که در آن بزرگسالان در محل باشگاه وانجمن?

به علاوه: سخت بررسی آی بی ام PCjr تازه سوال در Covid-19 و کمک دولت برای خود کافی است.

بازگشت از یک پناه-در-محل ژوئیه 4 تعطیلات کامل با همیلتون و فاجعه تلاش در s’mores. آنها پیچیده تر از شما فکر می کنم!

Image may contain Logo Symbol and Trademark
به نظر ساده

شما می توانید استدلال می کنند که تیلور لورنز شد Clubhouse بزرگترین فن. زمانی که نیویورک تایمز tech فرهنگ گزارشگر متوجه برنامه جدید در ماه آوریل او فورا امضا کردند. او تا به حال هیچ ایده که در زمان واقعی صوتی مبتنی بر شبکه های اجتماعی به زودی تبدیل دعوت-تنها با رتبه و فایل نگاران نه خوش آمدید. (از جمله خود من, من نمیفهمد, بنابراین من نمی خواسته در.) بسیار محدود و عضویت در برنامه مرحله تست شد توسط Silicon Valley خودی و مشهور که tantalized این hoi polloi در توییتر با نکات سرد مکالمات آنها برخوردار بودند. اما لورنز شد اجازه اقامت بدون محدودیت و این پرداخت برای Clubhouse زمانی که او به همراه همکار ارین گریفیث نوشت مثبت قطعه مورد سرمایه گذاری جدید. داستان آمد و به زودی پس از VC شرکت Andreessen Horowitz, گزارش, قرار دادن 12 میلیون دلار به باشگاه وانجمن فدای دو فرد شرکت با حدود 1500 نفر از کاربران و بدون درآمد در اطراف $100 میلیون.

هیچ کدام از آن VC مسائل علاقه مند لورنز بود که بیشتر هیجان زده در مورد این پلت فرم خود را که اجازه می دهد مردم را به باز کردن اتاق های مجازی و میزبان مکالمات صوتی. میزبان مردم را دعوت به یک مرحله که در خود میکروفن روشن هستند در حالی که کسانی که در مخاطب گوش در انتظار تایید از مدیر قبل از صحبت کردن. به لورنز محل باشگاه وانجمن ارزش نیست دروغ در تالار بحث و گفتگو در اتاق که در آن غنی VCs کردم تحصیلات در مسائل اجتماعی توسط امثال DeRay Mckesson و MC Hammer. پرسش های پرسیده شده توسط نخبگان شرکت کنندگان نمی شد به خصوص مفید او فکر—قطعا نه به عنوان خوب به عنوان پرسش روزنامه نگاران را بخواهید. (لورنز به یاد می آورد یک VC درخواست اف بی آی به گروگان مذاکره چگونه او خود را شسته و سبزیجات را قبل از کباب کردن.) اما او واقعا درگیر با اتاق کوچکتر که در آن فقط صوتی گفتمان اجازه داده او را به سرعت پیوند با افراد همفکر—به طور کلی در افراد جوان تر در پایین پله از VC جهان بودند که بیشتر در ارتباط با فرهنگ پاپ. “من تنگ کردن دوستان با آنها و دوست داشتنی حلق آویز کردن بر روی برنامه,” او می گوید. در یک نقطه لورنز گذراندن سه تا چهار ساعت در روز در محل باشگاه وانجمن.

اما رابطه ترش تبدیل. همه بیش از حد اغلب او در بر داشت که به عنوان یک زن جوان او به سختی به رسمیت شناخته شدن برای صحبت در اتاق بزرگتر زمانی که او تا به حال چیزی برای گفتن. و او در بر داشت خودش را به طور خاص به عنوان یک روزنامه نگار. “من شنیده ام بسیاری از anti-media, احساسات,” او می گوید که غیر معمول برای او و پس از او به طور کلی تحت پوشش Infinite ستاره نه VCs.

سپس هفته گذشته در توییتر, VC نام Balaji Srinivasan نوشت تمسخر پاسخ به یکی از لورنز توييتها مربوط به اتهام سوء رفتار از مدیر عامل توشه راه اندازی دور. لورنز در دفاع از خودش و به نام آنچه او به عنوان مشخصه قبلی آزار و اذیت توسط Srinivasan و دیگران بر روی انواع سیستم عامل از جمله محل باشگاه وانجمن. یک نبرد توییتهایی گرفت و گسترده تر استدلال فوران اطراف افزایش animus بین مطبوعات و سرمایه گذاران.

بحث از نقل مکان به محل باشگاه وانجمن آن شب هنگامی که بقدر یک اتاق پر از VCs و دیگران ادامه بحث. (وجود دارد یک رکورد از این حسن نیت ارائه میدهد از مادربرد که به دست آمده به بیرون درز صوتی.) لورنز به مرحله نامیده می شد اما قبل از او می تواند صحبت می کنند, مدیر انجمن به نام Srinivasan به مرحله. “من به معنای واقعی کلمه تا به حال حتی گفت: دو کلمه از دهان من” او می گوید. بیزارند و لورنز چپ اما این گفتگو ادامه داد: با لورنز به عنوان یک موضوع. زمانی که به کسی اشاره کرد که خروج او نشان داد که او احساس محیط زیست بود دشمن در ابتدا برخی از افراد ابراز همدردی. اما این نوع احساس به سرعت از بین می رود. یک مرد شناسایی شده توسط مادربرد به عنوان Srinivasan گفت: “آیا تیلور ترس از قهوه ای در خیابان ؟ سپس او نباید ترس از قهوه ای در محل باشگاه وانجمن.” دیگر سخنران خودش زن متهم لورنز از بازی “زن کارت.” به طور کلی گفتگو آزاد شد-برای-همه حمله بر مطبوعات با حدس و گمان که روزنامه نگاران و حتی “پوشش” به Covid-19 بیماری همه گیر. کلیپ های صوتی به طور کلی تصویر برداری از یک گروه از cosseted تا حدودی والا مردم از امتیاز خشمگین که روزنامه نگاران باید از این قدرت به انتقاد از آنها. (زمانی که من از او پرسیدم به نظر Srinivasan نمی خواهد پاسخ به طور مستقیم اما او را بازتوییت کرد و نظرات خود و دیگران به طور کلی توییتهایی شارژ خبرنگاران با بازیگری در ایمان بد است.)

این بسیار عمومی قسمت که در معرض Clubhouse حداقل در این دولت نوپای داده بود کمی فکر به پلیس بحث رخ می دهد که در آن پلت فرم. برای افرادی که یادگیری در مورد محل باشگاه وانجمن برای اولین بار آن را یک فاجعه مقدمه. در این هفته محبوب محوری پادکست اسکات گالووی یک سرمایه گذار اغلب انتقادی از VC فرهنگ بسیار اعلام کرد که Andreessen Horowitz, سرمایه گذاری در محل باشگاه وانجمن بود غرق در پول است. من ممکن است رفتن نیست که دور اما من احساس می کنم که شانس خود را برای موفقیت باید به طور چشمگیری کاهش یافت.

یکی ممکن است انتظار می رود از محل باشگاه وانجمن بنیانگذاران به طور علنی اعلام کند که خود نرم افزار در نظر گرفته شده است به یک محل که در آن هر کس احساس امنیت و اعلام شرکت حمایت در برابر آزار و اذیت و همچنین به عنوان سخت اعتدال دستورالعمل. اما آنها کرده است سکوت کرده اند. کسانی که نزدیک به آنها ارائه rationalizations در امتداد خطوط زیر است: “ما یک شرکت جدید فقط تلاش همه چیز را با محدود مخاطبان است. بیش از حد خشن محدودیت در گفتار ممکن است محدود ما نوآوری است. در هر صورت این راه بیش از حد به زودی به قضاوت ما به شدت در این مرحله آزمایشی.”

که استدلال مرا به یاد مارک زوکربرگ را مکرر ببخشید که Facebook آغاز شده و در یک اتاق خوابگاه و در نتیجه واقعا نمی توان مقصر عدم پیش بینی برخی از جهانی عواقب ناشی از سیاست های خود. (در واقع ظرف شش ماه از آن اولین Facebook در دره سیلیکون تامین می شود و توصیه می شود توسط برخی از بزرگترین ذهن در tech.) این پرواز نمی کند در سال 2020 زمانی که آشکار است به همه که شرکت های فن آوری باید آگاه باشید از سوء استفاده بالقوه از محصولات خود را که آنها را مورد قضاوت قرار میگیرد برای نادیده گرفتن این. هنگامی که یک شرکت کوچک را به مطمئن شوید که سیاست های خود را به اندازه کافی قوی هستند و به اندازه کافی اجرا برای جلوگیری از سمی عواقب ؟ قطعا در نقطه ای که در آن خود را ارزیابی می رسد $100 میلیون.

در ضمن محل باشگاه وانجمن, بزرگترین فن دیگر نمی خواهد با استفاده از راز او دست به صوتی محراب از دره سیلیکون نخبگان. “من برنامه ریزی در باز کردن برنامه دوباره می گوید:” لورنز. “من نمی خواهم برای حمایت از هر شبکه ای که نمی تواند ایمنی کاربر به طور جدی.”

Image may contain Label Text Symbol and Sign
سفر در زمان

مطبوعات-مقابل-tech تنش اخبار قدیمی است. هنگامی که روزنامه نگاران حرفه ای شروع پوشش صنعت فن آوری در اوایل 1980s (قبلا starry-eyed علاقمندان نوشت: در مورد دستگاه های جدید) غالب شرکتها با استفاده نشده به روحیه انتقاد. در ژانویه 1985 (متاسفانه نه تایپی) من نوشت و نه دشوار رساله در مورد آی بی ام PCjr که کردم پاسخ از IBM و حتی بیشتر تند و تیز تر از من انتقاد. خوشبختانه محبوب محاسبات در دفاع از من. در اینجا چیزی است که من تا به حال نوشته شده است:

این PCjr خواستار چیزی غیر از یک استاندارد سخت افزار نقد و بررسی. ماشین آلات صرفا جایگزین دیگری برای خریداران آینده نگر: این نشان دهنده یک فصل عمده در تاریخ رایانه های شخصی. با وجود آن unprepossessing ظاهر PCjr مجازی Rosetta stone که معنی و پیام باید درک به منظور درک موفقیت و یا شکست هر کامپیوتر خانگی می آید که پس از آن. ما نه تنها باید ارزیابی PCjr به عنوان یک پتانسیل علاوه بر این به ما خانه و دفتر اما ما باید صندلی آن را در میز شام برای ارزیابی آن مکالمه ذخیره آن بر روی نیمکت به psychoanalyze آن پایین کشیدن آن از زیر شلواری برای بررسی بثورات. و هنگامی که حکم تحویل داده شده است, ما باید اندیشید که چرا. به انجام کمتر خواهد بود برای فراموش کردن شخص با اهمیت است که همه ما آغشته به این ماشین. در واقع کل صنعت کامپیوتر بود تقریبا هیستریک با پیش بینی در ماه های قبل از نوامبر 1, 1983 زمانی که آی بی ام با عجله تشکیل nabobs از computerdom به نشان می دهد برای یک بار و برای همه واقعیت از خیال واهی که مردم تا به حال شده است در تماس با “بادام زمینی” … هر چند آن ساز به نظر می رسد اختصاص داده شده به حمایت از آن این دستگاه دارای بوی مرگ در مورد آن.

Image may contain Symbol
از من بپرسید یک چیز

جیسون می پرسد: “من افراد مسن پدر است که به تازگی از بهبود Covid و آزمایش منفی است. آن را امن برای بازدید او را (با یا بدون ماسک)? آیا ما باید هر گونه اطلاعات در عین حال اگر افرادی که تا به حال Covid در حال حاضر ایمنی است؟”

Jason من می دانم که من دعوت جهان به از من بپرسید هر چیزی. (و مردمی لطفا—من مکاتبه با احساس نور!) اما این بدان معنا نیست که من واجد شرایط برای پاسخ به هر چیزی. من یک پزشک هستم و من اصلا حتی یک بازی در تلویزیون. و با این رمان ویروس حتی یک پزشک ممکن است قادر به شما یک پاسخ قطعی. اما شما قطعا باید به دنبال توصیه های پزشکی, به عنوان مخالف به عضویت در خبرنامه, نویسنده, مشاوره قبل از دیدن پدر خود را. (پوشیدن ماسک به هر حال.) تا آنجا که به بخش دوم سوال شما را از من می تواند به شما مراجعه به یک مصاحبه با من انجام شده به تازگی با لری درخشان متخصص اپیدمیولوژی که پیش بینی همه گیر و همچنین کمک به ریشه کن کردن آبله. هر چند آن را ندارد آن را به نسخه نهایی من از او پرسیدم که آیا مردم می توانند دریافت Covid دو بار. او شک آن است. “چگونه بسیاری از مردم شما دیده می شود در تلویزیون ملی که به شما بگویم که آنها تا به حال بیماری آنها تا به حال تست آن مثبت بود, آنها در خارج از بیمارستان و آنها بهتر—و پس از آن بیماری دو ماه بعد از او پرسید: فصاحت. “پاسخ به صفر است.” او اضافه کنید که زمانی که میلیون ها نفر درگیر هستند ممکن است وجود دارد بسیار نادر و استثنا بود و مردم با نادر اختلالات ایمونولوژیک. به هر حال خواندن این مصاحبه شما خواهد بود با عرض پوزش!

شما می توانید با ارسال سوالات به mail@wired.com. نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

پایان زمان نیوز

این آین رند موسسه که نماد خودکفایی در زمان یک بسته نرم افزاری از پول از دولت پرداخت طرح حمایت می کند. می گویند این طوری نیست Howard, Roark!

Image may contain Label Text Symbol and Sign
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

من ذکر آن در بالا است اما فقط یک یادآوری—اگر شما در میانهی شب خواندن من دوم مصاحبه با لری درخشان متوقف کردن آنچه شما انجام می دهند و جزئیات آن در حال حاضر. من هم OK با داشتن شما به پایان آنچه شما انجام می دهند ، از آنجا که آنچه شما انجام می دهند این است که خواندن عضویت در خبرنامه!

همچنین در Covid من مصاحبه مدیر عامل شرکت نوارتیس که می گوید که او اعتماد سازی پس از خود شرکت قیمت-تبانی سوء رفتار. و سرزنش نیست او که هیدروکسی کلروکین چیز.

بسیار تبلیغ 5G انقلاب ما نفرت هر یک از دیگر بیشتر است.

و در حال حاضر برخی از اخبار خوشحال: Al Gore می گوید ، پسر یک دکتر.

من قول می دهم به پشت در هفته آینده. شاید در آن زمان من من Clubhouse دعوت!

Image may contain Logo Symbol and Trademark

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این کارت روابط اعتباری خود را به رسانه های اجتماعی خود را آمار
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma