که کشیده کردن توییتر هک?

به علاوه: WhatsApp دادگاه مورد VPN در معرض و بیشتر از این هفته در صدر اخبار امنیت.

روز چهار شنبه در یک اقدام بی سابقه توییتر هک دیدم حساب Elon Musk, باراک اوباما, جو بایدن, جف بزوس, بیل گیتس, سیب, Uber و بیشتر به دست مهاجمان که با استفاده از آن دسترسی به… فشار یک بیت کوین کلاهبرداری ؟ آن را بسیار بد, خوب نیست, اما اگر هر چیزی توییتر خوش شانس نبود خیلی بدتر است.

در جاهای دیگر ایران هکرها را یک oopsie. محققان IBM بهبود پنج ساعت فیلم از APT35, همچنین شناخته شده به عنوان جذاب بچه گربه, ضبط خود را با کشیدن اطلاعات از هک حساب های ایمیل و ارائه راهنمایی و آموزش در مورد چگونه به انجام این کار. و محققان a 17-year-old اشکال در ویندوز DNS است که “wormable” به معنی گسترش آن می تواند از طریق یک شبکه بدون هیچ گونه تعامل انسان. مایکروسافت تحت فشار قرار دادند یک پچ که امیدوارم شما اجرا کرده ام در حال حاضر اگر این امر به شما. ما همچنین نگاهی به “DDoS برای استخدام” طرح ها که سوخت یک موج جدید از حملات و روتر جنگ های چمن آنلاین.

یک نقشه جدید از بنیاد مرز الکترونیک نشان می دهد که چه نوع از نظارت—هواپیماهای بدون سرنشین, تشخیص چهره و بیشتر—اجرای قانون استفاده در شهرستان خود را. یک تحقیق جدید از F-Secure نشان می دهد که چگونه تقلبی تجهیزات سیسکو می تواند باعث ضرب وشتم جدی با انگیزه مهاجمان. و ما در زمان یک نگاه تازه در یک بحث قدیمی: آیا Infinite در واقع شمار یک تهدید امنیتی به ما.

روسیه هکرها با هدف قرار دادن Covid-19 واکسن پژوهش است. هوشمندانه ابزار جدید را متوقف خواهد کرد الکسا از اتهام جاسوسی بر شما. و اگر شما به نحوی نیست با استفاده از دو فاکتور تأیید هویت در عین حال در اینجا است که چرا و چگونه شما باید.

و بیشتر وجود دارد! هر جمعه ما دور تا امنیت و حریم خصوصی داستان است که ما نمی شکستن و یا گزارش در عمق اما فکر می کنم شما باید بدانید در مورد. با کلیک بر روی عناوین آنها را بخوانید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

دنباله منجر به ممکن است توییتر هک مظنون

در پی فوق توییتر هک یک دنباله از آنلاین شواهد است با اشاره به تعداد کمی از افراد در این مرکز از این ظروف سرباز یا مسافر. به عنوان سیمی است که قبلا گزارش شده اصلی هدف به نظر می رسد شده اند به گرفتن دستگیره با شخصیت شمارش باارزش در سیم کارت-تعویض نرم جامعه است. مستقل cybersecurity روزنامه نگار برایان کربس کبوتر به پست ها در یک حساب-نرم فروم به نام OGusers این هفته که همراه با دیگر خرده نان نشان می دهد برجسته SIM-swapper درگیر شد چهار حادثه است. از نیویورک تایمز پس از مصاحبه دو نفر ظاهرا مربوط به امنیت بحران هر دو از آنها را ذکر یک هکر که رفت و تنها با “کرک” به عنوان بازیکن مرکزی در اینجا. آنها همچنین پیشنهاد کرد که کرک در ابتدا به دست اورد دسترسی به توییتر را از پنل مدیریت با اولین بار به توییتر کارمند شل حساب. جزئیات بیشتر مطمئن به آمده در روزهای آینده; اف بی آی در حال بررسی و توییتر گفته است: “به اشتراک گذاری نتایج حاصل از آن در حال انجام تحقیقات هنگامی که آن را به آنها.

WhatsApp مورد برابر سازمان خدمات ملی گروه می تواند ادامه

در پاییز گذشته Facebook متعلق به واتساپ واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر نرم افزارهای جاسوسی بدنام فروشنده سازمان خدمات ملی گروه به اتهام ارائه نرم افزارهای مخرب است که هک 1,400 کاربران WhatsApp. مورد لولایی در یک روی حیله و تزویر استدلال حقوقی اما پیام شرکت پاک یک مانع عمده در این هفته هنگامی که یک قاضی حکم داد که آن صورت ادامه می تواند در زمینه WhatsApp اشاره کرد. سازمان خدمات ملی است و همچنان به انکار اتهامات.

یک VPN است که به حفظ سیاهههای مربوط… نگه داشته سیاهههای مربوط

شبکه های خصوصی مجازی ابزار فوق العاده است که به شما اجازه مرور اینترنت بدون سرویس دهنده اینترنت شما یا دیگر اشخاص ثالث جاسوسی بر شما. آنها همچنین نیاز به یک مفرط مقدار اعتماد به ارائه دهنده VPN خود را پس از آنها به لحاظ نظری می تواند دیدن و پیگیری همه چیز شما را انجام دهد. که ما به ارمغان می آورد به هنگ کنگ مبتنی بر UFO VPN که بنا به گزارش ها در معرض میلیون ها کاربر سیاهههای مربوط—سوابق فعالیت های آنلاین خود را—با وجود تبلیغات است که آن را نگه داشته و هیچ سیاهههای مربوط در همه. که با توجه به Comparitech داشت 894 GB دیتا نشسته محافظت نشده در Elasticsearch پایگاه داده. این سخت است برای گفتن که شما می توانید 100 درصد اعتماد هر VPN, اما در اینجا چند از سیمی را برگزیده است که با تصویب بوی آزمون.

اتحادیه اروپا حملات کردن داده های ‘حریم خصوصی سپر” پیمان با ما

پس از سال 2016 آمریکا و اتحادیه اروپا شرکت شده اند قادر به به اشتراک گذاری داده ها بین قاره با کمی نوار قرمز به لطف یک توافق شناخته شده به عنوان سپر حریم خصوصی. این هفته دادگاه عدالت اروپا حکم داد که حریم خصوصی محافظت نمی کند و با رعایت اخیر قانون حفظ حریم خصوصی وجود دارد. در حالی که این برای تلفن های موبایل در ابتدا مانند یک پیروزی برای حقوق و حریم خصوصی در عمل مقدار داده خواهد شد به احتمال زیاد همان باقی بماند فقط با بیش از موانع پرش به آن را به عنوان عبور از اقیانوس اطلس. اطلاعات شما ظاهرا فقط بیش از حد با ارزش برای شرکت در هر دو طرف به را—نه که شما همیشه دیدن یک پنی برای آن است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • پشت میله های زندان است اما هنوز ارسال در Infinite
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • Deepfakes در حال تبدیل شدن به جدید داغ شرکت ابزار آموزشی
  • امریکا یک بیمار وسواس با Covid-19 سنجی
  • که کشف اولین واکسن?
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر