آن چراغ را دوباره در Robinhood در روز دوشنبه. برای دومین جمعه متوالی و سومین بار در یک هفته هزاره-دوستانه معاملات سهام برنامه رفت و به عنوان بازارهای swooned بیش از coronavirus نگرانی.

Robinhood نشده است گفت: آنچه در این مسئله دقیق است که این زمان در اطراف. اما برای قبلی قطع آن سرزنش حجم معاملات بالا که تحت فشار قرار دادند و زیرساخت های آن به یک نقطه شکستن. در پی شرکت بنیان گذاران هشدار داد که از پتانسیل “اضافی مختصر قطع” کرد که در آن مهندسین بودند در حال حاضر در یک موقعیت بهتر برای حل و فصل آنها را به سرعت.

Robinhood جذب میلیون ها نفر از کاربران مطرح شده نزدیک به 1 میلیارد دلار بود و اخیرا به ارزش $7.6 میلیارد دلار است. برای بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی در میان یک بحران نیروی حیاتی سوال: چقدر از زندگی مالی شما مایل به سپردن به راه اندازی ؟

جیک Baumann یک Robinhood مشتری در Argyle, تگزاس می گوید: او یکی از طرفداران بزرگ این شرکت در دسترس و بدون هزینه های معامله. اما او می گوید که قطع او را مانع از ورزش “قرار داده و” قرارداد در آمازون سهام صبح روز دوشنبه او هزینه $15,000. ساخته شده است که او سوال وفاداری خود را.

Baumann می گوید معاملات خود را ندارد تحت تاثیر قطع در هفته گذشته و او راضی شده بود با اطمینان که این شرکت مشغول به کار بود در مشکلات فنی. اما در حال حاضر او دوباره با استفاده از پلت فرم بدانم که آیا معاملات خود را بیش از حد بزرگ با توجه به خطرات. او می گوید: پاسخ ممکن است بستگی دارد که چه نوع از جبران خسارت او ارائه شده برای تجارت است که او نمی تواند اجرا کند. خدمات پس از سکسکه هفته گذشته این شرکت گفت: این امر ارائه حق بیمه خود را به مشتریان رایگان سه ماهه به ارزش $15.

“من احساس می کنم بد,” او می گوید. “من واقعا معتقدم که در آنچه انجام می دهند. این غیر قابل قبول است.”

ده ها تن از دیگر مشتریان بیشتر بود بلانت دوشنبه, ارسال تصاویر در توییتر و Reddit اعلام کرده بودند نقل مکان کرد و پول را در جای دیگر. یک ق پاسخ موضوع است که به سادگی پژواک “شما Robinhood” جذب کرده است صدها نفر از شرکت کنندگان است. هفته گذشته یک Robinhood مشتری در فلوریدا طرح دعوی در دادگاه از طرف دیگر معامله گران که به اتهام شرکت غفلت بود برای عدم ارائه “یک عملکرد پلت فرم.”

توسط شنبه بعد از ظهر این شرکت گفت: بسیاری از آن در عملیات تجاری و بازسازی شده است. این شرکت گفته سیمی آن را دنبال می کرد به علت قطع برق. آن را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

Robinhood است که در میان موجی از “fintech” شرکت های امیدوار کننده آسان تر و ارزان تر و دسترسی به خدمات مالی—همه چیز از اعطای وام و معاملات سهام به اصول اولیه مانند چک کردن و پس انداز. ارائه تمایل به عدم علاقه داشتن به امکانات موجود در بیشتر تاسیس شرکت های, و آنها اغلب با مبادلات: Robinhood برای مثال مواجه شده است و انتقاد برای فروش کاربران اطلاعات تجاری به فرکانس بالا شرکت در وال استریت.

کم هزینه مدل ثابت کرده اند به خصوص جذاب برای جوانتر کمتر ثروتمند مشتریان. که می تواند به معنای کمتر وجود دارد پول روی میز, اما این پول است به احتمال زیاد مهم به مشتریان معیشت—خطرناک دستور هنگامی که ویژگی های سیستم های شکست است. رقیب بانک ها مانند سنج نیز در زمان تلاش برای ماندن آنلاین. در پاییز گذشته عمده قطع چپ مشتریان قادر به برداشت پول نقد بیش از یک روز برای ملزومات مانند اجاره چک و مواد غذایی. این موضوع در نهایت به ترسیم یک اختلال در یکی دیگر از خوبی تامین می شود, راه اندازی, که در آن تعدادی از fintech شرکت بستگی دارد: Salt Lake City-پرداخت مبتنی بر پردازنده گالیله مالی و فن آوری.

معلوم نیست چه مقدار از این حوادث صدمه زدن به شرکت های. صدای سنج ایجاد کردن ظاهر سبکبار به جنجال در ادامه به افزایش 500 میلیون دلار در یک سری E در دسامبر 2019. اما برای کاربران بانک مرکزی با ظاهری عدم قابلیت اطمینان آن ممکن است آسان تر برای تغییر دور از شرکت ها زمانی که آنها پیچ کردن. دیدن خطر است که راه اندازی چنین مطرح بانک های بزرگ در حال اتخاذ قطعات از رقبای خود’ استراتژی جدید و کاربر پسند نرم افزار و هزینه کمتر در برنامه های تجاری خود را.

در این میان وجود دارد حداقل یک پوشش نقره ای را برای سرمایه گذاران بی تجربه: تجاری یخ صبح امروز در واقع می تواند برای بهترین. در زمان بحران اقتصادی, بهترین, راهنمایی برای بسیاری از ما فقط به انجام هیچ چیز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به استفاده از Airtable, Trello, و دیگر برنامه های ثابت زندگی خود را
  • به انجمن خوش آمدید باتنت که در آن هر کس یک تاثیر گذار
  • یک هکر مامان شکست را به یک زندان و سرپرست کامپیوتر
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • عمیق, تنهایی, نیویورک, مترو سیستم عامل
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im