نهنگ انجام برخی از طولانی ترین مهاجرت در زمین اغلب شنا هزاران مایل بیش از چندین ماه برای پرورش در مناطق استوایی. سوال این است که چرا — آن است که برای پیدا کردن غذا و یا به به تولد?

در یک مقاله پژوهشی در پستانداران دریایی علمدانشمندان پیشنهاد می کنند که نهنگ ها که علوفه در آبهای قطبی مهاجرت به کم عرض برای حفظ سلامت پوست است.

“من فکر می کنم مردم داده اند و نه پوست molt توجه وقتی که می آید به نهنگ اما مهم فیزیولوژیکی نیاز است که می تواند ملاقات با مهاجرت به آبهای گرمتر گفت:” رابرت پیتمن نویسنده سرب از جدید کاغذ و دریایی بوم با دانشگاه ایالتی اورگان دریایی پستاندار موسسه. او که قبلا با NOAA شیلات’ غربی علوم شیلات در مرکز La Jolla, California.

بیش از یک قرن پیش whalers به رسمیت شناخته شده است که بسیاری از نهنگ ها که علوفه در بالا عرض مهاجرت به مناطق استوایی برای زایمان. دانشمندان موافقت کردند که چرا. به دلیل اندازه بزرگ نهنگ ها باید قادر به موفقیت زایمان در سرمای قطبی آب. با توجه به کاهش فرصت های تغذیه در استوایی ترین نهنگ سریع در طول ماه به طول مهاجرت.

پس چرا به این مشکل ؟

آب گرم سرعت پوست اندازی

همه پرندگان و پستانداران به طور منظم پوست خود ریختن خز یا پر در یک فرایند شناخته شده به عنوان پوست اندازی است. پیتمن و نویسندگان پیشنهاد می کنند که نهنگ های جستجوگری در انجماد آبهای قطب جنوب حفظ حرارت بدن با انحراف جریان خون از پوست است. را کاهش دهد که بازسازی سلول های پوست و توقف عادی sloughing از پوست است.

مهاجرت به گرمتر آب اجازه می دهد نهنگ برای احیای پوست خود سوخت و ساز بدن و تولک رفتن در یک محیط است که نمی sap خود را از حرارت بدن. نویسندگان نشان می دهد که این دیسک های خود را در مهاجرت.

دو مولفان در این مطالعه برای اولین بار ارائه شده در سال 2011 است که پوست molt می تواند درایو مهاجرت برای برخی از قطب جنوب, نهنگ قاتل. با اطلاعات جدید آنها در حال حاضر پیشنهاد می کنیم همین کار را برای تمام قطب جنوب, نهنگ قاتل و احتمالا همه نهنگ ها که مهاجرت به مناطق استوایی است.

نویسندگان در این مقاله عبارتند از: دانشمندان از NOAA شیلات; SeaLife پاسخ توانبخشی و تحقیقات; و موسسه ملی برای حفاظت از محیط زیست و پژوهش است.

بیش از هشت سال دانشمندان مستقر 62 ماهواره برچسب نهنگ قاتل. آنها دریافتند که هر چهار نوع است که خوراک منجمد در قطب جنوب آب مهاجرت تا آنجا که 11,000 کیلومتر (تقریبا به 7000 مایل) سفر دور. بیشترین مهاجرت شد و سریع و بدون توقف و تا حد زیادی راست شمالی و بازگشت. یک نهنگ تکمیل دو جمله مهاجرت در 5.5 ماه. محققان همچنین عکس نوزاد نهنگ قاتل گوساله در قطب جنوب نشان می دهد نهنگ نیازی به مهاجرت به آبهای گرمتر را به هنگام تولد.

آنها نشان می دهد که بزرگتر نهنگ است که مهاجرت به مناطق استوایی به molt ممکن است شروع زایمان در همان کسانی که آب گرمتر. “به جای نهنگ مهاجرت به مناطق زیر استوایی یا برای زایمان نهنگ می تواند سفر به آبهای گرم برای پوست نگهداری و شاید آن را پیدا تطبیقی به خرس گوساله آنها را در حالی که آنها وجود دارد” دانشمندان نوشت. آب گرم می تواند به سرعت رشد گوساله ها در یک محیط با کمتری نهنگ قاتل اصلی آنها درنده.

بسیار شبیه به انسان, نهنگ ها و دلفین ها به طور معمول ریختن بیرونی سلول های پوست را به طور مداوم. دانشمندان مشاهده شده است که نهنگ ها در سرمای قطب جنوب آب اغلب تغییر رنگ با ضخامت زرد, فیلم های میکروسکوپی دیاتومها. این نشان داد که آنها نه تجربه عادی “خود-تمیز کردن پوست” molt.

اوایل whalers با اشاره به نهنگ آبی با پوشش سنگین از دیاتومها خود را سفید شکم به عنوان “گوگرد پایین.” آنها همچنین فرض شده است که نهنگ بدون diatom پوشش بودند به احتمال زیاد مهاجران اخیر از مناطق استوایی است. وقتی نهنگ ریختن پوست خود را, آنها همچنین ریختن دیاتومها.

پوست اندازی Jettisons باکتری های مضر

مطالعات اخیر نشان داده اند که غلظت بالایی از دیاتومها بر روی پوست از قطب جنوب, نهنگ قاتل نیز ممکن است تجمع باکتری های مضر.

“در واقع تغذیه خیلی خوب است در مولد قطب جنوب آب که نسبتا کوچک و خونگرم نهنگ قاتل تکامل یافته قابل توجه مهاجرت رفتار است. این را قادر می سازد آن را برای بهره برداری از این منابع و هنوز هم حفظ پوست سالم و تابع” گفت: جان دوربان coauthor از تحقیقات که قبلا با مرکز علوم و اکنون یک دانشمند ارشد در دریا, Inc.

در یک مثال دیگر فیل ماهی نهنگ در قطب شمال شناخته شده برای جمع آوری و در تابستان در مصب رودخانه. آب وجود دارد گرمتر لایو و کم عمق از خود معمولی زیستگاه. در ابتدا دانشمندان فرض است که آنها را جمع آوری وجود دارد به به تولد و درجه حرارت گرمتر افزایش گوساله زنده ماندن است.

معلوم شد که belugas نمی زاییدن یا خوراک در مصب اما رفتن وجود دارد به molt. در یک مطالعه قبلی یک Inuit شکارچی اشاره کرد که “Belugas رفتن به رودخانه ها برای گرما. و مانند مهر و موم آنها moult پوست خود را. آنها moult در آب گرم است.”

سالانه (در مقابل مستمر) molt چرخه بلوگا مدت طولانی تصور می شد به منحصر به فرد در میان cetaceans. اما اگر نهنگ ها در حال مهاجرت به مناطق استوایی به molt سالانه molt “ممکن است به اثبات می شود این قانون در میان همه بالا عرض cetaceans” نویسندگان نوشت.

در نظر توده نهنگ تکمیل بزرگترین مهاجرت سالانه بر روی زمین است. آنها حمل و نقل میلیون ها تن از حیوانات هزاران مایل با تاثیر قابل توجهی در محلی اکوسیستم دانشمندان می گویند. آنها همچنین برای آزمایش بیشتر از فرضیه خود را با ارزیابی رشد پوست از مهاجر و غیر مهاجر نهنگ در بالا و پایین های جغرافیایی در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی