهور. در گذشته تعداد این شرایط ایمنی گزارش شده در بیش از 100 بچه ها در نیویورک منطقه سه نفر از آنها فوت کرده اند. فرانسه و بریتانیا هر گزارش یک مرگ در اواخر این هفته. در مجله لانست یکشنبه محققان در بیمارستان در شمال ایتالیا شناسایی قوی ترین پیوند و در عین حال بین سندرم Covid-19 عفونت گزارش 10 مورد از کاوازاکی-مانند بیماری بیش از یک دوره دو هفته ای 30 برابر افزایش بیش از هنجار با بسیاری از بیماران آزمایش مثبت برای یک زمان و یا گذشته SARS-CoV-2 عفونت ویروسی. فقط به عنوان بسیاری از کشورهای در حال بحث که آیا به بازگشایی مدارس و اردوگاه های تابستانی نصب گزارش داده اند یک احساس ثانویه بیماری همه گیر می افتند به همان اندازه وحشتناک به عنوان اولین. در اوایل این هفته قبل از شهادت, کنگره, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, پیشنهاد سیاست گذاران ماندن “فروتن” در مورد آنچه که ما در مورد نمی دانم Covid-19 و بچه ها.

او نمی گویند به وحشت.

“من فکر می کنم وجود دارد تعمیم ترس و اضطراب از آنجا که ما به مردم گفت خبر خوب این است که این ویروس انجام نمی دهد هر چیزی را به کودکان. و در حال حاضر ما گفت: “در واقع در اینجا یک چیز جدید” می گوید: “جین, سوختگی, مدیر کاوازاکی بیماری مرکز تحقیقات در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ، در حالی که او آن را “زشت و تاب” او اشاره می کند که اصلی شعار هنوز هم صادق است: تعداد بسیار کمی از کودکان و نوجوانان در حال گرفتن به شدت بیمار از Covid-19. “این یک پدیده نادر,” او می گوید. و در میان کسانی که دچار این بیماری حتی در آن فرم بیشتر شدید بسیاری انجام می دهند فقط خوب با درمان. برای اکثر بچه ها او می گوید: Covid-19 علائم هنوز خفیف—غیر قابل کشف ، (هر چند که افزایش مقدار زیادی از سوالات دیگر در مورد نقش کودکان و نوجوانان در این ویروس را انتقال.)

هنوز می سوزد و می گوید: مجموعه ای از موارد غیر معمول است—بی سابقه حتی در 30 سال مطالعه کاوازاکی بیماری و سایر شرایط ایمنی در کودکان و نوجوانان. “هیچ کس را دیدم, این آمدن,” او می گوید. “منظورم این است که چگونه ما می تواند?” خوشبختانه او می گوید: پزشکان به نظر می رسد مجهز به آن رسیدگی و ممکن است چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد رمز و راز از نادر بیماری های ایمنی به لطف این افزایش در موارد.

بيماری کاوازاکی با آن ثبتشده آزار دهنده تب و حملات التهاب است که به راحتی کشف شده توسط پزشکان. اما نه همیشه. برای مدت زمان طولانی پزشکان زحمت نیست به آن را متمایز از دیگر رمز و راز شرایط التهابی مرتبط با توسعه سیستم ایمنی بدن می گوید سوزان کیم اطفال متخصص روماتولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. اما پس از آن در دهه 1960 یک دکتر به نام Tomisaku کاوازاکی شناسایی شگفت انگیز الگو: در برخی موارد اگر التهاب بود رها شود بچه ها را توسعه آنوریسم در عروق اطراف قلب است که می تواند در دراز مدت آسیب قلبی. بنابراین او یک طیف وسیعی از علائم معیارهای مرتبط با بیماری قلبی از جمله تب و اشکال مختلف التهاب برای این بیماری که به نام خود را به خرس.

اگر زود ترین بچه های جلوگیری از هر گونه دراز مدت مسائل مربوط به قلب. “اجرا از آسیاب کاوازاکی بیماری است و درمان می تواند با کلی پزشک متخصص اطفال” کیم می گوید. بچه های در حال درمان با آسپرین و ایمونوگلوبولین داخل وریدی یا IVIG—یک آنتی بادی راه حل است که کمک می کند تا بدن آرام خود را از پاسخ ایمنی است. آنها معمولا احساس بهتر در عرض چند روز.

رمز و راز چیزی است که باعث می شود سیستم ایمنی بدن به بدساخته در وهله اول. “هیچ کس نمی داند چه چیزی باعث بيماری کاوازاکی اما در ژنتیکی مستعد افراد نوعی از سیستم ایمنی بدن باعث می شود در که آبشار از علائم” کیم می گوید. در طول دهه گذشته شده اند وجود دارد بسیاری از نظریه ها در مورد که باعث از قارچ ها به آئروسل آلاینده ها به عفونت های باکتریایی. در سال 1980 یک نظریه در مورد فرش تمیز کردن مواد شیمیایی غالب هر چند که معلوم بود ساختگی است. ویروس ها نیز مشکوک است. در سال 2005 یک خوشه از موارد در کانکتیکات همراه بود با کروناویروس که باعث سرماخوردگی, اما مطالعات بعدی موفق به ایجاد یک شرکت لینک. دیگر محققان ارتباط با دیگر ویروس ها شایع به دنبال در روند بیماری های فصلی و در بروز بيماری کاوازاکی در سراسر جهان است.

“آن را به بیش از یک نوع ماشه می گوید:” کوین فریدمن اطفال متخصص قلب و عروق در بیمارستان کودکان بوستون که دیده است در مورد 15 مورد از کاوازاکی-مانند بیماری با ظاهری روابط Covid-19 همه آنها به خوبی انجام داده اند تا کنون. “این بیش از حد در همه جا در سراسر جهان برای ما برای پیدا کردن یک چیز واحد است.” باعث متفاوت ممکن است در ارتباط با جمعیت های مختلف از بچه ها او می افزاید و می تواند نتیجه متفاوت ژنتیکی predispositions.

با تمام این عدم اطمینان در مورد محرک های کیم می گوید: او نمی شد شگفت زده برای دیدن یک رمز و راز التهابی بیماری در آینده بر روی پاشنه از یک رمان شیوع بیماری. در حالی که تعداد موارد—و برخی از علائم غیر معمول هستند او امتیاز آن را نیز غیر معمول برای دیدن میلیون ها نفر از افراد آلوده به بیش از چند هفته توسط یک ویروس.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

داده کسانی که علائم مشخص آن را هنوز خیلی زود برای اطمینان می دانم که چگونه نزدیک Covid مرتبط سندرم به نوعی بيماری کاوازاکی. نیز وجود دارد تفاوت است که در آن کودکان بیماری به نظر می رسد تحت تاثیر قرار دهد. معمولا کاوازاکی بیماری است که شایع ترین در ژاپن و کره جنوبی و به طور معمول تاثیر می گذارد کودکان کمتر از سن 5 سالگی. محققان نمی دانند چرا که دقیقا اما geographic اختلاف آشنایی وزن به یک نظریه است که زمینه ژنتیکی خاص باعث درگیر است. اما زمانی که می سوزد به تازگی تبدیل به همكاران در بيمارستان در آسیا آنها مورد بررسی خود را در مورد داده ها در بر داشت و هیچ چیز شبیه به PIMS موارد است. در ژاپن وجود دارد در واقع کمتر موارد خفیف بیماری کاوازاکی از هنجار است. افزایش موارد به Covid-19 است به جای آن که دیده می شود در ایالات متحده و اروپا است. بسیاری از کودکان هستند و آنها تمایل به بزرگتر—نوجوانان ،

این تفاوتها منجر به نشان می دهد که شرایط کاملا متمایز است. اما سوختگی اشاره می کند که در آمریکا و اروپا شدید PIMS موارد شده اند همراه با افزایش موارد که شبیه عادی کاوازاکی بیماری است. “از آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر من فکر می کنم شما می تواند سخت و فشرده به انکار است که SARS-CoV-2 ماشه,” او می گوید.

در آن حس موجی از موارد ممکن است در حال حاضر محققان با یک فرصت منحصر به فرد برای درک این که چگونه این نوع از سیستم ایمنی بدن بیماری کار می کنند. “افرادی که علوم پایه در حال نگاه کردن به این به عنوان یک برنامه به طور بالقوه یک بار در طول عمر فرصت برای کشف کردن علل بیماری کاوازاکی” فریدمن می گوید. معمولا محققان در تلاش برای بررسی این بیماری در سطح جامعه از این بیماری نادر است تحت تاثیر قرار تنها حدود 5000 کودکان در ایالات متحده در هر سال و به دلیل عوامل ناشناخته و بالقوه متنوع است. با Covid-19 محققان در نادر موقعیت از شناسایی یک واحد ایمنی بدن ماشه و یک گروه از بیمارانی که ژن می تواند پلمپ به صورت بالقوه لینک کلیک کنید.

اما این همه در آینده می سوزد می گوید. در حال حاضر نگرانی فوری گرفتن موارد شناسایی شده و تحت درمان است. محققان می خواهند بدانند که آیا این شرایط دیده می شود در بچه ها به طور مستقیم مربوط به سايتوکين طوفان دیده می شود در بزرگسالان با Covid-19—اغلب کشنده بیماری است که در آن سیستم ایمنی بدن به طور ناگهانی overreacts اغلب پس از یک دوره مهلت از ویروس. خبر خوب این است که برای کودکان و نوجوانان بر خلاف کسانی که بزرگسالان به این بیماری است که معمولا تحت درمان با سهولت نسبی—با استفاده از آنتی بادی برای درمان خفیف بیماری کاوازاکی موارد به علاوه اضافی استروئیدها. “به نظر می رسد پاسخ آنها به IVIG و قلب خود را تابع بازده” می سوزد و می گوید. او امیدوار است به یک کارآزمایی بالینی از استروئید های مختلف درمان در خارج از زمین به زودی کمک خواهد کرد که محققان به ریز لحن خود را درمان موارد شدید است. “ما در حال حاضر در حال گرفتن بسیار خوب در درمان آن” او می گوید.

و حتی پس از آن تعداد کلی موارد کوچک باقی می ماند کیم اشاره به رغم روزانه سرفصل. “اخبار باعث می شود آن را صدا کاملا ترسناک, اما آن را مانند هر مرکز پزشکی حتی ده از بیماران در این مرحله,” او می گوید. آیا بچه خود را در یک تب است که به مدت بیش از چند روز است ؟ پس از آن انجام آنچه شما می خواهم به طور معمول در آن وضعیت: دکتر خود تماس بگیرید. اما نگران نباشید بیش از حد در مورد آن. “پدر و مادر نباید ناجور در مورد این” فریدمن می گوید.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “بیایید با صرفه جویی در برخی از زندگی”: دکتر سفر به این بیماری همه گیر
  • داخل اوایل روز از چین coronavirus coverup
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>