یک تیم بین المللی از جمله دانشگاه محقق گری شوارتز را کشف قدیمیترین شناخته شده جمجمه از هومو ارکتوساز اجداد ما به تقریبا مانند انسان در آناتومی و جنبه های رفتار خود را.

سال زحمت کش حفاری در های فسیلی غنی سایت Drimolen واقع در گهواره نوع بشر (میراث جهانی یونسکو قرار دارد و فقط 40 کیلومتر یا حدود 25 مایلی شمال غربی شهر ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی است که منجر به بهبود چندین جدید و مهم فسیل. جمجمه منسوب به هومو ارکتوساست ایمن مورخ به دو میلیون سال است.

منتشر شده در این هفته در علماین تیم بین المللی از نزدیک به 30 دانشمندان از پنج کشور مشترک جزئیات این جمجمه — قدیمی ترین فسیلی هومو ارکتوس شناخته شده — و فسیل های دیگر از این سایت و بحث در مورد این که چگونه این یافته های جدید ما را وادار به بازنویسی بخشی از گونه های ما’ تکاملی تاریخ است.

با وضوح بالا دوستیابی از Drimolen را فسیلی سپرده ها نشان می دهد سن جمجمه جدید به تاریخ قبل از هومو ارکتوس نمونه از سایت های دیگر در داخل و خارج از آفریقا با حداقل 100,000 تا 200,000 سال و در نتیجه تایید آفریقایی منشاء گونه است.

جمجمه بازسازی شده از بیش از 150 جداگانه قطعاتی است که از یک فرد به احتمال زیاد بین سن سه تا شش سال به دانشمندان یک نگاه اجمالی نادر به دوران کودکی رشد و توسعه در این انسان اولیه اجداد.

اضافی فسیل بهبود از Drimolen متعلق به گونه های مختلف — در واقع متفاوت از جنس انسان باستان در مجموع — بیشتر به شدت ساخته شده است قوی انسان جد Paranthropus robustusشناخته شده نیز رخ می دهد در چند غار در نزدیکی سایت های حفظ فسیل از همان زمین شناسی سن. یک سوم متمایز گونه استرالوپیتکوس sedibaشناخته شده است از دو میلیون سال, سپرده باستانی غار سایت تقریبا پایین جاده از Drimolen.

“بر خلاف امروز وضعیت که در آن ما تنها گونه انسان دو میلیون سال پیش جد مستقیم ما بود و نه به تنهایی” گفت: مدیر پروژه و محقق از دانشگاه لا تروب در استرالیا اندی Herries.

Gary شوارتز یک paleoanthropologist و تحقیقات مرتبط با ASU موسسه انسان ریشه در شرکت حفاری و بازیابی جدید جمجمه و به عنوان یک متخصص در تکامل و رشد و توسعه است ادامه کار خود را با تیم تحقیق به تجزیه و تحلیل بسیاری از نوزاد و نوجوان نمونه های موجود در سایت.

“آنچه که واقعا هیجان انگیز است کشف که در طول این همان باریک زمان برش فقط در حدود دو میلیون سال پیش وجود دارد سه نوع بسیار متفاوتی از انسان باستان اجداد رومینگ همان چشم انداز های کوچک” گفت: شوارتز.

“ما هنوز نمی دانیم که آیا آنها تعامل به طور مستقیم اما حضور خود را افزایش می دهد احتمال این که این باستان فسیلی انسان تکامل یافته استراتژی های به divvy تا چشم انداز و منابع خود را در برخی از راه به آنها را قادر به زندگی می کنند در چنین نزدیکی.” شوارتز نیز استادیار در دانشکده علوم انسانی تکامل و تغییر اجتماعی.

توانایی به تاریخ Drimolen باستانی غار سپرده با چنین درجه بالایی از دقت با استفاده از طیف های مختلف آشنایی با تکنیک های مجاز این تیم به آدرس های مهم و گسترده تر سوال در مورد تکامل انسان در این منطقه از آفریقا است.

کاغذ coauthor جاستین آدامز از دانشگاه موناش (استرالیا) توسط یک متخصص در بازسازی paleohabitats بر اساس حیوانات حفظ شده در فسیل سایت گفت: این کشف در حال حاضر ما اجازه می دهد تا به آدرس چه نقش در حال تغییر زیستگاه و منابع و منحصر به فرد سازگاری بیولوژیکی از اوایل هومو ارکتوس ممکن است در بازی نهایی انقراض استرالوپیتکوس sediba در آفریقای جنوبی.

“کشف قدیمیترین هومو ارکتوس نشانه یک نقطه عطف برای آفریقای جنوبی فسیلی میراث فرهنگی می گوید:” پروژه codirector و دانشگاه ژوهانسبورگ دانشجوی دکترای استفانی بیکر.

میدانی ادامه خواهد داد در Drimolen گسترش حفاری شامل حتی بیشتر باستان اجزای غار و به ارائه بیشتر در عمق نگاه اجمالی در نیروهای شکل تکامل انسان در این بخش از قاره آفریقا.

بخش عمده ای از این پژوهش بودجه توسط شورای پژوهش استرالیا در آینده کمک هزینه تحصیلی اعطا FT120100399 و قوس کشف اعطای DP170100056. U-Pb تجزیه و تحلیل تامین شد توسط ARC DECRA DE120102504. آمریکا-ESR دوستیابی پشتیبانی شده توسط ARC DP140100919. کار در این سایت توسط, ایتالیایی, باستان شناسی ماموریت بود توسط یک سری از کمک های مالی اروپایی و وزارت امور خارجه با تشکر از بنیاد ملی تحقیقات (سیاه ریشه پلت فرم) برای کمک های مالی که پشتیبانی حفاری و تحقیقات در Drimolen. این کار نیز با حمایت از دانشگاه لا تروب تحقیق کارشناسی ارشد بورس تحصیلی و دانشگاه لا تروب داخلی کمک هزینه تحقیقاتی و جامعه از Antiquaries لندن کمک هزینه تحقیقاتی. اجزای palaeomagnetic کار انجام شد در طی یک بازدید از بورس تحقیقاتی در موسسه سنگ مغناطیس, دانشگاه مینه سوتا, پشتیبانی از طریق بنیاد ملی علوم ایالات متحده آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de