چرا ایجاد یک Covid-19 واکسن می

در حال توسعه یک واکسن است که هر دو موثر و بی خطر است, خسته کننده, روش کار می کنند. و هنگامی که ما یکی ما نیاز بسیاری از دوز بیش از حد.

این مسابقه برای Covid-19 واکسن اما با سرعت کمتر خرگوش و بیشتر لاک پشت. و لزوما بنابراین: در حال توسعه یک واکسن است که هر دو موثر و بی خطر است, خسته کننده, روش کار می کنند.

“زمانی که کارشناسان خوش بینانه می گویند که آنها انتظار Covid-19 واکسن تا پایان 2020, آنها در حال صحبت کردن در مورد یک اورژانس استفاده مجاز واکسن نه به طور کامل تایید شده یکی می گوید:” دکتر سیما یاسمین, مدیر استنفورد سلامت ارتباطی ابتکار.

هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید که یک Covid-19 واکسن ممکن می رسند چرا که واکسن توسعه شکسته است به چند مرحله با شدت متغیر جدول. “اما در اینجا یک مقایسه” یاسمین می گوید. “سریعترین واکسن ما قبلا تهیه شده بود برای اوریون که در زمان چهار سال به منظور توسعه. و به طور معمول طول می کشد 10 تا 15 سال به منظور توسعه یک واکسن. پس از 12 تا 18 ماه خواهد بود شکستن رکورد.”

در حال حاضر در مورد آن مرحله است. این اولین بار است که فاز های اکتشافی که در آن شرکت های دارویی سرهم بندی کردن با روش های مختلف. با Covid-19 به عنوان مثال برخی از داروسازان در حال تلاش برای توسعه یک نوکلئوتید مبتنی بر واکسن که با استفاده از این ویروس را در کد ژنتیکی به جای آن از پروتئین است. به طور معمول اکتشافی فاز می تواند دو تا چهار سال هر چند فن آوری های جدید در حال سرعت بخشیدن به پیشرفت است. همچنین این رمان coronavirus است شبیه به ویروس سارس به طوری که ممکن است به محققان شروع به سر.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

بعد می آید بالینی مرحله که در آن کانديد واکسن آزمایش شده است در کشت سلولی و حیوانات برای دیدن اگر آن را باعث یک پاسخ ایمنی است. “اگر وجود دارد هیچ پاسخ ایمنی یا واکسن است و باعث آسیب به سلول و سپس آن را به یک مربع کار اکتشافی مرحله می گوید:” یاسمین. “واقعیت این است که هیچ راهی برای سرعت بخشیدن به این مرحله و این احتمالا حداقل یک سال است.”

اما اگر همه به خوبی می رود, نامزد سر به آزمایش های بالینی. واکسن تجربی است که با توجه به یک گروه کوچک از مردم و سپس بزرگتر و سپس حتی بزرگتر به طور معمول در شیوع منطقه است. این سری از آزمایشات می تواند سال برای تکمیل. برخی از bioethicists به تازگی پیشنهاد شده است که Covid-19 همه گیر است به طوری جدی است که به اصطلاح “چالش محاکمه” باید در نظر گرفته شود برای سرعت بخشیدن به روند. در یک چالش محاکمه محققان به عمد آلوده مردم آنها واکسینه کردن در یک محیط کنترل شده برای دیدن اگر دارو موثر است. هیچ مطالعات شده است مجاز است.

مرحله بعدی این است که نظارتی بررسی که در آن تولید کننده تسلیم درخواست برای مجوز برای تولید واکسن. در ایالات متحده این به طور معمول طول می کشد 10 ماه و مجاز است از طریق سازمان غذا و دارو اگر آن را عملا داده شده است که تنظیم کننده های سرعت بخشیدن به تصویب Covid-19 واکسن.

اما ما نمی انجام نشده است. پوسته پوسته شدن تا تولید—مثلا ساختمان و امکانات تولید—می تواند سال ها طول بکشد و صدها میلیون دلار است. تولید هر Covid-19 واکسن خواهد شد البته سریع ردیابی اما داروسازان هنوز هم نیاز به تولید به اندازه کافی مواد به واکسیناسیون میلیاردها نفر از مردم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه Covid-19 واکسن چک کردن ویدئو ما با یاسمین بالا.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “بیایید با صرفه جویی در برخی از زندگی”: دکتر سفر به این بیماری همه گیر
  • داخل اوایل روز از چین coronavirus coverup
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de