زمانی که تونی هافمن پا به دور از خط تولید در Denso auto part کارخانه در بتل کریک میشیگان به صحبت با سیمی در اوایل این ماه این کارگران تحت نظارت او هنوز هم در حال تماشا—اما نه یک انسان.

یک دوربین بیش از هر ایستگاه دستگیر کارگران حرکات آنها به عنوان مونتاژ قطعات به صورت خودکار گرما-سیستم های مدیریت. این تصویری بود که لوله کشی به ماشین-آموزش نرم افزار ساخته شده توسط یک استارتاپ به نام Drishti که تماشا جنبشهای کارگری و محاسبه چه مدت هر شخص در زمان برای تکمیل کار خود را.

“در گذشته ما را به یک خط است که تلاش شد و آن را یک دسته از مردم را با stopwatches را امتحان کنید و آن را بهتر از” هافمن می گوید:—حداقل برای مشکلاتی که به نظر می رسید به اندازه کافی جدی برای توجیه زمان و هزینه است. Drishti خستگی ناپذیر سیاهههای مربوط به “چرخه زمان” برای هر کارگر و ایستگاه در تمام طول روز برای هر تغییر. مدیران کارخانه با استفاده از اطلاعات به مسیر خروجی و پیدا کردن و از بین بردن حتی ظریف تنگناها در تولید. “همه چیز جریان بهتر و نرم و صاف است” هافمن می گوید. Denso یکی از بزرگترین تولید کنندگان قطعات خودرو شده است آزمایش این تکنولوژی در آن Battle Creek تسهیلات پس از پایان 2017.

graph with the cycle trends and an image of a product being assembled
Drishti نرم افزار می توانید ورود به سیستم چه مدت طول می کشد یک کارگر خود را برای تکمیل مرحله مونتاژ در سراسر خود را تغییر.حسن نیت ارائه میدهد از Drishti

Denso استفاده از Drishti نشان می دهد که چگونه برخی از مشاغل تبدیل خواهد شد توسط هوش مصنوعی حتی زمانی که آنها بعید است به حذف AI در هر زمان به زودی. بسیاری از مشاغل در تولید نیاز به مهارت و چابکی و ابتکار برای مثال در راه است که روبات ها و نرم افزار هنوز هم می تواند مطابقت ندارد. اما پیشرفت در هوش مصنوعی و سنسور ارائه راه های جدید برای الکترونیکی کردن کار دستی. که به مدیران و بینش جدید—و به طور بالقوه اهرم—در کارگران است.

برخی از کارگران می گویند نتایج ناخوشایند. سال گذشته آمازون انبار کارکنان در مینه سوتا برگزار اعتصاب در اعتراض به نحوه شرکت با استفاده از پرسشنامه و کارگر-تکنولوژی ردیابی است. آنها ادعا می کنند که آمازون با استفاده از آن به اجرای یک مجازات کار سرعت است که باعث آسیب. شرکت مورد اختلاف است کسانی که ادعا می کند گفت: این مربیان کارکنان با خیال راحت به دیدار با سهمیه.

کارگران در Denso در ابتدا با احتیاط از چشم انداز تصویری ضبط شده در تمام طول روز برای خوراک ماشین-الگوریتم های یادگیری, اما هافمن می گوید که آنها پس از آمدن به درک Drishti فناوری. پس چیزی را اشتباه می رود کارگران هم اکنون می توانید به آمار نگاه کنید و تصویری با مدیران خود را به جای داشتن به امید کارفرمایان را به حساب خود را از آنچه اتفاق افتاده است به طور جدی. هافمن می گوید: داشتن یک ثابت بازخوانی در بهره وری نیز کمک می کند تا مدیران باید بیشتر پاسخگو به نوپای مشکلات. “اگر کسی مبارزه نه هر شریک در حال رفتن به برای کمک تماس بگیرید,” او می گوید. “اگر ما خود را در چرخه زمان است که پریدن را از طریق سقف ما می توانید بروید و می گویند:” آیا شما با داشتن هر گونه مسائل؟'”

کارگران در Denso خطوط مجهز به Drishti فناوری در حال حاضر شخصی خوراک از داده های خود را. نظارت بر هر کاری, نمایش, چگونه یک کارگر در حال انجام است می گوید: Raja Shembekar یک Denso معاون رئیس جمهور. اگر کارگر کامل مونتاژ خود گام بر آنها دیدن صورت خندان—اگر نه یک frowny یکی.

آیا هوش مصنوعی که digitizes کار دستی باعث می شود کارگران frowny یا شکلک پایین خواهد آمد و به چه کارفرمایان را انتخاب کنید به استفاده از آن.

Denso سرچشمه به عنوان بخشی از تویوتا که هنوز هم صاحب سهام در شرکت و مانند پدر و مادر خود را با استفاده از کایزن فلسفه تولیدی است که به تشویق کارگران در همه سطوح برای شرکت در بهبود چگونه یک کارخانه عمل می کند. که می تواند منجر به کارکنان اجازه دهید کارگران تعامل با داده ها و بینش از AI ناظران در راه است که بهبود شغل خود را به عنوان به خوبی به عنوان بهره وری می گوید: سوزان یاور استاد اقتصاد در مورد غربی رزرو دانشگاه که مطالعات ساخت.

با این حال ما گیاهان حتی کسانی که استفاده از کایزنلازم نیست که سابقه خوبی از اجازه دادن به کارگران برای نفوذ بسیار در مقایسه با نقاط جهان با قوی تر کارگر حمایت و فرهنگ است. “در ژاپن و بسیاری از کشورهای دیگر وجود خواهد داشت برخی از جمعی راه کارگران می گویند “این است که بیش از حد سریع'” یاور می گوید. “ما در این گیاهان وجود دارد اغلب نیست.” Denso ما گیاهان نه اتحادیه اما Shembekar معاون رئیس جمهور می گوید این شرکت دارای یک رابطه خوب با همه کارگران آن است.

مشکل از بالانس در محل کار جمع آوری داده ها با اعتماد کارمند متقاعد نیویورک راه اندازی StrongArm برای محدود کردن استفاده از خود کارگر-ردیابی تکنولوژی سنسور حرکت فرسوده در تنه. دستگاه سیاهههای مربوط به چگونه یک فرد خم و تاب داده است که نرم افزار تبدیل به یک ایمنی نمره در نظر گرفته شده به منظور کاهش صدمات در کارگران که شغل شامل بلند کردن اجسام یا اشیاء در حال حرکت. تویوتا آزمایش این تکنولوژی در کارخانه در پرینستون ایندیانا در اواخر سال گذشته.

جلوگیری از آسیب های با ارزش را به کارفرمایان داده اما از StrongArm سنسور امکان پذیر می تواند همچنین اندازه گیری بهره وری. هر چند که ممکن است افزایش تکنولوژی ارزش در چشم برخی از مشتریان از مؤسسین و CTO مایک کیم می گوید شرکت او تصمیم گرفت تا آن را تضعیف می کند کارگران با اعتماد به دستگاه. StrongArm این قرارداد دولت است که اگر یک مشتری با استفاده از داده ها در یک تنبیهی راه این شرکت می تواند فسخ معامله را بلافاصله. “ما نمی گرفتن و یا در مورد مراقبت از بهره وری در همه,” کیم می گوید. “آن را می کشد ابتکار عمل را از آنجا که شما نمی توانید خرید.”

الگوریتم می توانید تماشا و رقمی کردن کارگران هر حرکت اما پیچ و تابدار چیزهایی مانند احساسات هنوز هم مهم است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دره سیلیکون خراب کار فرهنگ
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • احسان توسط از دست رفته زایمان? اطلاعات زرنگ و دانا تکنولوژی کمک می کند
  • این آتش سوزی عکس یادآوری مداوم از هرج و مرج
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de