چرا هوش مصنوعی نجات ما از Covid-19?

کلید خوب AI جامد داده و آن را دشوار است به آمده در بهداشت جهانی بحران.

در اواخر ماه ژانویه بیش از یک هفته قبل از Covid-19 داده شده بود که نام بيمارستان شهر ووهان چین آغاز شد و آزمایش یک روش جدید برای صفحه نمایش برای این بیماری با استفاده از هوش مصنوعی است. این طرح درگیر قفسه سینه CTs—سه بعدی اسکن از ریه های نمایش داده شده در ریز دقیق برش. با مطالعه هزاران نفر از جمله تصاویر یک الگوریتم می یاد به کشف این که آیا داده های بیمار پنومونی به نظر می رسد برای جلوگیری از Covid-19 یا چیزی بیشتر معمول مانند آنفلوانزا است.

در ایالات متحده به عنوان ویروس در ماه فوریه این ایده به نظر می رسد برای نگه داشتن وعده: با روش آزمون در تامین کوتاه مدت در اینجا یک راه برای به دست آوردن بیشتر مردم به نمایش سریع. بهداشت حرفه ای, اما, نیست, بنابراین مطمئن شوید. اگر چه الگوریتم های تشخیصی مختلف موفق به کسب تاییدیه از سازمان غذا و دارو—برای مچ دست شکستگی, چشم, بیماری, سرطان پستان—آنها به طور کلی صرف ماه ها و یا سال در حال توسعه است. آنها در حال مستقر در بیمارستان های مختلف پر شده با انواع بیماران بازجویی معایب و تعصبات هرس و آزمایش دوباره و دوباره.

وجود دارد به اندازه کافی اطلاعات در مورد ویروس جدید واقعا تشخیص یک ذات الریه از دیگری ؟ چه در مورد موارد خفیف که در آن آسیب ممکن است کمتر روشن است ؟ همه گیر نبود انتظار برای پاسخ اما پزشکی را به.

در اواخر ماه مارس سازمان ملل متحد و سازمان بهداشت جهانی با انتشار گزارشی به بررسی ریه CT ابزار و طیف وسیعی از دیگر برنامه های کاربردی هوش مصنوعی در مبارزه با Covid-19. این مودبانه اداری ارزیابی شد که چند پروژه به دست داشتند “عملیاتی بلوغ.”

محدودیت بودند بالاتر از بحران اما تشدید آن است. قابل اعتماد AI بستگی به ما توانایی بشر برای جمع آوری داده ها و ایجاد حس آن. همه گیر شده است یک مطالعه موردی در چرا که سخت است برای انجام اواسط بحران است. در نظر گرفتن تغییر مشاوره در ماسک پوشیدن و در مصرف ایبوپروفن پزشکان کشتی با که باید دستگاه تنفس مصنوعی و هنگامی که. ما روزانه حرکات دیکته نامشخص پیش بینی خواهد شد که کامپیوتر و یا می میرند و چگونه بسیاری از می میرند اگر ما موفق به خود منزوی.

همانطور که ما مرتب کردن بر اساس است که شواهد AI نشدم یک گام پشت سر ما. در عین حال ما هنوز هم تصور کنید که دارای پیش بینی بیشتر از ما انجام دهد.

نگاهی به توسعه مواد مخدر. یکی از flashiest AI آزمایش است که توسط گوگل-وابسته DeepMind. شرکت AlphaFold سیستم یک قهرمان در هنر پروتئین مدلسازی پيشبينی شکل کوچک سازه را تشکیل می دهند که این ویروس. در آزمایشگاه divining ساختار آن می تواند یک ماه روند; DeepMind که آن را منتشر شماتیک شش پروتئین های ویروسی در ماه مارس آن را انجام داده بود در روز. مدل بودند تقریب این تیم هشدار داد, نوتبوک توسط تجربی سیستم. اما اخبار سمت چپ برداشت: AI اومدند واکسن مسابقه.

در واکسن جامعه تلاش بدستآمده یک شانه را بالا انداختن.

“من نمی می توانید ببینید چقدر از نقش هوش مصنوعی در حال حاضر می گوید:” جولیا Schaletzky جانباز مواد مخدر کشف پژوهشگر و رئیس دانشگاه برکلی مرکز در حال ظهور و غفلت بیماری است. مقدار زیادی از خوبی تعریف شده اهداف پروتئین تایید شده اند در آزمایشگاه بدون کمک از هوش مصنوعی. این امر می تواند مخاطره آمیز به صرف وقت با ارزش و کمک های مالی با شروع از ابتدا با استفاده از محصولات تجربی سیستم. پیشرفت های فن آوری خوب است Schaletzky می گوید اما آن را اغلب تحت فشار قرار دادند در هزینه ساختمان بر آنچه شناخته شده و امیدوار کننده است.

او می گوید: وجود پتانسیل با استفاده از هوش مصنوعی برای کمک به پیدا کردن درمان. الگوریتمهای هوش مصنوعی می تواند مکمل دیگر داده کاوی برای کمک به ما از طریق الک کردن reams اعم از اطلاعات ما در حال حاضر به نقطه دلگرم کننده موضوعات تحقیق برای مثال یا درمان است که وعده نگه. یکی از مواد مخدر شناسایی این راه baricitinib در حال حاضر رفتن به آزمایش های بالینی. دیگر امید است که هوش مصنوعی می تواند عملکرد بینش چگونه Covid-19 حملات بدن. یک الگوریتم می تواند معدن مقدار زیادی از سوابق بیمار و تعیین این که چه کسی بیشتر در معرض خطر مرگ و است که احتمال بیشتری برای زنده ماندن تبدیل حکایات زمزمه بین پزشکان به طرح درمان.

اما دوباره این موضوع از داده ها چه داده ایم و در حال حاضر جمع آوری شده و این که آیا ما سازمان یافته آن را در راه است که مفید برای ماشین آلات. ما سیستم مراقبت های بهداشتی نمی دهد تا اطلاعات را به راحتی برای آموزش این سیستم ها; حریم خصوصی قوانین و مقررات و balkanized داده سیلوهای شما را متوقف خواهد کرد و حتی قبل از کهنه, خطا, پر, پایگاه سلامت انجام دهد.

ممکن است این بحران که تغییر خواهد کرد. شاید آن را فشار ما را به تجدید نظر چگونه داده های ذخیره شده و به اشتراک گذاشته. شاید ما در حفظ و مطالعه این ویروس حتی پس از هرج و مرج ریزید و با توجه wanes به ما داده های جامد و بهتر AI—وقتی که بعد از همه گیر می رسد. در حال حاضر هر چند ما می شود جای تعجب نیست که هوش مصنوعی نیست ما را نجات داد از این یکی.


این مقاله به نظر می رسد در شماره ژوئن. مشترک شدن در حال حاضر.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر در [email protected]


سری ویژه: آینده فکر کردن ماشین آلات
  • مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی?
  • به عنوان ماشین آلات دقیق چگونه ما مربوط به آنها را?
  • در حال AI-طراحی ربات های قاتل اجتناب ناپذیر ؟
  • آن را به نام هوش مصنوعی—اما آنچه که هوش ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im