آیا ماری جوانا کمک می کند تا با درد نامشخص است

کاربران ماری جوانا پزشکی است که می گویند که سطح بالایی از درد هستند احتمال بیشتری نسبت به افراد با کم درد به می گویند که آنها با استفاده از شاهدانه سه یا بیشتر از سه بار در روز یک مطالعه جدید می یابد.

اما روزانه کاربران ماری جوانا با درد شدید نیز گزارش سلامت خود تبدیل شده بود بدتر از سال گذشته است.

نتایج لزوما به این معنی نیست که ماری جوانا موثر است در درمان حداقل برخی از انواع درد با توجه به محققان. اما آن را نشان می دهد تحقیقات بیشتری مورد نیاز است قبل از ماری جوانا پذیرفته شده است به عنوان یک درمان موثر برای درد شدید است.

“این روشن نیست که اگر ماری جوانا کمک می کند یا نه گفت:” بریجت Freisthler co-نویسنده این مطالعه و استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه ایالتی اوهایو.

“منافع نیست به عنوان روشن به عنوان برخی از مردم تصور میکنند.”

این مطالعه که به تازگی در مجله بین المللی مواد مخدر سیاست.

یک مسئله این است که رابطه پیچیده بین, درد, استفاده از ماری جوانا و خود گزارش سلامت گفت الکسیس کوک نویسنده سرب از مطالعه و محقق فوق دکترا در روانپزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

“داشتن درد مزمن مرتبط با فقیر, سلامت, پس از آن ممکن است که افرادی که با استفاده از ماری جوانا بیشتر در حال حاضر بدتر سلامت برای شروع با” کوک گفت.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ دهد.”

این مطالعه شامل بررسی 295 درمانگاه ماری جوانا پزشکی بیماران در لس آنجلس. نظرسنجی انجام شده در سال 2013 زمانی که کالیفرنیا اجازه استفاده از ماری جوانا تنها برای اهداف پزشکی است.

تمام شرکت کنندگان خواسته شد که چگونه اغلب آنها با استفاده از ماری جوانا; امتیاز خود را چگونه سلامت فعلی نسبت به یک سال پیش (در یک مقیاس پنج نقطه از “بسیار بهتر” به “بدتر”); و از آنها خواسته شد دو سوال در مورد درد خود را از سطوح. بر اساس پاسخ های خود را محققان امتیاز شرکت کنندگان درد کم متوسط یا بالا.

در میان کسانی که مورد مطالعه 31 درصد گزارش بالا, درد, 24 درصد متوسط درد و 44 درصد در کم درد دسته.

روزانه استفاده از ماری جوانا گزارش شده توسط 45 درصد از نمونه و 48 درصد گفت: آنها با استفاده از سه یا بیشتر از سه بار در روز است.

درصد از شرکت کنندگان که با استفاده از ماری جوانا در هر روز متفاوت است با درد دسته. اما حدود 60 درصد از کسانی که گزارش بالا درد با استفاده از دارو سه بار یا بیشتر در روز در مقایسه با 51 درصد از کسانی که با وزش درد و 39 درصد از کسانی که در کم درد ،

يافته ها نشان داد که هیچ ارتباط روزانه با استفاده از ماری جوانا و تغییر در وضعیت سلامت در میان کسانی که با سطوح پایین از درد است. اما روزانه استفاده از ماری جوانا در ارتباط بود به بدتر شدن وضعیت بهداشت و درمان در میان کسانی که گزارش سطح بالایی از درد است.

اما به طرز عجیبی وجود دارد و ارتباط بین چگونه اغلب شرکت کنندگان با استفاده از ماری جوانا در هر روز و تغییرات در وضعیت سلامت. هیچ توضیح آسان برای این Freisthler گفت.

“این نشان می دهد که چگونه کمی از ما می دانیم که در مورد ماری جوانا به عنوان دارو چگونه مردم با استفاده از آن دوز آنها دریافت و اثرات بلند مدت آن” او گفت:.

مردم استفاده از ماری جوانا برای انواع مختلف درد از جمله سرطان, درد مفاصل, HIV و درد عصب. محققان نمی دانند که اگر ماری جوانا اثرات مختلفی بر علل مختلف درد کوک گفت.

“درد مزمن نیز در ارتباط با افسردگی و اضطراب است. ماری جوانا ممکن است با این مشکلات برای برخی از مردم, حتی اگر آن را کمک نمی کند با درد,” او گفت:.

علاوه بر این استفاده از ماری جوانا به نظر می رسد برای کمک به افرادی که خود را از دست داده اشتها به دلیل درد و یا حالت تهوع ناشی از داروهای ضد سرطان.

“ممکن است این درد است که بیماران در حال تلاش برای رسیدگی به” کوک گفت.

نتایج نشان می دهد ما نیاز به دانستن بیشتر در مورد ارتباط بین ماری جوانا و تسکین درد Freisthler گفت.

“به خصوص پس از بحران مواد مخدر, برخی از مردم شده اند شعار ماری جوانا به عنوان یک جایگزین خوب برای مصرف مواد مخدر برای مردم در, درد,” او گفت:.

“اما مطالعه ما نشان می دهد ما نمی دانیم که ماری جوانا کمک به آدرس درد نیاز دارد.”

این مطالعه با حمایت موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر