زمانی که COVID-19 دیدار فصل آنفولانزا

به عنوان اگر COVID-19 همه گیر نیست به اندازه کافی ترسناک این فصل آنفولانزا است و نه دور. چگونه شدید خواهد آنفولانزا فصل بود آن را به عنوان همگرایی با COVID-19 شیوع? آنچه می تواند ما را برای آماده سازی ؟

دکتر بنیامین خواننده, یک نورث وسترن پزشکی pulmonologist که رفتار COVID-19 بيمار در بخش مراقبت ويژه به تشریح بهترین دفاع در برابر آنفلوانزا که ممکن است محافظت در برابر coronavirus.

در یادداشتی که منتشر خواهد شد مه 29 در مجله علم پیشرفتخواننده استادیار ریوی و مراقبت های ویژه و بیوشیمی و ژنتیک مولکولی در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی بررسی اپیدمیولوژی و زیست شناسی SARS-CoV-2 و آنفلوانزا برای کمک به اطلاع رسانی به تهیه استراتژی برای آینده فصل آنفولانزا.

او به تشریح زیر چهار عامل است که می تواند تعیین شدت از آینده فصل آنفولانزا:

    1. انتقال: اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های طراحی شده برای محدود کردن گسترش COVID-19 نیز موثر در برابر آنفلوآنزا. اگر COVID-19 موارد شروع به سنبله در پاییز سال 2020 دوباره سفت اجتماعی فاصله اقدامات می تواند کمک به کاهش اوایل گسترش آنفولانزا برای پهن کردن منحنی برای هر دو ویروس است.

    2. واکسیناسیون: همانطور که ما در انتظار واکسن آزمایش برای COVID-19 ما باید برنامه ای برای افزایش نرخ واکسیناسیون بر علیه آنفولانزا به خصوص در میان افراد مسن که بیشتر مستعد ابتلا به آنفلوآنزا و COVID-19.

    3. Co-عفونت: ما نیاز گسترده در دسترس بودن سریع تشخیص برای COVID-19 و دیگر پاتوژن های تنفسی به دلیل عفونت همزمان با دیگر پاتوژن های تنفسی از جمله آنفولانزا رخ داده در بیش از 20 ٪ از COVID-19-مثبت بیمارانی که با ارائه یک ویروسی دستگاه تنفسی سندرم در اوایل بیماری همه گیر.

    4. نابرابری ها: COVID-19 همه گیر برجسته نامعقول نابرابری در میان آمریکایی های آفریقایی تبار Latinx و آمریکایی های بومی بنابراین ما باید galvanize بهداشت عمومی با هدف تلاش برای محدود کردن گسترش ویروسی, افزایش واکسیناسیون نرخ استقرار سریع تشخیص و گسترش دیگر خدمات مراقبت های بهداشتی برای جمعیت های آسیب پذیر از جمله جوامع رنگ فقرا و افراد مسن.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین زده است که 2019-2020 فصلی بیماری آنفلوانزا منجر به ده ها میلیون نفر از موارد و ده ها هزار نفر از مرگ و میر.

“حتی در غیر پاندمی سال آنفولانزا و دیگر علل پنومونی نمایندگی هشتمین علت مرگ و میر در ایالات متحده و ویروس های تنفسی شایع ترین شناسایی عوامل بیماری زا در میان بستری بیماران مبتلا به پنومونی اکتسابی” خواننده گفت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de