از کجا باید Covid-19 واکسن آزمایش می شود? این یک هدف در حال حرکت

توسعه دهندگان نیاز به تست در نقاط, اما نگه داشتن آن در حال تغییر است. و آنها باید برای جلوگیری از مشکلات اخلاقی مانند تست در مناطق کم درآمد اما تنها فروش در غنی هستند.

بیش از 140 امکانات برای ساخت یک واکسن علیه Covid-19 در حال مطالعه در سراسر جهان است. اکثریت قریب به اتفاق آنها هنوز هم فقط مفاهیم در یک آزمایشگاه, اما بیش از یک دوجین تزریق شده است به انسان عمدتا در مقیاس کوچک محاکمات به مطمئن شوید که هر فرمول امن است برای دریافت. سه نفر از آنها به رهبری نسبت زیادی آزمایش های انسانی این تابستان و یک اطلاعیه در روز دوشنبه نشان داد که چین اجازه می دهد استفاده نظامی از یک واکسن در حال توسعه وجود دارد.

که در سرعت سریع تر از هر واکسن تا کنون تولید شده است در نظر گرفته شده است برای برآوردن دولت فدرال ایالات متحده را هدف ارائه یک محیط امن و قوی واکسن ژانویه. اما به عنوان توسعه دهندگان مسابقه به سمت گسترده و تست آنها در مورد به سقوط به یک عارضه: این چهل تکه طبیعت از این بیماری همه گیر در سراسر ایالات متحده است.

برای دانستن این که آیا یک واکسن با این نسخهها کار به عنوان در نظر گرفته شده شما را مجبور به انتخاب خود را تست سایت با مراقبت: وجود دارد به اندازه کافی ویروس در گردش خون وجود دارد برای ایجاد یک فرصت معقول است که واکسن آزمایشی شرکت کنندگان خواهد شد در معرض آن است. اما حتی اگر ایالات متحده در مورد تعداد را نگه می دارد رفتن به سمت بالا با 2.68 میلیون مورد از شنبه همه گیر نیست و به صورت یکنواخت توزیع شده در سراسر کشور است.

چه این به این معنی: در طول یک آزمایش واکسن سازان همیشه در صورت امکان پیدا کردن فرمول خود کار نمی کنند. اما به دلیل فشار برای رسیدن به یک واکسن به عنوان سریع که ممکن است آنها در حال حاضر نیز اجرا خطر از تست در یک محل است که نمی تواند به آنها پاسخ روشن است. اگر خود را در آزمون انتخاب سایت اتفاق می افتد که در آن بروز Covid-19 کم است به دلیل عفونت منحنی شده است مسطح یا ویروس به سختی وارد دادگاه ممکن است به آنها داده آنها نیاز دارند و آنها باید به محوری برای سایت های جدید و خطر اضافی را به تاخیر می اندازد.

آزمایشی برنامه های هوش رقابتی و شرکت های ساخت Covid-19 واکسن نیست بحث در مورد آنها. اما واکسن کارشناسان درگیر در دادگاه می گویند پازل با دقت siting محاکمه یک خطر شناخته شده. این درست است برای هر واکسن تحقیقات, اما آن را به ویژه مهم در این بیماری همه گیر کوروناویروس به دلیل گسترش آن در سراسر کشور شده است ، (برای مثال مقایسه مورد شمارش در آریزونا و فلوریدا با مونتانا و مین است.) ساخت این بیشتر به چالش کشیدن هنوز: تهاجمی اما ناهموار تلاش برای سرکوب موارد و مرگ و میر—تلاش است که خوب است برای بهداشت عمومی است اما نه لزوما ایده آل برای آزمایش واکسن تنها افزایش جغرافیایی آن patchiness.

“یک موضوع مهم با واکسن آزمایش های بالینی است که شما برای رفتن به یک محل که در آن وجود دارد احتمال عفونت—اما با همه گیر ebbing و روان است که می تواند یک کمی دشوار است به کشف کردن” می گوید: الکس جان و لندن و استاد دانشگاه و مدیر مرکز اخلاق و سیاست در دانشگاه کارنگی ملون. “برای مثال در ایالات متحده, New York شده اند هدف نخست از چند ماه پیش اما احتمالا کمتر بنابراین در حال حاضر در حالی که فلوریدا و آریزونا ممکن است بهتر است.”

اما recalibrating برای تنظیم به جزر و مدی از یک رمان ویروس نیاز به یک nimbleness است که می تواند برای شرکت های دارویی برای رسیدن به. آن گواه این واقعیت است که همه چیز در حال تلاش برای مقابله با Covid-19 اتفاق می افتد سریع تر از حالت عادی است. (چند آژانس فدرال برنامه که با هدف ارائه 300 میلیون دوز نهایی واکسن در ماه ژانویه حتی نام عملیات با سرعت پیچ و تاب.) به سادگی گرفتن این دور این سرعت غیر معمول است: در گذشته واکسن گرفته اند سال و گاهی چند دهه از اولین مفهوم برای تحویل به اسلحه (یا بینی در مورد برخی از واکسن آنفولانزا).

یک کلمه در مورد چگونه آزمایش های بالینی کار می کنند. نامزد واکسن و داروهای بالقوه صرف سال پیشرفت از طریق مطالعات آزمایشگاهی و سپس مطالعات حیوانی و سپس آزمایشات در انسان است. جریان محاکمه قادر به حرکت بسیار سریع به دلیل موسسه ملی بهداشت است که اجازه واکسن سازان به جست و خیز و یا تاخیر تست حیوانی. به جای واکسن سازان در حال گرفتن فرمول خود را مستقیما به انسان آزمایش در سه مرحله به نام فاز.

فاز 1 معمولا انجام می شود در کمتر از یک صد داوطلبان آزمون واکسن نامزد ایمنی و همچنین تلاش برای تعیین دوز مناسب. فاز 2 گسترش می یابد استخر به چند صد نفر همچنان به دنبال مسائل ایمنی و عوارض جانبی و شروع به بررسی این که آیا این واکسن تداعی یک پاسخ ایمنی است. فاز 3 با استفاده از هزاران نفر از مردم برای واکسن در حال حاضر محاکمه حدود 20,000 تا 30,000—که تقسیم بین کسانی که واکسن نامزد و دیگران گرفتن دارونما برای تعیین اینکه آیا این فرمول در واقع مانع از یک بیماری است.

فاز 3 محاکمات در این مرحله که در آن محل می شود مهم است. اگر مردم در محافظت نشده دارونما بازوی روشن نه شده اند در معرض این بیماری چیزی است که می تواند تعیین شده توسط, تست, که به معنی محاکمه شرکت کنندگان که موفق به دریافت واکسن نمی خواهد در معرض شده اند یا—و در نتیجه, که شده است وجود دارد بدون آزمون واقعی که آیا این واکسن کار می کند یا نه.

سه واکسن نامزدها توسط شرکت مدرن دانشگاه آکسفورد با شرکت AstraZeneca و شرکت های فایزر و BioNTech گذشت به فاز 2 و در حال برنامه ریزی برای شروع گسترده فاز 3 آزمون در این تابستان. یکی دیگر از 11 هستند و در فاز 1 و یا برای سرعت یک ترکیب فاز 1/2. در روز دوشنبه چینی شرکت داروسازی CanSino بیولوژیک اعلام کرد که آن را به شروع به خود را کانديد واکسن به چین نظامی به طور موثر ایجاد یک غول فاز 3 دادگاه.

اما برای انجام یک مرحله 3 شما فقط می توانید شروع به عبور کردن عکس; در حال اجرا از یک دادگاه نیاز به قابل توجه پرسنل و منابع فیزیکی. “در حالت ایده آل, شما نیاز به یک ستاد است که در حال حاضر تمرکز اصلی خود را کار تحقیقاتی در حال انجام آزمایش های بالینی واکسن آزمایشگاهی ظرفیت است که در حال حاضر انجام این کار نظارت سیستم قادر به تشخیص موارد و نهادی بررسی هیئت مدیره می گوید:” والتر Orenstein یک پزشک و دانشیار مدیر اموری واکسن مرکز.

اغلب کسانی که منابع اقامت در یک محل به نام یک واکسن درمان و ارزیابی واحد یا VTEU یک بخش در یک پژوهش دانشگاه یا مرکز درمانی که دریافت NIH بودجه به یک نوع سریع-واحد پاسخ برای تست واکسن. (اموری است Woodruff, مرکز علوم بهداشت خانه VTEU و بخشی از مدرن واکسن فاز 2. Orenstein است و نه درگیر در این مطالعه است.) موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ایجاد VTEUs در سال 1962 از به رسمیت شناختن است که استخدام و مدیریت داوطلبان و تنظیم آزمایشگاه مطالعات و پردازش نتایج آزمایش شد و مهارت های تخصصی است که هر یک از دانشگاه یا شرکت ممکن است نیاز به ندرت اما این ملت خواهد نیاز به دسترسی به در همه زمان ها. که آنها وجود دارد صحبت می کند به مقدار زیرساخت های مورد نیاز است که برای اجرای فاز 3 محاکمات در همه, اجازه دهید به تنهایی آنهایی که ممکن است نیاز به محوری اگر بروز بیماری در یک محل نیست چه توسعه دهندگان پیش بینی شده است.

درک لاو مواد مخدر-توسعه شیمیدان و نویسنده های این وبلاگ در حال اجرا در این خط لوله پیش بینی شده است که شرکت ها ممکن است به صورت مشکل. “تدارکات از راه اندازی فاز 2 و یا 3 دادگاه نیست دقیقا آنی پس از آن را مانند شما می توانید می گویند “ما در حال رفتن به آزمون در این یک نقطه’ (زمانی که) به یک نقطه نگه می دارد و پریدن در اطراف” او می گوید. “این در حال رفتن به باید و آنها احتمالا شدند و همیشه—بزرگ چند مركزی تلاش های سراسر کشور یا در کشورهای مختلف به طور همزمان. که بزرگتر و گران تر راه برای انجام آن است. اما برخی از این مناطق در حال رفتن به نوبه خود بیش از حد پربار شما رو در جریان محاکمه در حالی که دیگران خواهد شد.”

چالش انتخاب که در آن برای قرار دادن یک دادگاه ناچار می شود شما به اخلاق است که زمینه ساز انجام آن است. در ایالات متحده Covid-19 تا سخت ترین ضربه در جوامع محروم: در میان اقلیت نژادی و افراد مسن و افرادی که در زندگی چند خانواده مسکن و یا فعالیت های حمل و نقل عمومی در میان دیگران. رفتن به جایی که این بیماری اتفاق می افتد در نتیجه شمار امکان بهره گیری از افرادی که در حال حاضر آسیب پذیر به نفع کسانی که نمی.

که حتی بیشتر واقعی برای محاکمه در خارج از ایالات متحده است. اولین موج Covid-19 در حال حاضر لباسشویی در سراسر پایین و کشورهای با درآمد متوسط; این بیماری ایجاد کرده است خود را در آمریکای جنوبی و موارد در حال افزایش در سراسر آفریقا. در واقع هر دو برزیل و آفریقای جنوبی در حال حاضر در حال تست سایت های آکسفورد-Astra Zeneca واکسن.

اما وجود دارد یک زشت سابقه مردم در اقتصادی-کشورهای در حال توسعه در حال بهره برداری توسط شرکت هایی از کشورهای صنعتی هستند که به دنبال برای تست داروهای جدید و روشهای. در سال 2008 هلندی غیر انتفاعی و مرکز تحقیقات در شرکت های چند ملیتی مستند بیش از 20 آزمایش های که در آن شرکت کنندگان صدمه شدند با مواد مخدر آنها را دریافت می کردند و یا تجربه عوارض جانبی جدی و یا هرگز دریافت اطلاعات کافی به آنها اجازه می دهد به رضایت واقعی. (رمان و فیلم باغبان ثابت هستند و با الهام از یکی از آنها آزمایشی از یک رمان Pfizer آنتی بیوتیک در نیجریه در سال 1996. فایزر شد شکایت کرد و در ایالات متحده و نیجریه بیش از جنبه های مواد مخدر دادگاه و حل و فصل در سال 2011.)

حتی زمانی که شرکت کنندگان به طور مستقیم صدمه توسط یک دارو یا واکسن آزمایشی به سادگی مکان محاکمه در یک کشور در حال توسعه می تواند به استناد ناراحت کننده سوال در مورد قدرت و انگیزه. پزشکی نظارت است که بخشی از محاکمه تدارکات ممکن است نشان دهنده بهداشت و درمان بهتر از این است که به طور معمول در دسترس; غرامت نقدی برای شرکت ممکن است نشان دهنده پول بیشتری از ساکنان محلی می تواند به طور معمول درآمد. به عنوان یک نتیجه “وجود دارد-جایگاه اخلاق در پژوهش پرسش های اطراف انجام پژوهش در منابع محدود کشور می گوید:” Karen J. Maschke یک محقق در هیستینگز مرکز اخلاق زیستی موسسه تحقیقات که نوشته شده است در مورد اینکه چگونه در این مسابقه برای Covid-19 واکسن ممکن است تضعیف استاندارد برای هر دو اخلاق و شواهد است.

حساس ترین سوال در offshoring محاکمه ممکن است به چه قیمت دارو شرکت های متصل به محصول به پایان رسید و اینکه این مکان یک واکسن جدید را از رسیدن به سلامت سیستم در حال توسعه-کشورهای جهان مشارکت آنها ساخته شده این واکسن ممکن است. که برد بیشتر و پیچیده پرسش که آیا پاسخ مناسب است که به سادگی به رها کردن و یا کمک مالی به قیمت, و یا اینکه آیا شرکت ها باید جبران کشورها با بهبود دائمی از بودجه درمانگاه ساخت و ساز به کمک یک کشور ساخت آزمایشگاه ظرفیت و پرسنل.

در حال حاضر وجود دارد توافق بین المللی دستورالعمل های اخلاقی نوشته شده توسط شورای بین المللی سازمان های علوم پزشکی است که برای مذاکره پس از محاکمه دسترسی به میوه انسانی-موضوع پژوهش است. لندن که شرکت در اخیر بازنویسی از آنها نگران است که بودن دستورالعمل—آنها نمی رویم دور به اندازه کافی برای محافظت از این حقوق در حال توسعه جهان محاکمه شرکت کنندگان به خصوص برای چیزی به عنوان مشتاقانه در انتظار به عنوان یک Covid-19 واکسن. که ممکن است به ویژه اگر وضعیت توسعه دهندگان ترس از آمریکا و تکه تکه ویروسی بروز رندر آزمایشی مفید نیست—رخ می دهد در یک سایت بین المللی نیز هست.

“ما در حال حاضر دیده می شود که کشورهای مختلف سعی کرده اند برای دسترسی منحصر به فرد به واکسن” لندن می گوید. “من فکر می کنم که قبل از ما می دانیم که واکسن برنده وجود دارد نیاز به موافقت نامه های بین المللی گفت که اگر شما میزبان یک مطالعه و واکسن است که در آنجا مستقر معلوم نیست برای کار شما باید اولویت برای دسترسی به یک واکسن است که نشان می دهد اثر—اگر یکی می کند.”

اما آن را در حال حاضر به خوبی قابل درک است که حداقل در ابتدا وجود خواهد داشت به اندازه کافی دوز واکسن موثر برای رفتن در اطراف. این بدان معناست که شرکت ها و دولت ها در کشورهای صنعتی خواهد باید به توافق برسند به برخی از بخشی از یک کالا است که هر کس مانورهای رندانه برای. که بدان معنی است که به نوبه خود که دستیابی به یک Covid-19 واکسن نه تنها یک چالش به تخصص جهانی علم است. از آن خواهد شد یک آزمایش از تعهد به جهانی حقوق صاحبان سهام به عنوان به خوبی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • درمانگر در است—و آن را به یک برنامه chatbot
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma