در ژانویه 24, 2020, فرانسه وزارت بهداشت تایید کرد که سه مورد از بیماران مبتلا به ووهان coronavirus. در ژانویه 29, 2020, انستیتو پاستور که مسئول نظارت بر ویروس های تنفسی در فرانسه توالی کل ژنوم coronavirus شناخته شده به عنوان “2019-nCoV,” تبدیل شدن این موسسه برای اولین بار در اروپا به دنباله این ویروس پس از شروع شیوع. این ویروس توالی در انستیتو پاستور را Mutualized پلت فرم برای میکروبیولوژی (P2M) که انجام توالی ژنوم در باکتریایی, ویروسی قارچی و انگل گونه های دریافت شده توسط مرجع ملی مراکز و سازمان بهداشت جهانی همکاری مراکز هدف از بیماری های عفونی نظارت است.

در دسامبر 2019, شیوع ظاهرا پنومونی ویروسی با علت ناشناخته پدید آمده در شهر ووهان در استان هوبئی.

در ژانویه 9, 2020, چینی, مقامات بهداشت و درمان و سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد کشف یک رمان coronavirus شناخته شده به عنوان 2019-nCoV که تایید شد به عنوان عامل مسئول پنومونی موارد است.

بیش از آخر هفته از ماه ژانویه 11-12, مقامات چینی به اشتراک گذاشته شده با توالی کامل از coronavirus ژنوم به عنوان شناسایی شده در نمونه های گرفته شده از بیماران. “توالی ژنوم عوامل بیماری زا بسیار مهم است برای توسعه خاص تست های تشخیصی و شناسایی درمان بالقوه گزینه” توضیح می دهد که سیلوی van der Werf مدیر مرکز مرجع ملی (CNR) برای ویروس های تنفسی در انستیتو پاستور.

چهار شنبه ژانویه 24 سال 2020 است. تشخیص این ویروس در فرانسه را تایید کرد

در روز شنبه 24 ژانویه در اواخر صبح انستیتو پاستور دریافت نمونه سه مورد مشکوک به (دو نفر در پاریس و بوردو). “با استفاده از نمونه گرفته شده از این بیماران ما شناسایی رمان coronavirus می گوید:” سیلوی Behillil معاون مدیر CNR در انستیتو پاستور.

از روز جمعه ژانویه 24 سال 2020 است. ویروسی تعیین توالی ژنوم در انستیتو پاستور

که همان شب جمعه دانشمندان راه اندازی روند توالی ژنوم ویروسی بر اساس نمونه. این CNR تهیه مواد برای تعیین توالی آماده برای P2M شروع به کار بلافاصله بعد شنبه. توالی اجرا شد در اوایل شب در روز شنبه و دانشمندان با استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها برای به دست آوردن توالی کل ژنوم در دو سه مورد تأیید در فرانسه. “این ثابت می کند که اثر بخشی CNR را در فرآیند تجزیه و تحلیل بر اساس ویروسی توالی” در ادامه وینسنت Enouf.

پنج شنبه 30 ژانویه 2020. انستیتو پاستور بدست می آوریم و سهام کل توالی ویروس

این P2M پلت فرم (پایین را ببینید) در حال حاضر در حال انجام در یک سطح بسیار بالا; متوسط زمان صرف شده برای تولید توالی محدوده از سه روز (برای موارد اضطراری) به حداکثر ده روز. در این صورت این زمان فقط سه روز برای کل توالی مشخص شود: “ما به انجام تجزیه و تحلیل داده ها در طول شب از شنبه تا چهار شنبه و سپس تایید نتایج در روز چهارشنبه با مقابله با تجزیه و تحلیل” توضیح می دهد که وینسنت Enouf. “کل توالی تایید شد فقط در سه روز.”

آنچه می تواند ما را از آن یاد بگیرند ؟ “توالی یکسان بودند در همه ما نمونه. یکی از اعضای زن و شوهر باید آلوده به این ویروس است.” دو کامل توالی ویروس جدا شده در دو اول فرانسه موارد ارسال شد به ابتکار جهانی در های تمام آنفلوانزا داده ها (GISAID) پلت فرم است که در ابتدا توسعه یافته برای به اشتراک گذاشتن توالی و نظارت بر تکامل ژنتیکی از ویروس آنفلوانزا یک فرایند است که بسیار حیاتی برای تعیین ترکیب واکسن آنفلوانزا. ویژه “کوروناویروس” تب ایجاد شده است به طوری که جامعه علمی می تواند با هم کار کنند و در پیشبرد سریعتر سرعت.

“حدود بیست دیگر توالی از رمان coronavirus ژنوم شده اند به دست آمده در سراسر جهان, و اگر ما به مقایسه آنها با ما می توانید ببینید که همه آنها بسیار نزدیک وجود دارد بسیار است تنوع در ویروس ها و تحلیل آن نشان می دهد که coronavirus 2019-nCoV نمی نیاز به جهش در جهت انطباق و گسترش” در ادامه وینسنت Enouf.

این مرکز مرجع ملی (CNR) برای ویروس های تنفسی در انستیتو پاستور در پاریس یکی از کسانی که آزمایشگاه مرجع برای coronavirus 2019-nCoV.

در مجموع از هشت نفر از CNR و دو از P2M توالی پلت فرم کار کرده اند که این ویروس در این هفته و ادامه خواهد داد برای نظارت بر شیوع بیماری در فرانسه.

P2M, a state-of-the-art mutualized پلت فرم برای میکروبیولوژی نیز باز به خارجی CNRs

P2M نیز موجود است برای خارجی CNRs برای تعیین توالی. در سال 2019 آن کار می کرد با چهار CNRs بر اساس خارج از انستیتو پاستور. پلت فرم توالی باکتری ها و ویروس ها و انگل ها و قارچ ها. با تشکر از تجربه به دست آمده در طول پنج سال گذشته (پس از 2015), P2M امروز ارائه می دهد خدمات بسیار کارآمد به عنوان نشان داده شده توسط یک اول-تصویب میزان موفقیت (یعنی با کیفیت بالا و توالی ارائه اطلاعات جامع در کل ژنوم) بیش از 95 درصد در سال 2019. توالی تولید در فاصله سه روز (برای موارد اضطراری) و ده روز بیشتر.

در 2019, P2M توالی حدود 25000 عوامل بیماری زا. توالی ژنوم افزایش حساسیت آستانه شیوع تشخیص است. شناسایی زود هنگام از شیوع بیماری توسط انستیتو پاستور را دانشمندان (خوشه موارد در یک فضای کوتاه از زمان ناشی از همان پاتوژن) را قادر می سازد اپیدیولوژی برای رسیدن به محل کار بلافاصله برای تعیین ریشه های شیوع و مقامات برای هماهنگ کردن سلامت عمومی پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de