مردان مانند این یکی در حال انجام به یک مرکز پزشکی برای COVID-19 بيمار در مسکو تمایل به دریافت مریض تر از coronavirus از زنان است.

ویاچسلاو Prokofyev\TASS via Getty Images

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

در ماه ژانویه یکی از اولین نشریات در آن بیمار توسط رمان coronavirus در ووهان چین گزارش داد که سه نفر از هر چهار نفر در بیمارستان بستری بیماران مرد بودند. داده ها از سراسر جهان پس از تایید کرد که مردان در معرض خطر بیشتری از بیماری شدید و مرگ از COVID-19 نسبت به زنان و کودکان تا حد زیادی در امان ماند. در حال حاضر دانشمندان در حال بررسی چگونه ویروس مرگبار آن کار zeroed در یک دلیل احتمالی: آندروژن ها—هورمون های مردانه از جمله تستوسترون—به نظر می رسد برای افزایش ویروس توانایی به داخل سلول.

یک صورت فلکی در حال ظهور داده ها پشتیبانی از این ایده از جمله COVID-19 نتایج در مردان مبتلا به سرطان پروستات و آزمایشگاه مطالعات چگونه آندروژن تنظیم ژن کلیدی. و مشاهدات اولیه از اسپانیا نشان می دهد که تناسب تعداد مردان مبتلا به طاسی الگوی مردانه—که مرتبط به یک آندروژن قوی—در نهایت در بیمارستان با COVID-19. محققان در حال عجله برای تست در حال حاضر تایید شده مواد مخدر است که بلوک آندروژن’ اثرات استقرار آنها در اوایل عفونت به امید کاهش ویروس و خرید زمان برای سیستم ایمنی بدن به ضرب و شتم آن را به عقب.

“همه در تعقیب یک لینک بین آندروژن … و نتیجه COVID-19 می گوید:” هوارد Soule, معاون اجرایی رئیس جمهور در سرطان پروستات بنیاد که در 13 آوریل زد زوم تماس ارائه جدیدترین تحقیقات که درو 600 دانشمندان و پزشکان است. تماس دوم برای امروز برنامه ریزی شده را مورد بحث اولیه بالینی.

اطلاعات اپيدميولوژيک از سراسر دنیا تایید کرده اند که گزارش های اولیه از آسیب پذیری. در لمباردی ایتالیا برای مثال مردان شامل 82 درصد از 1591 بیماران بستری در واحد مراقبت های ویژه (Icu) از 20 مارس تا 18 آوریل با توجه به JAMA مقاله. و نر و میر بیش از زنان در هر گروه سنی دیگری JAMA مطالعه 5700 شهر نیویورک بیماران بستری با COVID-19.

در حال حاضر محققان در دنباله از یک مکانیزم برای این مرد تعصب—تلاش رهبری سرطان پروستات محققان که باید عمیق آشنایی با آندروژن.

کریستینا Jamieson از دانشگاه کالیفرنیا (UC), سن دیگو است که در حال توسعه organoids برای بررسی سرطان پروستات به یاد می آورد که او در زوم جلسه و حد عالی رساندن ایده های در مورد چگونه به لینک تحقیقات خود را به COVID-19 زمانی که خواهر او نیز UC سن دیگو دانشمند فرستاده او یک کلمه در متن. آن را بخوانید: “TMPRSS2.”

آن بود 16 مارس و در عرض چند دقیقه Jamieson پیدا کرده بود این نشریه که باعث شد این متن: یک سلول کاغذ توسط Markus هافمن از لایبنیتس موسسه تحقیقات پستانداران و همکاران. مقاله ارسال یک رعد و برق پیچ و مهره از طریق پروستات تحقیقات جامعه به دلیل آن نشان داد که عفونت با SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 متکی در بخشی در TMPRSS2 یک غشاء محدود میگردد. آنزیم cleaves “سنبله” پروتئین در coronavirus سطح اجازه می دهد این ویروس به فیوز با میزبان غشای سلول و داخل سلول.

Jamieson و دیگر سرطان پروستات محققان آشنایی با آنزیم زیرا در حدود نیمی از سرطان پروستات, یک TMPRSS2 جهش revs تا انکوژن که ضربات رشد سلول به اوردرایو. در پروستات TMPRSS2 تولید شده است که هورمون های مردانه با اتصال به گیرنده های آندروژن. “انجام تحقیقات آن را مانند شما در حال تلاش برای پرتاب یک لنگر به اقیانوس وسیعی از امکانات” Jamieson می گوید. این کشف که TMPRSS2 کمک می کند تا ویروس وارد سلول های “احساس مانند لنگر آمار زمین است.”

محققان نیست و ثابت شده است که آندروژن کنترل TMPRSS2 در ریه—ground zero برای SARS-CoV-2 عفونت—به عنوان آنها را در پروستات; مطالعات در بافت ریه و سلول های موش و انسان آمده به نتیجه گیری متضاد. اما پس از همراه کاغذ بود منتشر شده, Andrea Alimonti رئیس مولکولی سرطان در Università della Svizzera italiana تقویت آندروژن لینک با نگاه کردن به داده ها بر روی بیش از 42000 مردان با سرطان پروستات در ونتو در ایتالیا. او و همکارانش دریافتند که بیماران در آندروژن-محرومیت درمانی (ADT)—مواد مخدر است که بریده بریده سطح تستوسترون—تنها یک چهارم به عنوان به احتمال زیاد به قرارداد COVID-19 به عنوان مردان با سرطان پروستات ندارد و در ADT آنها گزارش شده در Annals of Oncology (نگاه کنید به جدول زیر). مردان در ADT نیز کمتر احتمال دارد به بستری و به مرگ اگر چه اعداد کوچک بودند.

یک محافظ درمان ؟

در یک مطالعه ایتالیایی, مردان مبتلا به سرطان پروستات که دریافت داروهایی که سرکوب آندروژن بودند بسیار کمتر به احتمال زیاد مبتلا به SARS-CoV-2.

مردان در آندروژن-محرومیت درمانی (ADT) مردان نه در ADT
مجموع مردان با سرطان پروستات 5273 37,161
تعداد مبتلا به SARS-CoV-2 4 114
برآورد مورد در هر 10000 نفر 8 31

یکی دیگر از مطالعه گذشته نگر هنوز منتشر نشده کنترل سن و دیگر شرایط پزشکی و مشابه نتایج: از 58 بيمار مبتلا به سرطان پروستات که قرارداد coronavirus 22 در نظر گرفتن ADT بودند به طور قابل توجهی کمتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری شود و نیاز به اکسیژن اضافی می گوید ویلیام اوه سرطان پروستات پزشک و دانشمند در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای. “ما نتیجه پشتیبانی از این فرضیه که سیگنالینگ آندروژن ممکن است افزایش خطر شدید از نتایج COVID-19 و محرومیت آندروژن ممکن است محدود کسانی شديد نتایج” اوه ،

دو مطالعات گزارش داده اند که مردان مبتلا به طاسی الگوی مردانه هستند در مقایسه با نسبت جمعیتی در میان بستری COVID-19 بيمار. این نوع طاسی همراه با سطح بالایی از دی هیدروتستوسترون (DHT) یک کلید متابولیت از تستوسترون در پوست سر. یک مارس مطالعه از 41 اسپانیایی مردان بستری برای COVID-19 یافت که 71 درصد از طاسی الگوی مردانه; زمینه نرخ در مردان حدود 31 درصد به 53 درصد. دوم مطالعه منتشر شده در ماه گذشته یافت می شود که 79 درصد از 122 مردان در مادرید سه بیمارستان با COVID-19 تا به حال طاسی الگوی مردانه.

بیشتر اماره می آید از سلول های بنیادی زیست شناس Faranak فتاحی از دانشگاه سان فرانسیسکو. تیم او در بر داشت یک پیوند قوی بین یک اندازه گیری از فعال آندروژن در خون و شدت COVID-19 بیماری در داده ها از چند صد نفر بيمار مرد در انگلستان Biobank; آنها را پیدا کنید این اثر در زنان است.

از جمله شواهدی است که در حال حاضر الهام بخش ممکن است درمان. متی Rettig یک انکولوژیست که هدایت سرطان پروستات تحقیقات در دانشگاه لس آنجلس است که منجر به یک دو سو کور تصادفی کنترل شده با دارونما از آندروژن-سرکوب دارو دیگاریلیکس در 200 جانبازان بستری با COVID-19 در لوس آنجلس و سیاتل و شهر نیویورک است. بیماران در فعال بازو را دریافت خواهد کرد یک تزریق منفرد که عملا صفر کردن سطح تستوسترون در عرض 3 روز. را کاهش می دهد که بیان TMPRSS2 ژن حداقل در پروستات تقریبا به صفر است. عوارض جانبی عبارتند از گرگرفتگی و رشد پستان و “معادل فولاد اخته,” Rettig می گوید.

اما در حالی که در سرطان پروستات تزریق ماه پس از ماه “این مطالعه تنها شامل یک دوز. آن را به طور موقت” Rettig می گوید. او امیدوار است برای یادگیری در 4 تا 5 ماه که آیا این درمان کمک می کند تا نگه داشتن بيماران کردن هواکش و کاهش مرگ و میر.

چند antiandrogen محاکمه در اینده نزدیک در ایالات متحده و اروپا است. سرطان پروستات محقق کاترین مارشال از دانشگاه جانز هاپکینز در حال آماده سازی یک دادگاه بی کلکیوتامید مسن تر, ارزان, آندروژن, مسدود کننده در 20 بيمار بستری در عرض 3 روز پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. او گروه را مقایسه نتایج با بیمارانی که نمی دریافت دارو. “ما فکر می کنیم که اگر این کار آن را برای رفتن به محل کار با کاهش بار ویروسی در بیماران مبتلا به” مارشال می گوید. “همین دلیل است که ما در حال انجام آن پیش از آن در افراد دوره بیماری می شود.”

زنان هستند که از جمله در محاکمه او می افزاید زیرا آنها آندروژن اگر چه در سطوح پایین تر از مردان است و از آنجا که استروژن نشان داده شده است برای کمک به درمان حاد ریه آسیب است. بی کلکیوتامید افزایش سطح استروژن و همچنین سرکوب آندروژن فعالیت است. مارشال می گوید از ظهور موج محاکمات: “همه این دادگاه ایده شده اند تیم علم در بهترین حالت آن و احتمالا در سریع ترین آن است.”

اضافه کردن به وعده ضدآندروژن است آزمایشگاه مبتنی بر شواهد از فتاحی مطالعه است. تیم او به نمایش غذا و داروی آمریکا (FDA) تایید شده مواد مخدر در سلول های قلبی در آزمایشگاه برای دیدن آنهایی که کاهش سطح ضروری SARS-CoV-2 گیرنده آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2 (ACE2). کلید بازدید شامل فیناستراید و دوتاستراید مواد مخدر است که جلوگیری از تبدیل تستوسترون به DHT با توجه به 15 مارس preprint. فيناسترايد است که مورد تایید FDA برای درمان طاسی الگوی مردانه و دوتاستراید برای بزرگ شدن پروستات. دوتاستراید نیز کاهش می یابد ACE2 سطح در انسان سالم آلوئول ریه سلول.

اگر چه محققان به دنبال آندروژن لینک احتیاط که فرضیه خود را باقی می ماند که فقط تا زمانی که متحمل شده اند در آزمایشگاه و مطالعات بالینی آنها خوش بینانه است. “زمانی که همه شواهد به همان چیزی که آن را بسیار رضایت بخش” فتاحی می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de