کاخ سفید به طور رسمی دعوت عمومی اظهار نظر در مورد باز کردن دسترسی سیاست

نوشته شده توسط E&E News

کاخ سفید با صدور اطلاعیه روز شنبه به دنبال اظهار نظر در تلاش خود را به منظور افزایش دسترسی عمومی به بودجه فدرال تحقیقات. این یک ایده ایجاد بحث جدید.

کاخ سفید از سیاست علم و تکنولوژی (OSTP) مدیر کلوین Droegemeier هل دادن در برابر ناشران که در ماه دسامبر گفت: دولت بود و بی سر و صدا به دنبال یک فرمان اجرایی به نیاز فوری و رایگان توزیع از مالیات دهندگان بودجه پژوهش (Greenwire, 17 دسامبر 2019).

ناشران می ترسید این طرح می تواند upend هزینه های خود را مبتنی بر مدل کسب و کار. اما این هفته Droegemeier به طور رسمی به آنها اطمینان داد که دفتر او هنوز هم به دنبال ورودی در موضوع.

“بیش از دو سال گذشته کاخ سفید از سیاست علم و فناوری برگزار شد نزدیک به 100 جلسات با ناشران, دانشگاه, محققان, و دیگران در مسائل مهم مربوط به بهبود دسترسی عمومی به آمریکا مالیات دهندگان بودجه پژوهش گفت: در آزادی مطبوعات.

Droegemeier گفت که او در نظر دارد برای ادامه به شنیدن از “به عنوان صدای بسیاری از تحقیقات جامعه” را به عنوان ممکن است قبل از یک کاخ سفید سیاست نهایی می شود. او گفت: طیف وسیعی از نظرات را “باقی می ماند در خط مقدم ما در حال انجام کار است.” نظر عمومی دوره به پایان می رسد مارس 16.

موضوع پختند در ماه دسامبر زمانی که ناشران رهبری توسط انجمن ناشران آمریکایی در واشنگتن نوشت پررنگ نامه ای به کاخ سفید بیان کرد: “ما آموخته اند که دولت ممکن است آماده به قدم به بخش خصوصی بازار و نیروی فوری و رایگان توزیع مجله مقالات مالی و منتشر شده توسط سازمان در بخش خصوصی از جمله بسیاری از غیر سود.”

که آنها نوشت موثر خواهد ملی آمریکا مالکیت معنوی و “زور ما را به آن را به بقیه جهان به صورت رایگان.”

بیش از 125 انتشارات گروه ها و سازمان های دیگر از جمله آمریکا اتاق بازرگانی امضا این نامه است.

ستون در مخالفت دیابت تهم Tillis (R–NC) در نامه ای به کاخ سفید نشان می دهد که شایعه طرح می تواند به مقدار “قابل توجه دولت دخالت در غیر این صورت عملکرد خوب خصوصی بازار است که به پزشکان و محققان علمی و دیگران گزینه های در مورد چگونه آنها می خواهند به انتشار این سهم مهم به علم است.”

جنجال مخالف سیاست های حزبی ایجاد حفره عمده ایالات متحده ناشران و کوچکتر جوامع علمی در برابر دیرین کمتر از بودجه عمومی دسترسی به طرفداران.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید تلاش می سازد در سال 2013 دولت اوباما یادداشت ساخته شده است که عمومی مالیات دهندگان بودجه تحقیقات موجود در ظرف یک سال از انتشار. در آن زمان دیده می شود به عنوان یک مصالحه.

بسیاری از مجلات علمی که تولید کارشناسی مقالات بودجه هزینه اشتراک و این کاخ سفید طرح می تواند به خشک که جریان درآمد.

آن می تواند نیروی ناشران به تغییر مدل کسب و کار خود را به طوری که نویسندگان مجبور به پرداخت تندتر مقاله پردازش اتهامات عنوان شده علیه. کسانی که هزینه می تواند غیر قابل عبور برای محققان در حال کار کردن نسبتا کوچک کمک های مالی.

در ماه گذشته Droegemeier را برگزار کرده است ملاقات با ناشران و دانشگاهیان و دیگران. لیزا نیکولز OSTP دستیار مدیر علمی نامزدی دریافت نظرات عمومی.

در Jan. 30, OSTP ارسال شده یک عکس در توییتر از Droegemeier و ناشران جمع آوری شده در اطراف یک میز کنفرانس در آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری است.

“امروز اولین جلسه در یک سری در مورد علمی ارتباطات” OSTP توییتی. “دکتر Droegemeier & @WHOSTP کارکنان ملاقات با اعضاء هیات علمی به بحث در مورد باز کردن علم و دسترسی عمومی. ما در حال بررسی فرصت هایی را برای ایجاد محصولات از بودجه فدرال تحقیقات بیشتر در دسترس است. #USResearch.”

OSTP سخنگوی Kristina Baum اشاره کرد که Jan. 30 جلسه برای اولین بار در اخیر یک سری از جلسات باز دسترسی و تایید کرد که در دو سال گذشته وجود داشته است بیش از 100 موضوع به طور کلی.

کسانی که جلسات تا قبل Droegemeier تصدی در دفتر. سنا تایید او را به رهبری OSTP در ژانویه 2019.

John McKay سخنگوی انجمن ناشران آمریکایی گفت: در یک ایمیل که او “خوشحال برای دیدن OSTP رسیدن به یادگیری بیشتر در مورد این مهم مشارکت بخش خصوصی وقتی که می آید به سرمایه گذاری در و قانونی انتشار پژوهش و دانش در قرن 21 است.”

او افزود که صنعت چاپ و نشر است که در “یک بسیار نوآورانه عصر.”

تجدید چاپ از Greenwire با اجازه از E&E News. کپی رایت سال 2020 است. E&E فراهم می کند اخبار ضروری برای انرژی و محیط حرفه ای در www.eenews.net

ادامه مطلب:

علم گروه سناتور هشدار دادن نسبت ناروا دولت به تغییر قوانین چاپ و نشر

فدرال ثبت نام: درخواست اطلاعات: دسترسی عمومی به کارشناسی علمی, انتشارات داده و کد ناشی از بودجه فدرال تحقیقات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر