زمانی که قدرت سمی است: تسلط کاهش نفوذ در گروه

مطالعه جدید توسط محققان دانشگاه کنستانس این شرکت واقع در موسسه ماکس پلانک از رفتار حیوانات (هر دو در آلمان) و دانشگاه تگزاس در آستین در می یابد که گروه رهبری تابع مردان بهتر از کسانی که به رهبری غالب و تهاجمی مردان

که قوی ترین و بزرگترین تهاجمی ترین فرد در یک گروه ممکن است شما را غالب اما این به آن معنا نیست شما همه تصمیم.

یک مطالعه جدید از رفتار ماهی منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم نشان می دهد که غالب افراد می توانند با نفوذ یک گروه از طریق نیروی اما منفعل افراد به مراتب بهتر در آوردن یک گروه به اجماع. مطالعه منتشر شده توسط یک تیم بین المللی از موسسه ماکس پلانک از رفتار حیوانات, دانشگاه کنستانس و دانشگاه تگزاس در آستین در افغانستان فرض است که غالب افراد نیز بیشترین اثر را در گروه خود و میریزد نور بر روی پتانسیل های سلطه گر افراد به مانع ارتباط موثر در سازمان.

“همان صفات است که شما را قدرتمند در یک زمینه می تواند به طور فعال به کاهش نفوذ خود در دیگران و به خصوص زمینه های که در آن افراد آزاد هستند تا انتخاب کنید که به دنبال” می گوید: ارشد نویسنده Alex اردن یک رهبر گروه در موسسه ماکس پلانک از رفتار حیوانات و در دانشگاه کنستانتس خوشه تعالی “مرکز پیشرفته مطالعه رفتار جمعی.”

“غالب افراد می تواند نیروی خود را در گروه بازور اما که همچنین باعث می شود آنها را اجتماعی aversive. وقتی که می آید به آوردن همسالان به اجماع در طول پیچیده تر وظایف آن است که حداقل افراد پرخاشگر که اعمال بیشترین اثر. نتایج ما نشان می دهد که اگر چه سلطه گر افراد اغلب صعود به موقعیت و قدرت آنها در واقع می تواند ایجاد حداقل نفوذ موثر سازه در همان زمان.”

جدا از تسلط و نفوذ

برای باز کردن اثرات تسلط و نفوذ محققان گروه اجتماعی cichlid fish, Astatotilpia burtoni. “این گونه گروه فرم با سخت سلسله مراتب اجتماعی که در آن غالب مردان کنترل منابع خاک و فضا می گوید:” ماریانا رودریگز-سانتیاگو co-اولین نویسنده در مطالعه و یک دانشجوی دکتری در آزمایشگاه از شرکت مربوطه نویسنده هانس هافمن در UT Austin.

“ما بپرسید اگر رنگارنگ غالب مردان که مهاجم مرکزی خود را در شبکه های اجتماعی و کنترل منابع در حال گذار ترین? یا اگر تابع یکنواخت و خسته کننده مردان خوب بکار بردن بیشترین اثر را با وجود غیر فعال بودن غیر ارضی و داشتن کمی و یا بدون کنترل بیش از منابع است.”

محققان جدا از اثرات اجتماعی تسلط از نفوذ اجتماعی با بررسی چگونگی جریان اطلاعات بین یا غالب یا تابع مردان و گروه های خود را در دو زمینه های مختلف: روال رفتار اجتماعی و یا پیچیده تر یادگیری اجتماعی وظیفه. در بیشتر پیچیده یادگیری اجتماعی وظیفه غالب یا تابع ماهی نر آموزش دیده بودند که برخی از نور های رنگی در یک طرف تانک به معنای مواد غذایی را به زودی می رسند که در آن محل. این “مطلع” افراد قرار گرفتند و به گروه جدید از افراد ناآگاه و محققان خواسته است که گروه — کسانی که با مطلع غالب یا تابع مردان — با سرعت بیشتری یاد گرفته به همراه یک نور های رنگی با مواد غذایی است.

هزینه بودن سلطه گر

محققان مشاهده حرکت و ماهی یافت می شود که در روال تعاملات اجتماعی غالب مردان اعمال بیشترین نفوذ با تعقیب و هل دادن این گروه در اطراف. اما در این کار پیچیده تر که در آن نفوذ نمی شد مجبور در این گروه بلکه افراد تا به حال انتخاب در مورد کسی که به دنبال آن تابع مردان که در اختیار داشت بیشترین اثر خود را در گروه های اجتماعی است. در گروه با یک تابع مرد به عنوان نمایش گر ماهی به سرعت به یک اجماع در مورد نور به دنبال حرکت با هم به عنوان یک واحد منسجم برای موفقیت در این کار است. با یک مرد غالب به عنوان خبرچین گروه به مراتب آهسته تر برای رسیدن به اجماع, اگر آنها را در همه.

شکستن رفتار با یادگیری ماشین

با استفاده از اضافی ماشین-یادگیری مبتنی بر ردیابی حیوانات با استفاده از برش لبه تکنیک های توسعه یافته در علوم کامپیوتر, محققان قادر به شکستن رفتاری تفاوت بین غالب و تابع مردان: غالب مردان بودند مرکزی رفتاری در شبکه های اجتماعی (آنها اغلب در تعامل با دیگران) اما آنها را اشغال محیطی مکان در شبکه های فضایی (آنها اجتناب شود توسط دیگران). تکنولوژی ارائه بینش هرگز قبل از در دسترس آشکار مکانیسم اثر را به عنوان به خوبی به عنوان نتیجه است.

“با گرفتن رفتاری داده است که غیر ممکن است اندازه گیری می شود با چشم غیر مسلح ما خودکار ردیابی روش نشان داد که این تفاوت در موقعیت اجتماعی غالب و تابع فی نفسه بلکه در راه آنها نقل مکان کرد و تعامل با دیگران می گوید:” co-اولین نویسنده پل Nührenberg دانشجوی دکتری در خوشه تعالی “مرکز پیشرفته مطالعه رفتار جمعی” در دانشگاه کنستانس. “این رفتاری تفاوت منجر به طور مستقیم به تفاوت در نفوذ اجتماعی.”

بازاندیشی رهبری

این نتیجه لمس در تکامل حیوانات جوامع به عنوان رهبری سازه در سازمان. “در بسیاری از جوامع اعم از حیوان یا انسان افراد در موقعیت قدرت تمام دارای های مشابه مجموعه ای از صفات است که در حال تجاوز و تهدید و ارعاب می گوید:” اردن است. “اما ارتباط موثر نیاز به حضور یک تنوع صداها نه تنها بلندترین. نتایج ما از یک سیستم طبیعی نشان می دهد که اجازه می دهد مسیرهای جایگزین به مواضع قدرت ممکن است مفید باشد در ایجاد قوی تر مشورتی دولتی و آموزشی سازه.”

پس زمینه

  • یک مطالعه جدید از ماهی رفتار انجام شده توسط محققان دانشگاه کنستانس این شرکت واقع در موسسه ماکس پلانک از رفتار حیوانات و دانشگاه تگزاس در آستین نشان می دهد که غالب افراد می توانند با نفوذ یک گروه از طریق نیروی اما منفعل افراد به مراتب بهتر در آوردن یک گروه به اجماع.
  • با استفاده از اجتماعی cichlid, Astatotilpia burtoni که به شکل دقیق سلسله مراتب اجتماعی غالب و تابع مرد و مطالعه جدا از اثرات اجتماعی تسلط از نفوذ اجتماعی با بررسی گروه در دو زمینه های مختلف: روال رفتار اجتماعی و یا پیچیده تر یادگیری اجتماعی وظیفه.
  • این مطالعه با استفاده از اضافی ماشین-یادگیری مبتنی بر ردیابی حیوانات با استفاده از برش لبه تکنیک های توسعه یافته در بازی و گرافیک صنایع به شکستن رفتاری تفاوت بین غالب و تابع مردان است.
  • محققان شامل دانشمندان از خوشه تعالی “مرکز پیشرفته مطالعه رفتار جمعی” در دانشگاه کنستانس و این شرکت واقع در موسسه ماکس پلانک از رفتار حیوانات در آلمان و دانشگاه تگزاس در آستین.
  • بودجه توسط بنیاد ملی علوم BEACON, DFG خوشه تعالی 2117 “مرکز پیشرفته مطالعه رفتار جمعی” (ID: 422037984).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر