که در آن ‘کسلوانیا’ از اینجا بروم ؟

Netflix بکشد متحرک سری کسلوانیابر اساس بازیهای رایانهای از Konami, بسیار بهتر از شما می خواهم انتظار. نویسنده ارین لیندزی تحت تاثیر قرار گرفته بود نشان می دهد قوی نوشتن و جو است.

“این یکی از رضایت بخش ترین چیزهایی که من تماشا کرده ام در یک زن و شوهر از سال” لیندسی می گوید در قسمت 423 از کامپیوتر راهنمای کهکشان پادکست. “این یک ترکیب بزرگ از فکری و بصری زیبا, عالی, غنی worldbuilding و خوب بازیگری است.”

پادکست


کامپیوتر راهنمای کهکشان میزبان دیوید بر Kirtley هم دوست داشتم اما احساس کردم که فصل آخر در زمان عمده قدم اشتباه. “در پایان فصل 3, من احساس مانند آن را فقط ضربه زدن به شما بر سر این است که یک تیره نشان می دهد. آن را بسیار تاریک در پایان’,” او می گوید. “I don’t mind آن که تاریک است اما این فقط حس را ندارد چگونه آن وجود دارد.”

ویدئویی نگار بلیک J. Harris کمتر از شاداب با کل فصل سوم که او احساس به عنوان جدی یاس پس از اوجی حوادث فصل 2.

“در یک نقطه من به معنای واقعی کلمه به حال فکر می کردم که بالا کلاس های مدرسه باید آموزش این در علاوه بر این به برام استوکر دراکولا” او می گوید. “اما به نظر من این نشان می دهد باید به پایان رسید پس از هفتم یا هشتم خواهد بود که دوم-به-گذشته و در آخرین قسمت از فصل دوم. داستان بود که در آن نقطه.”

تا جایی که کسلوانیا در فصل 4? نویسنده داستان های علمی تخیلی ژاک چپمن فکر می کند برخی از فن آوری های پیشرفته ممکن است تنها چیزی که به مجموعه ای از نشان می دهد در تازه دوره.

“در فصل 3 وجود دارد یک نگاه اجمالی مختصری از برخی از مسائل مربوط به اینده زمانی که سنت ژرمن یک رویا دنباله,” او می گوید. “به من که فقط ضربات کل این سری باز. من هیچ ایده چه چیزی می تواند در آینده اتفاق می افتد و من دوست دارم که.”

گوش دادن به کامل مصاحبه با ارین Lindsey, Blake J. Harris و ژاک چپمن در قسمت 423 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

ارین Lindsey در تخیل:

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من واقعا قدردانی است. … یک لذت خاص است سنت ژرمن. من فکر می کنم که بیل اهالی باید در همه چیز. من کاملا دوست دارم که مرد در همه چیز او می کند. من فکر دنباله ای که در آن او می رود به بی نهایت راهرو بود ذهن blowingly زیبا. پس از آن بود مبتکر و من در مقایسه با برخی از نا امیدی در هالیوود, علمی تخیلی, فیلم, در چند سال گذشته که در آن آنها فقط به من زده به عنوان شکست از تخیل. آنها در حال به تصویر کشیدن چیزهایی که به معنای تقاطع در زمان و یا سیاره های مختلف و شما درست مثل این است که خسته کننده است. این صاف است.’ سطح تخیل است که به ارمغان آورد در این نمایش به مراتب بسیار فراتر از آنچه که ما دیده ایم در صفحه نمایش بزرگ به تازگی.”

دیوید بر Kirtley در تاریخ:

“همه خون آشام نام—Carmilla, Lenore, Striga, Morana—همه مراجع به فرهنگ عامه یا ادبیات. و سپس سنت ژرمن واقعی شخصیت تاریخی است. وجود دارد یک قسمت دیدم از در جستجوی… با لئونارد نیموی که آنها در مورد صحبت او. او در واقع به این مرد حدود 1700 بود که فوق العاده هوشمند و علمی است و او فقط می خواهد به نوعی از بزنین به دادگاه های مختلف از اروپا و جذاب همه. او مرتب کردن بر اساس صمیمی که او جاودانه و او در مورد رویدادهای تاریخی در جزئیات بسیار است که مردم فکر می کردند او باید در واقع وجود دارد خود را. مردم ادعا, ‘زمانی که من یک دختر بود او به دادگاه آمدند و او هم سن و سال او در حال حاضر.’ من نمی دانم که چگونه بسیاری از است که در تاریخ واقعی—منظورم این است که احتمالا او نبود در واقع جاویدان—اما جالب توجه است که نشان می دهد واقعا هوشمند و شامل تمام این منابع به چیزهایی که به شما پاداش حفر به آن است.”

بلیک J. Harris دراکولا در مقابل Carmilla:

“اولین قسمت از این سری بود که اساسا فقط به شما دلایل به دلسوز به دراکولا. عشق از زندگی خود کشته شد, بنابراین من می دانستم که او بود که از تمام وقت است. من موافق با تمایل خود را به کشتن انسانیت, اما من می دانستم که او از آمدن بود. اما آنچه که Carmilla را هدف ؟ آنچه باعث می شود آن جالب است ؟ چه او در واقع می خواهید ؟ … جالبترین, جذاب ترین چیز در مورد حیوانات سیاسی این است که آنها فکر می کنم که آنها پسر خوب در سر خود را و است که دلایل خود را دارند. چه Carmilla گفتن مردم ؟ چون وقتی که دراکولا بود و در اطراف او به مردم بگویند که او صرفه جویی در آنها را از این دیوانه است. اما پس از آن من می خواهم برای به حداقل دیدن آنچه که او فکر می کند او را انجام می دهند که خیلی خوب است و اینکه او چگونه آن را توجیه می حتی اگر ما به عنوان مخالف بینندگان. چرا که تمام دانه احساس مانند آنها وجود دارد.”

ژاک چپمن در Forgemasters:

“من واقعا دوست دارم این ایده از Forgemasters اما من بسیاری از سوالات در مورد Forgemasters. چه نگه داشتن آنها—هر Forgemaster—از به طور خودکار ایجاد یک ارتش ؟ چه قدرت ، چه تعادل ؟ آن را بسیار گیج کننده است. در فصل 2 به نظر می رسید مانند آنها با در نظر گرفتن زمان و یا حداقل هکتور بود—که در آن آنها را به زمان برای ایجاد یک تصویر از یک شیطان. آنها در واقع ‘فورج’ شیطان. اما پس از آن [در فصل 3] اسحاق است که فقط سلاح سرد آنها را آفریده و آن را به نظر نمی رسد به باد او را. پس چگونه هر یک خون آشام باید از آژانس بیش از هر Forgemasters? آنها به نظر می رسد به طور کامل چیره در این جهان است. من واقعا آنها را دوست مفهومی. من فقط به طور مداوم اشتباه, ‘چگونه می تواند او فقط نگه داشتن انجام است؟'”

Sign up for our Podcasts newsletter and never miss an episode of Get WIRED, Gadget Lab, and Geek's Guide to the Galaxy.


بزرگ تر سیمی داستان

  • پشت میله های زندان است اما هنوز ارسال در Infinite
  • چگونه به دولت اعتماد دوباره
  • موشک موتور آینده تنفس هوا مانند یک موتور جت
  • آن زمان برای یک پایان زندگی بحث و گفتگو در مورد خانه سالمندان
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر