Coronavirus احتمالا قوی تر قابلیت گسترش از سازمان بهداشت جهانی تخمین زده است که تا کنون. این با توجه به بررسی مطالعات قبلی از coronavirus’ توانايی انتقال انجام شده نه توسط محققان در دانشگاه اومئو در سوئد.

“بررسی ما نشان می دهد که coronavirus است حداقل به عنوان انتقال به ویروس سارس. و که می گوید زیادی در مورد جدی بودن این وضعیت می گوید:” Joacim Rocklöv استاد پایدار سلامت در دانشگاه Umeå و یکی از نویسندگان این مطالعه منتشر شده در علمی , مجله طب مسافرتی.

سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند که coronavirus دارای توانايی انتقال بیان شده به عنوان یک تولید مثل شماره از بین 1.4 و 2.5. تولید مثل شماره یک اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم یک فرد آلوده انتقال ویروس به در قبلا سالم جمعیت. بالاتر تعداد بیشتری انتقال این ویروس است و بالاتر از خطر گسترش سریع. هنگامی که تولید مثل تعداد کمتر از 1.0 بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به مردن.

محققان در اومئو در سوئد هایدلبرگ در آلمان و چین در چین انجام شده یک بررسی مطالعات علمی متعددی از رمان coronavirus COVD-19. در مجموع محققان دریافتند دوازده مطالعات به اندازه کافی با کیفیت بالا. این مطالعات شامل برآورد از نرخ رشد بر اساس موارد مشاهده شده در جمعیت و بر اساس آماری و روش های ریاضی.

اولین مطالعات coronavirus نشان داد نسبتا پایین توانايی انتقال. بعد از توانايی انتقال رز به سرعت به ثبات بین 2-3 در مطالعات اخیر. تولید مثل تعداد در مطالعات خلاصه به معنی از 3.28 و ميانه 2.79 است که به طور قابل توجهی بالاتر از سازمان بهداشت جهانی برآورد 1.4-2.5.

“هنگامی که به دنبال در توسعه کرونا بیماری همه گیر در حقیقت به نظر می رسد مربوط به خوبی و یا حتی فراتر از بالاترین اپیدمی رشد در محاسبات ما. با وجود تمام گروه مداخله و کنترل فعالیت های کروناویروس در حال حاضر به طور قابل توجهی بالاتر از حد سارس بود می گوید:” Joacim Rocklöv.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه اومئو. Original نوشته شده توسط Ola نیلسون. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de