که COVID-19 مدل باید ما را به استفاده از سیاست های تصمیم گیری ؟

با بسیاری از COVID-19 مدل در حال توسعه چگونه سیاستگذاران دانم آنهایی که به استفاده از? یک فرآیند جدید برای مهار بیماری های متعدد مدل شیوع مدیریت شده و توسعه یافته توسط یک تیم بین المللی از محققان. این تیم توصیف فرایند در یک کاغذ ظاهر می شود ممکن است 8 در مجله علم و اعطا کمک هزینه برای پاسخ سریع پژوهش (سریع) از بنیاد ملی علوم آمریکا بلافاصله پس از پیاده سازی این فرایند برای کمک به اطلاع رسانی در تصمیم گیری های سیاست برای COVID-19 شیوع.

در طول شیوع بیماری های بسیاری از گروه های تحقیقاتی مستقل تولید مدل برای مثال طرح چگونه این بیماری را گسترش گروه که تحت تاثیر خواهد بیشتر به شدت و یا نحوه اجرای خاص مدیریت عمل ممکن است تحت تاثیر این پویایی است. این مدل کمک به اطلاع رسانی بهداشت عمومی سیاست برای مدیریت شیوع.

“در حالی که اکثر مدل های قوی علمی آنها اغلب تا حد زیادی متفاوت را در خود بینی و سیاست توصیه” گفت: Katriona درخت روغن قلم استاد زیست شناسی و فارغ التحصیلان استاد در علوم زیستی پن استیت. “این به این معنی است که سیاستگذاران مجبور به تکیه بر اجماع هنگامی که آن را به نظر می رسد و یا در یک منبع قابل اعتماد از مشاوره بدون اعتماد به نفس است که تصمیمات خود را خواهد بود که بهترین امکان پذیر است.”

در شروع شیوع ویژه برای یک بیماری جدید یک مقدار زیادی از اطلاعات است که اغلب در دسترس نیست و یا ناشناخته و محققان باید تصمیم گیری در مورد نحوه ترکیب این عدم اطمینان به مدل های خود را که منجر به متفاوت پیش بینی. برای COVID-19 شیوع مثلا عدم اطمینان در حال حاضر در طیف گسترده ای از مناطق از عفونت رای دادن به جزئیات از انتقال به ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی. طراحان از هر مدل خود را چشم انداز و رویکرد به آدرس این عدم قطعیت.

“به منظور بهبود مدل سازی و تجزیه و تحلیل از اپیدمی بیماری ضروری است به منظور توسعه پروتکل های که عمدا تولید و ارزیابی با ارزش فردی ایده از سراسر مدلسازی جامعه” گفت: Michael Runge یک پژوهش های بوم شناس در بررسی زمین شناسی ایالات متحده را Patuxent حیات وحش مرکز تحقیقات است که دارای تخصص در تجزیه و تحلیل تصمیم گیری برای مدیریت حیات وحش. “ما شناسایی بهترین شیوه های است که اجازه می دهد سنتز و ارزیابی ورودی از چند مدل سازی گروه های کارآمد و به موقع.”

در سه بخش فرآیند های متعدد گروه های تحقیقاتی برای اولین بار ایجاد مدل برای مشخص سناریوهای مدیریت برای مثال پرداختن چگونه caseload تحت تاثیر قرار خواهد اگر انزوای اجتماعی اقدامات برداشته شد در این تابستان و یا چه مدت از وقوع تغییر خواهد کرد اگر دانش آموزان به مدرسه بازگشت در پاییز. گروه های پژوهشی مستقل در این مرحله به تشویق طیف گسترده ای از ایده ها بدون در موعد مقرر مطابق با یک روش خاص از تفکر است. سپس مدلسازی گروه به طور رسمی بحث در مورد مدل های خود را با هر یک از دیگر — علاوه بر این مهم به قبلی مدل های مختلف روش ها-که اجازه می دهد تا آنها را به بررسی همین دلیل مدل های خود را ممکن است اختلاف نظر دارند. در نهایت این گروه به طور مستقل کار دوباره به اصلاح مدل های خود را بر اساس بینش از بحث و مقايسه آن مرحله است.

پس از بحث گروهی و فردی مدل پالایش این مدل به ترکیب کلی طرح برای هر استراتژی مدیریت که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به راهنمای تجزیه و تحلیل خطر و سیاست های شور و مشورت است. در این مرحله روش از زمینه تصمیم گیری تجزیه و تحلیل می تواند اجازه می دهد تصمیم ساز برای مثال یک آژانس بهداشت عمومی برای درک محاسن مختلف گزینه های مدیریت در صورت موجود بودن ،

علاوه بر این ترکیب نتایج می تواند کمک به شناسایی که عدم قطعیت — چه قطعه از اطلاعات از دست رفته — در حال مهم برای یادگیری در مورد به منظور بهبود مدل ها و در نتیجه بهبود تصمیم گیری ارائه روشی برای اولویت بندی تحقیقات جهت.

“این فرایند اجازه می دهد تا ما را به آغوش عدم اطمینان به جای شتاب به یک زودرس اجماع است که می تواند از خط خارج و یا منحرف کردن تلاش های مدیریت” گفت: شیا. “این روند را تشویق می کند تا سالم مکالمه بین دانشمندان و تصمیم گیرندگان را قادر می سازد سیاست های سازمان به طور موثر در دستیابی به اهداف مدیریت.”

حتی پس از تصمیم گیری اولیه ساخته شده این روند می تواند همچنان به عنوان اطلاعات جدید در مورد شیوع و مدیریت در دسترس می شود. این “مدیریت تطبیقی” استراتژی می تواند اجازه می دهد تا محققان به اصلاح خود و مدل های جدید را پیش بینی شیوع بیماری پیشرفت می کند. برای COVID-19 این فرایند ممکن است اطلاع رسانی در مورد چگونگی و زمانی که انزوا و ممنوعیت سفر از میان برداشته شوند و اگر این یا اقدامات دیگر ممکن است لازم باشد دوباره در آینده.

این تیم تحقیقاتی قصد دارد به پیاده سازی این روند بلافاصله برای COVID-19. با استفاده از بسیاری از گروه های تحقیقاتی در حال حاضر تولید مدل فعلی شیوع این استراتژی باید آسان به پیاده سازی در حالی که تولید قوی تر از نتایج موجود روند. این تیم را به اشتراک گذاری نتایج با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به عنوان آنها تولید می شود.

“ما امیدواریم که این روند به طور فعال تغذیه به سیاست برای COVID-19 دیدگاه در ایالات متحده گفت:” شیا. “آن را نیز فراهم می کند یک چارچوب برای آینده شیوع تنظیمات از جمله بیماری های نوظهور و گونه های آفات کشاورزی و مدیریت بومی بیماری های عفونی از جمله واکسیناسیون استراتژی ها و بیماری های نظارت است.”

در علاوه بر این به شیا و Runge این تیم تحقیقاتی شامل دیوید Pannell در دانشگاه وسترن استرالیا ویلیام Probert در دانشگاه آکسفورد در انگلستان ب-Li Li در دانشگاه لانژو در چین مایکل Tildesley در دانشگاه وارویک در انگلستان و متی فراری در پن استیت.

این کار با حمایت بنیاد ملی علوم و پن استیت Huck موسسه علوم زندگی هر چند Coronavirus تحقیقات بذر صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im