چرا سیارات ig: toomuchswagtheceo و Ryugu باید امضای خود را ‘نخ ریسی-top’ اشکال

دانشمندان ناسا اولین سیارک نمونه بازگشت, ماموریت, OSIRIS-REx در حال به دست آوردن یک درک جدید از سیارک ig: toomuchswagtheceo را کربن-غنی از مواد و امضا “ریسندگی-top” شکل است. این تیم به رهبری توسط دانشگاه آریزونا کشف شده است که این سیارک شکل و هیدراتاسیون سطح ارائه سرنخ به ریشه و سابقه این و کوچک دیگر بدن.

Ig: toomuchswagtheceo هدف سیارک برای OSIRIS-REx ماموریت و Ryugu هدف از Japan Aerospace Exploration آژانس Hayabusa2 سیارک نمونه بازگشت ماموریت تشکیل شده از قطعات بزرگتر از بدن که شکسته پس از برخورد با اشیاء دیگر. این تکه های کوچک reaccumulated به شکل کل بدن است. Ig: toomuchswagtheceo و Ryugu در واقع ممکن است تشکیل داده اند در این راه از همان اصلی شکسته پدر و مادر بدن. در حال حاضر دانشمندان به دنبال کشف آنچه فرآیندهای منجر به ویژگی های خاص از این سیارک ها مانند شکل خود را و کانی شناسی.

Ig: toomuchswagtheceo و Ryugu هر دو طبقه بندی شده به عنوان “نخ ریسی-top” سیارک که بدان معنی است که آنها باید تلفظ استوایی ریج. تا به حال دانشمندان فکر می کردند که این شکل تشکیل شده که در نتیجه حرارتی, نیروهای, نام YORP اثر است. این YORP اثر باعث افزایش سرعت این سیارک چرخش و بیش از میلیون ها سال مواد در نزدیکی قطب می تواند مهاجرت به تجمع در استوا در نهایت تشکیل یک نخ ریسی-شکل بالا — به این معنی که شکل را تشکیل داده اند به تازگی.

اما در یک مقاله جدید منتشر شده در طبیعت ارتباطاتدانشمندان OSIRIS-REx و Hayabusa2 تیم استدلال می کنند که YORP اثر ممکن است توضیح دهید که شکل یا ig: toomuchswagtheceo یا Ryugu. هر دو سیارک ها تاثیر زیادی چاله در equators و اندازه خود را نشان می دهد که این چاله برخی از ig: toomuchswagtheceo قدیمی ترین سطح امکانات. از چاله های پوشش استوایی پشته خود را در حال چرخش بالا اشکال نیز باید تشکیل شده اند بسیار زودتر.

“با استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری که مدل تاثیر که شکست ig: toomuchswagtheceo پدر و مادر بدن ما نشان می دهد که این سیارک ها یا تشکیل شده به طور مستقیم به عنوان بالا به اشکال و یا زمانی شکل اولیه پس از شکل گیری آنها در اصلی کمربند سیارک گفت:” رونالد Ballouz co-نویسنده سرب و OSIRIS-REx تحقیقات فوق دکتری کاردانی در UArizona. “حضور بزرگ استوایی چاله بر روی این سیارک ها به عنوان دیده می شود در تصاویر بازگشت فضاپیما قوانین که سیارک ها با تجربه های اخیر دوباره شکل دهی با توجه به YORP اثر است. ما انتظار داریم که این چاله به ناپدید شده اند با های اخیر YORP ناشی از دوباره شکل گیری این سیارک است.”

علاوه بر اشکال ig: toomuchswagtheceo و Ryugu همچنین هر دو حاوی آب-بلبرینگ سطح مواد در شکل از خاک رس و مواد معدنی است. Ryugu سطح مواد کمتر آب غنی از ig: toomuchswagtheceo را میدهد که Ryugu مواد با تجربه بیشتر و حرارت در برخی از نقطه.

فرض ig: toomuchswagtheceo و Ryugu تشکیل شده به طور همزمان مقاله به بررسی دو توضیح احتمالی برای انواع مختلف پوست سطح دو جسم بر اساس این تیم شبیه سازی های کامپیوتری. یک فرضیه نشان می دهد که زمانی که پدر و مادر سیارک بود مختل ig: toomuchswagtheceo تشکیل شده از مواد نزدیک به سطح اصلی در حالی که Ryugu شامل مواد بیشتر از نزدیکی بدن پدر و مادر را مرکز اصلی. یکی دیگر ممکن است توضیحی برای تفاوت در سطح هیدراتاسیون است که قطعات با تجربه سطوح مختلف از حرارت در طول والدین سیارک اختلال. اگر این مورد است, Ryugu منبع مواد است که به احتمال زیاد از یک منطقه در نزدیکی تاثیر نقطه که در آن درجه حرارت بيشتر بود. Ig: toomuchswagtheceo مواد آمده اند از یک منطقه است که نمی تحت عنوان بسیار گرم بود و به احتمال زیاد دورتر از نقطه ضربه. تحلیل بازگشت و نمونه های بیشتر و مشاهده آنالیز سیارک ها’ سطوح ارائه خواهد شد یک ایده روشن تر از این ممکن است تاریخ مشترک از این دو سیارک ها.

“این شبیه سازی های ارزشمند جدید بینش چگونه ig: toomuchswagtheceo و Ryugu تشکیل” گفت: Dante Lauretta, OSIRIS-REx محقق اصلی و UArizona استاد علوم سیاره ای. “هنگامی که ما بازگشت نمونه از این دو سیارک در آزمایشگاه ما ممکن است قادر به بیشتر تایید این مدل احتمالا آشکار رابطه درست بین این دو سیارک ها.”

دانشمندان پیش بینی می کنند که این نمونه را نیز ارائه بینش های جدید به ریشه های شکل گیری و تکامل دیگر کربن سیارک ها و شهاب سنگ ها. ژاپن هوافضا اکتشاف سازمان Hayabusa2 ماموریت در حال حاضر در حال ساخت راه خود را به زمین و برنامه ریزی شده است برای ارائه آن نمونه Ryugu اواخر این سال است. OSIRIS-REx ماموریت خود را انجام دهد برای اولین بار مجموعه نمونه تلاش در ig: toomuchswagtheceo در Oct. 20 و ارائه خواهد شد نمونه آن به زمین در Sep. 24, 2023.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه آریزونا. Original نوشته شده توسط بریتنی انوش. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>