زمانی که مدرسه آنلاین, شکاف دیجیتال بیشتر رشد می کند

در سراسر جهان نورا مدینه تطبیق آموزش آنلاین. اما مدینه دبیرستان ارشد در کوئنسی واشنگتن نیز طول می کشد کلاس در یک کالج محلی, چهره, چالش های اضافی: او ندارد و قابل اعتماد خدمات اینترنت در خانه. او زندگی می کند 7 کیلومتر خارج از شهر جایی که او می گوید نه کابل و نه DSL اینترنت در دسترس است.

او می تواند دسترسی به اینترنت بر روی تلفن خود را و خانواده خود را به یک نقطه داغ بی سیم, اما او می گوید این سرویس نیست تا وظیفه انجام مشق شب آنلاین. “این آمار و خانم,” او می گوید. “گاهی اوقات من می توانید به تماشای یک فیلم, اما گاهی اوقات من حتی نمی تواند تازه کردن یک صفحه و یا آن را به دقیقه به بار چیزی در یک صفحه.”

واشنگتن فرماندار جی Inslee این هفته گفت: دولت مدارس بسته خواهد شد برای بقیه سال تحصیلی. کوئینسی دبیرستان است که هنوز برنامه ریزی, چگونه برای کمک به دانش آموزان در پایان سال است. اما مدینه را در کلاس های خم بزرگ کالج منتقل شده آنلاین. “من فقط به امید این نقطه داغ کار می کند و آرزوی بهترین ها را برای من چهارم نهایی,” او می گوید. “اگر که کار نمی کند من کار از ماشین من در پارکینگ در کتابخانه خود دسترسی Wi-Fi را.”

مدینه یکی از میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده که عدم اعتماد پهنای باند اینترنت در خانه یا به دلیل آنها می توانند آن را ندارند و یا به دلیل آن را به سادگی در دسترس نیست که در آن زندگی می کنند. این شکاف دیجیتالی همیشه چپ کودکان و بزرگسالان به طور یکسان با کمتر آموزشی و فرصت های اقتصادی. اما با مدارس و کتابخانه ها و محل های کار بسته در طول بیماری همه گیر کوروناویروس کسانی که بدون باند پهن در حال تلاش برای دسترسی به, مدرسه, شغل, لیست بیکاری برنامه های کاربردی و خدمات چت تصویری است که دیگران استفاده کنید به نگه داشتن در تماس با دوستان و خانواده. برای کسانی که در طرف اشتباه از دیجیتال تقسیم کار از خانه یک گزینه نیست.

کمیسیون ارتباطات فدرال می گوید بیش از 650 پهنای باند اینترنت ارائه دهندگان خدمات تلفن شرکت ها و انجمن های صنفی را امضا کرده اند خود را در حفظ و امریکا متصل تعهد به خاتمه خدمات اینترنت بیش از همه گیر مربوط به مشکلات مالی به صرف هزینه های اواخر و اجازه می دهد تا دسترسی رایگان به Wi-Fi و خدمات است. Comcast گفت: این امر ارائه دسترسی رایگان به خدمات اینترنت پرسرعت برای خانواده های کم درآمد به طور معمول قیمت 10 دلار در ماه به مدت 60 روز و منشور و گفت: ارائه دسترسی به اینترنت رایگان برای دانش آموزان برای 60 روز. اما این عرضه در دسترس هستند فقط در مکان های که در آن این شرکت ها در حال حاضر ارائه خدمات.

آن را سخت برای سنجش میزان از مشکل است. در یک گزارش در سال گذشته FCC تخمین زده است که 21.3 میلیون نفر تا به حال هیچ دسترسی به خدمات پهنای باند اینترنت در پایان سال 2017. اما این گزارش بر اساس خود گزارش داده از ارائه دهندگان پهنای باند معتقد کل سرشماری بلوک به خدمات اگر یک تک باند پهن ارائه دهنده ادعا می کند به ارائه خدمات در هر نقطه در داخل سرشماری بلوک حتی اگر اکثر خانه ها در منطقه نمی تواند خدمات. منتقدان به مدت طولانی اشاره کرد که این روش به احتمال زیاد اهمیت جلوه تعداد زیادی از مردم بدون دسترسی به پهنای باند.

یک گزارش منتشر شده در سال گذشته توسط مایکروسافت تخمین زده است که 162.8 میلیون نفر در آمریکا حدود نیمی از جمعیت—آیا استفاده از پهنای باند اینترنت, آیا دلیل آن در دسترس نیست که در آن زندگی می کنند و یا نمی توانند و یا نمی خواهد پرداخت هزینه برای دسترسی به. یک نظرسنجی به سفارش توسط مایکروسافت و ملی 4-H شورای یافت که 20 درصد از جوانان روستايی فاقد دسترسی به باند پهن در خانه صرف نظر از اینکه آن را در دسترس که در آن زندگی می کنند.

چگونه مدارس در حال مقابله

شکاف دیجیتال ایجاد چالش برای معلمان و مدیران که می دانید برخی از دانش آموزان نمی توانند به راحتی به دنبال درس آنلاین. برکلی, کالیفرنیا, مدارس بسته در اواسط ماه مارس, اما مشخص نیست, شروع کلاس های آنلاین تا دوشنبه. ضمنا مدارس دولتی سرپرست برنت استفن می گوید مقامات مجبور به کار کردن که چگونه به جای ویژه نیازهای دانش آموزان تنظیم اتحادیه قرارداد و طرح درس برای 16,000 دانش آموزان است.

اما استفن می گوید: “حقوق صاحبان سهام شده است نگرانی” بیش از حد. او تخمین می زند که حدود 5 درصد از این منطقه را به دانش آموزان فاقد و قابل اعتماد دسترسی به اینترنت در خانه و در حدود 30 درصد نیاز دستگاه های مناسب برای یادگیری آنلاین. او می گوید در این منطقه توزیع بیش از 2000 Chromebooks به دانش آموزان و دستور داد بی سیم نقاط داغ برای دانش آموزان که اصلا قابل اعتماد دسترسی به اینترنت در خانه هر چند روشن نیست که این نقاط در دسترس خواهد بود. در ضمن این منطقه است که هنوز هم با توجه به نحوه دریافت منابع آموزشی به دانش آموزان بدون دسترسی به اینترنت است.

برخی از مدارس در حال به کارگیری low-tech solutions. بندن مدرسه منطقه در اورگان سواحل جنوبی قصد دارد به ارائه و جمع آوری فیزیکی بسته مواد آموزشی و تکالیف به 18 درصد از دانش آموزان که سرپرست داگ Ardiana می گوید فاقد اینترنت در خانه.

زمانی که فرماندار اورگان کیت قهوه ای بسته مدارس در روز 12 مارس بندن مدارس فرستاده “مکمل” یادگیری تکالیف است که باید نمی بازگشت. در حال حاضر مدارس بسته خواهد شد برای بقیه سال تحصیلی مدارس و قرار است به ارائه راه دور-آموزش از جمله مدرج تکالیف.

برای آماده سازی دانش آموزان برای کسانی که تکالیف معلمان در حال فیلمبرداری درس که دانش آموزان می توانید از صفحه اصلی بر روی اینترنت است. “این یک چیز کاملا جدید است که می گوید:” کورتنی Wehner سوم-معلم کلاس در اقیانوس تاج ابتدایی در بندن. “من استفاده می شود برای شنیدن صدای من ثبت شده است.”

برای دانش آموزانی که فاقد دسترسی به اینترنت مدرسه را ارسال بسته از مواد به خانه های خود یا از طریق پست الکترونیکی و یا با رانندگان اتوبوس مدرسه پوشیدن دنده محافظ. دانش آموزانی که می توانید آنها را دریافت کنید دی وی دی یا فلش دیسک با ثبت سخنرانی. Wehner می گوید که شامل تمام دانش آموزان خود را. دیگران را به بستگی دارد مواد نوشته شده است.

Wehner می گوید پدر و مادر از دانش آموزان که کمبود پهنای باند اینترنت را به تصاویر کامل تکالیف با تلفن های خود را و ارسال آنها را به او را برای درجه بندی. دانش آموزان در منطقه است که نمی تواند بازگشت تکالیف است که راه را ارسال تکمیل تکالیف با رانندگان اتوبوس و یا خدمات پستی و کسی که در خود مدرسه نیز با پوشیدن دنده محافظ اسکن تکالیف و ارسال آنها را به یک سرور است که معلمان می توانند دسترسی از صفحه اصلی. معلمان را بررسی و تصحیح تکالیف و آنها را چاپ و تصحیح تکالیف را به دانش آموزان سه روز بعد.

یک 20 میلیارد دلار برای رفع 70 میلیارد دلار مشکل

FCC صرف میلیاردها دلار در سال های اخیر به نام از بسته شدن شکاف دیجیتال. اما این تقسیم همچنان ادامه دارد, در بخشی به دلیل آژانس بارها دست کم گرفت دامنه این مشکل می گوید: FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel. “چگونه ما می دانیم که ما در حال ارسال پول به مکان های راست?” او می پرسد.

روستایی دیجیتال فرصت صندوق که جایگزین قبلی ابتکار به نام اتصال امریکا صندوق می دهد حامل پول برای ساخت باند پهن در جوامع است که عدم دسترسی به اتصالات حداقل 10 مگابیت در ثانیه. این مجموعه برای ارسال $20.4 میلیارد دلار بیش از 10 سال به حامل به گسترش روستایی دسترسی پهن باند. اما جان Windhausen جونیور, مدیر اجرایی مدارس, بهداشت و کتابخانه پهنای باند ائتلاف می گوید: پهنای باند فیبر انجمن تخمین زده شده در سال گذشته که با هزینه 70 میلیارد دلار را به فیبر نوری شبکه های به 90 درصد از ما تا سال 2025.

فراتر از تعهدات از حامل به قطع خدمات FCC مجاز کتابخانه های عمومی و مدارس به ارائه عمومی Wi-Fi را در حالی که ساختمان های در بسته بدون خطر FCC وجوه منتقل شده به اختصاص یک تکه بزرگ از طیف های بدون مجوز برای استفاده از Wi-Fi به جای مزایده خاموش مجوز برای آن طرفداران می گویند که می تواند آن را آسان تر برای ارائه های بی سیم پهن باند خدمات در مناطق روستایی و یا مناطق کم درآمد.

اما منتقدان می گویند FCC در سال های اخیر مانع تلاش ها برای بستن شکاف دیجیتال. سال گذشته FCC رای به حراج بی سیم طیف بود که متعلق به مدارس به بالاترین پیشنهاد که Windhausen می گوید آن را سخت تر برای مدارس و دولت های محلی و سازمان های غیر انتفاعی به استفاده از این طیف برای ایجاد خود خدمات بی سیم.

FCC در سال 2017 نیز متوقف برنامه ریزی گسترش تاسیسات برنامه است که پرداخت یارانه برای دسترسی به خدمات مخابراتی برای خانواده های کم درآمد از سال 1985. دولت اوباما در حال گسترش برنامه شامل دسترسی به اینترنت است. اما یکی از Ajit Pai اولین حرکت خود را به عنوان FCC صندلی بود به توقف گسترش است. در سال 2017 آژانس منتشر شده آنچه شناخته شده به عنوان “اطلاع از پیشنهاد rulemaking” که به نام ترک خوردگی در زباله و تقلب در برنامه, پیشنهاد محدود کردن چقدر کمک تاسیسات مشترکین می توانید دریافت و منع نمایندگان از شرکت در برنامه; حمایت از گروه دانش عمومی تخمین زده است که حدود 70 درصد از تاسیسات ثبت نام با استفاده از نمایندگان فروش. FCC هنوز به انتشار نسخه نهایی پیشنهاد شد.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دیزنی+ باید پیشنهاد ستارگان اصلی کاهش—همه آنها
  • این هرزگرد کپی رایت-متخلف دنیای سفارشی-چاپ كم
  • مسابقه به نوبه خود هتل به کروناویروس بیمارستان
  • Animal Crossing: New Horizons بازی است که همه ما باید در حال حاضر
  • شما می توانید ببینید coronavirus از فضا
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im