که کنعانیان? بینش جدید از 73 باستان ژنوم

مردم زندگی می کردند که در منطقه شناخته شده به عنوان جنوب خاور نزدیک-است که در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان اسرائیل, تشکیلات خودگردان فلسطین, اردن, لبنان, و بخش هایی از سوریه — در طول عصر برنز (حدود 3500-1150 پیش از میلاد) اشاره به باستان در متون کتاب مقدس به عنوان کنعانیان. در حال حاضر محققان گزارش در مجله Cell on May 28 جدید بینش به کنعانیان’ تاریخچه بر روی ژنوم گسترده تجزیه و تحلیل DNA باستانی جمع آوری شده از 73 افراد است.

“جمعیت در جنوب لوانت در طول عصر برنز شد و نه استاتیک می گوید:” Liran کارمل از دانشگاه عبری اورشلیم. “نه ما و مشاهده شواهد برای جنبش مردم بیش از مدت زمان طولانی از شمال خاور نزدیک باستانی از جمله مدرن, گرجستان, ارمنستان و آذربایجان به جنوب خاور منطقه است.

“کنعانیان, البته زندگی در شهر های مختلف-متحده بودند و از نظر فرهنگی و از نظر ژنتیکی شبیه” او می افزاید. “در این منطقه شاهد بسیاری از بعد جمعیت حرکات با مردم که از غرب از جنوب و از شمال غربی.”

کارمل و همکاران آمد به این نتیجه گیری بر اساس یک تجزیه و تحلیل از 73 جدید ancient DNA نمونه ها به نمایندگی عمدتا متوسط به اواخر عصر برنز افراد از پنج سایت های باستان شناسی در سراسر جنوب لوانت. به این داده های جدید محققان اضافه شده که قبلا گزارش داده از 20 نفر از چهار سایت برای تولید یک مجموعه داده از 93 افراد است. ژنومی تجزیه و تحلیل نشان داد که کنعانیان را نشان دهنده روشن ،

“افراد از تمام سایت های بسیار ژنتیکی مشابه و البته با تفاوت های ظریف که نشان می دهد باستانشناسی و تاریخی تعریف شده ‘کنعانیان’ مربوط به جمعیتی منسجم گروه” کارمل می گوید.

داده ها نشان می دهد که کنعانیان از تبار مخلوطی از اوایل محلی نوسنگی جمعیت و جمعیت های مربوط به مس و سنگ در ایران و/یا عصر برنز قفقاز. محققان مستند یک افزایش قابل توجهی در تعداد ایرانی/قفقاز مربوط به اصل و نسب در طول زمان است که پشتیبانی شده توسط سه نفر از افرادی که فرزندان مهاجران اخیر از قفقاز.

“قدرت از مهاجرت از شرق باستان شرق نزدیک و این واقعیت است که این مهاجرت ادامه داد: برای بسیاری از قرن ها ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا حاکمان شهر-متحده در کنعان در اواخر عصر برنز حمل غیر سامی, Hurrian نام می گوید:” Shai Carmi از دانشگاه عبری اورشلیم. “وجود دارد قوی و فعال ارتباط بین این مناطق از طریق حرکات از مردم که برای کمک به درک مشترک از عناصر فرهنگ است.”

محققان همچنین به مطالعه رابطه از کنعانیان به مدرن روز جمعیت. در حالی که مستقیم سهم از کنعانیان به مدرن جمعیت را نمی توان با دقت اندازه گیری داده ها نشان می دهد که گسترده تر در نزدیکی شرقی جزء از جمله جمعیت از قفقاز و زاگرس به احتمال زیاد حساب برای بیش از 50 درصد از اصل و نسب از بسیاری عربی-زبان و گروه یهودی زندگی در این منطقه به امروز.

کارمل گزارش می دهد که آنها در حال کار برای گسترش نمونه برداری خود را هم از لحاظ جغرافیایی و در طول زمان است. “ما مایل به تجزیه و تحلیل آهن سن نمونه ها از مناطق مختلف جنوب مشرق” کارمل می گوید. “این ممکن است نور در ترکیب جمعیت در کتاب مقدس ذکر شده امپراطوری منطقه و از جمله اسرائیل و یهودا آمون و موآب.”

این کار با حمایت اسرائیل و علوم پایه (ISF) در دن دیوید بنیاد Shmunis بنیاد خانواده, علامت Weismann و ویویان و نورمن بلمنت. این کار مساوی با همکاری آزمایشگاه دیوید رایش در دانشگاه هاروارد. DR کار پشتیبانی توسط آلن کشف مرکز جان تمپلتون بنیاد Howard Hughes Medical Institute, بنیاد ملی علوم و موسسه ملی بهداشت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط تلفن را فشار دهید. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>