زمانی که پدران باردار هستند

تولید مثل است که هنوز هم یکی از بزرگترین اسرار در طبیعت است. حاملگی معمولا انجام شده توسط جنس زن است. تنها در pipefishes و اسب دریایی مردان باردار جنسیت. یک تیم بین المللی از دانشمندان به کشف رمز پیچیده تغییرات سیستم ایمنی بدن خود را که فعال نر بارداری.

چگونه جنین توسعه در رحم یک فرایند پیچیده است که هنوز هم گیج کننده امروز. آن است که حل نشده چگونه پدری اطلاعات ژنتیکی است که همچنین در حال حاضر در جنین و در حال ظهور سلول های بدن خود را بر اساس مخلوط “طرح” در حال تحمل توسط مادر سیستم ایمنی بدن و نه رد بر به رسمیت شناختن به عنوان خارجی است. در حالی که این روند در حال حاضر به خوبی درک در انسان, بارداری در قلمرو حیوانات هنوز هم تحریک بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده. یک تیم بین المللی تحت رهبری GEOMAR هلمهولتز مرکز تحقیقات اقیانوس کیل است به شدت مورد مطالعه منحصر به فرد نر بارداری در 12 گونه از pipefishes و اسب دریایی. در برخی از گونه های مردان حمل تخم مرغ تنها در تنه خود در دیگران از آنها محافظت از آنها را با پوست فلپ یا حتی جفت مانند سیستم های که عرضه فرزندان با مواد مغذی و اکسیژن است.

“با مقایسه ژنوم pipefishes و اسب دریایی ما کشف کرد که در تکامل مرد بارداری سیستم ایمنی بدن مسیرهای مسئول خود و غیر خود شناخت قابل ملاحظه ای تغییر کرده” توضیح می دهد که دکتر اولیویا راث از GEOMAR برای اولین بار نویسنده این مقاله که در حال حاضر به نظر می رسد در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم (PNAS). “ما تشخیص داده است که ژن حفظ توابع ضروری در پستانداران بارداری نیز فعال می شود در مردان بارداری. این نشان می دهد که بارداری, آیا مرد یا زن متکی مشابه مکانیسم های مولکولی و شبیه ژن های تغییر در عملکرد خود در تکامل از بارداری” راث همچنان ادامه دارد.

در جزئیات این نویسندگان به بررسی تغییر ژن به اصطلاح عمده مجتمع بافتی (MHC). این MHC در نظر گرفته شده است یکی از مهم ترین نوآوری در تکامل مهره داران. دو نوع وجود دارد به عنوان اساس به اصطلاح تطبیقی ایمنی است که در نهایت می تواند باعث حفظ ایمنی MHC من و MHC II مسیر. هر دو نیز نقش عمده ای در انسان, به عنوان مثال در زمینه پیوند اعضا و امکان رد واکنش های.

نتایج حاصل از مطالعه حاضر نشان می دهد که این ماهی از خانواده اسب دریایی و pipefishes تحت چشمگیر اصلاح سیستم ایمنی بدن خود را از دست داده و دوم بازوی تطبیقی ایمنی MHC II. در ضمن مشابه پستانداران در طول نر بارداری از pipefishes و اسب دریایی ژن دیگر مسیر (MHC I) نیز پایین تنظیم شده که بیشتر پشتیبانی از تحمل جنین. “یک دست دادن یکی MHC-سیستم صدا دراماتیک برای روحانی اما در رابطه با یک عضو آن خواهد بود مثل پیدا کردن یک گروه جدید از ماهی ها که می توانید زنده ماندن بدون کبد می گوید:” پروفسور دکتر Thorsten Reusch از GEOMAR یکی از نویسندگان ارشد این مطالعه است. “بسیاری از ایمونولوژی کتاب های درسی در حال حاضر نیاز به اصلاح” Thorsten Reusch همچنان ادامه دارد.

مشابه از دست دادن البته کاملا مستقل در طول تکامل خود قبلا گزارش شده برای cod-مثل ماهی. در عین حال در مقایسه با cod که در آن گیج کننده باقی می ماند که چرا MHC II دهکدهای از دست داد, از دست دادن است که در pipefishes و اسب دریایی است که مربوط به تکامل منحصر به فرد نر بارداری. جالب ژنهای از دست رفته در pipefish سیستم ایمنی بدن در حال برنامه نویسی برای دقیقا همان مسیر که مورد حمله توسط ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV) است. “Pipefishes که زنده ماندن بدون این مهم عملکرد سیستم ایمنی بدن می تواند تبدیل به مهم مدل سیستم برای مطالعه و بیماری مربوط به سیستم ایمنی بدن و کمبود” راث به این نتیجه رسیدند.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط هلمهولتز مرکز تحقیقات اقیانوس کیل (GEOMAR). توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im