چرا Covid-19 برخی از مردم به طوری که بیمار است ؟ خود را بپرسید DNA

همه گیر coronavirus آن که به ظاهر برای اولین بار در چین در سال گذشته است فرصت برابر مهاجم. اگر شما یک انسان را می خواهد ، صرف نظر از سن یا جنسیت ویروس به نظر می رسد برای آلوده کردن مردم با همان نرخ. که باعث می شود حس داده است که آن را کاملا جدید پاتوژن که در برابر حدود صفر انسان باید از قبل موجود ایمنی.

اما این بیماری از آن علل Covid-19 بیشتر چالاک در مظاهر آن است. تنها برخی از افراد آلوده همیشه مریض است. کسانی که تجربه طیف گسترده ای از علائم است. برخی از تب و سرفه. برای دیگران آن را گرفتگی معده و اسهال. برخی از از دست دادن اشتها خود را. برخی خود را از دست دادن حس بویایی. برخی می تواند صبر کنید تا آن را در خانه با یک رژیم غذایی مداوم مایعات و بزرگ انگلیسی پخت نشان می دهد. دیگران غرق در دریایی از تنفس لوله futilely وادار هوا را به آب گرفتگی ریه ها. افراد مسن و کسانی که با شرایط اساسی و مردان را تشکیل می دهند اکثر تلفات. اما نه همیشه. در آمریکا نگران کننده بالا در کسری از کسانی که در بیمارستان بستری با علائم شدید هستند و بزرگسالان با سن کمتر از 40. کودکان و به ویژه نوزادان, نیست, شکست ناپذیر یا نه.

به درک چه حساب این تفاوت دانشمندان بوده است تمیز کاری تکه تکه اپیدمیولوژیک داده بیرون آمدن از نقاط مانند چین و ایتالیا و ما به دنبال الگوهای در بيماران با سن و نژاد و جنسیت و وضعیت اجتماعی و اقتصادی و رفتارها و دسترسی به مراقبت های بهداشتی. و در حال حاضر آنها در حال شروع به حفاری در جایی دیگر برای سرنخ ها: DNA خود را.

روز دوشنبه 23andMe راه اندازی یک مطالعه جدید در نظر گرفته شده برای روشن کردن هر گونه تفاوت های ژنتیکی که ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا افرادی که ام قرارداد Covid-19 چنین پاسخ متفاوت به این عفونت است. مصرف کننده ژنومیک شرکت می پیوندد تعدادی از ظهور پروژه های دانشگاهی با هدف پاسخ دادن به همین سوال. تحقیقات قبلی نشان می دهد که برخی از گونه ژن می توانید با قرار دادن مردم در معرض خطر بالاتر برای برخی بیماری های عفونی. دیگران ارائه حفاظت مانند جهش CCR5 که باعث می شود افرادی که حمل آن را مقاوم در برابر اچ آی وی است. در این نقطه, آن را خیلی زود به بگویید چگونه نقش DNA ممکن است در آسیب پذیری به Covid-19. اما این یافته ها ممکن است یک روز می توان به شناسایی افراد با ریسک بالاتر برای جدی ترین علائم و تیز جستجو برای پتانسیل درمان های جدید.

“ما می خواهیم به درک چگونه ژن های خود را از نفوذ خود در پاسخ به این ویروس می گوید:” جویس تونگ 23andMe معاون رئیس جمهور از پژوهش. “امید ما این است که با جمع آوری اطلاعات از افرادی که تست شده ام و مبتلا Covid-19 که ما می توانند یاد بگیرند که چیزی در مورد زیست شناسی بیماری است که ما می تواند کمک به جامعه علمی برای کمک به آنها در درمان افراد با موفقیت بیشتر است.”

در حالی که دیگر در خانه تست DNA شرکت های تبدیل شده خود را توقیف labs به Covid-تست عملیات 23andMe تصمیم به اهرم منحصر به فرد دارایی: پایگاه داده خود را از بیش از 10 میلیون مشتری از 80 درصد از آنها رضایت داده اند خود را برای اطلاعات ژنتیکی و دیگر گزارش خود به جزئیات بود برای تحقیقات استفاده می شود. این شرکت با سال ها وقت صرف ساخت یک پلت فرم است که باعث می شود آن را آسان به فشار نظرسنجی یکهو به این گنجینه از پتانسیل شرکت کنندگان در مطالعه. به عنوان یک نتیجه هر یک از مشخصات ژنتیکی همراه با صدها نفر از فنوتيپی امتیاز داده—مانند که چگونه بسیاری از سیگار مشتری دودی در طول عمر خود یا هر کسی که در خانواده خود تا کنون بوده است مبتلا به دیابت است. حجم گسترده ای از داده ها است که 23andMe است در اختیار آن طراحی شده این شرکت جهش به مواد مخدر کشف و ساخته شده آن را یک تحقیقات ژنتیکی انتشار نیروگاه.

آخرین نظرسنجی به زندگی در 23andMe مشتری پورتال می پرسد سوال در مورد که در آن مردم زندگی می کنند, چه نوع اجتماعی فاصله آنها انجام داده ایم و اینکه آیا یا نه آنها آزمایش شده است برای مبتلا یا در معرض Covid-19. (این بررسی تنها به 23andMe مشتریان در ایالات متحده است.) امیدوارم که مقامات شرکت برای ثبت نام صدها نفر از هزاران نفر از مشتریان در این مطالعه از جمله کسانی که آزمایش مثبت کسانی که آزمایش منفی و کسانی که تجربه علائم شبه آنفولانزا اما هنوز تست شده—به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که اعضای خانواده را تجربه کرده اند عفونت. افرادی که آزمایش مثبت دریافت خواهد کرد پیگیری و بررسی در مورد شدت علائم خود را و اینکه آیا یا نه آنها در بیمارستان بستری شد, با توجه به آدم Auton یک اصل دانشمند در 23andMe است که عنوان جدید Covid-19 مطالعه است. هر کسی که شرکت را دریافت دعوت هر ماه برای پاسخ به سوالات بیشتر بنابراین 23andMe می توانید ضبط هر گونه موارد جدید است که توسعه در میان این گروه در طول زمان است.

اگر این شرکت را جمع آوری به اندازه کافی پاسخ از کسانی که قرارداد Covid-19, 23andMe این تیم تحقیقاتی را انجام تجزیه و تحلیل آماری به نام GWAS برای genome-wide association study. تكیه تحقيقات ژنتيك و GWAS شامل مرتب سازی مردم به گروه های مختلف—در این مورد احتمالا بر اساس علائم و اسکن DNA خود را داده به دیدن اگر برخی تک-نامه تغییرات در کد ژنتیکی نشان می دهد تا بیشتر در میان مردم با علائم خاصی. اگر اتفاق می افتد که تعداد قابل توجهی از بار آنها می گویند با برخی از اعتماد به نفس است که آن دسته از انواع مرتبط با آن علائم است.

آن سخت است برای پیش بینی چه نوع ژن را دریافت کنید کشف در طول این DNA استخراج اعزامی اما بسیاری از آنها خواهد شد به احتمال زیاد نقشه به مناطق ژنوم مسئول هماهنگ ایمنی بدن پاسخ می گوید: مایکل اسنایدر صندلی از ژنتیک گروه در دانشگاه استنفورد است که وابسته به 23andMe پژوهش است. “به طور کلی ما می دانیم که ژنتیک انجام نفوذ در این دوره از یک عفونت ویروسی,” او می گوید. که انتظار می رود او می افزاید: با توجه به این که در طول تاریخ انسان در حال تکامل در محیط های مختلف شده اند در معرض متمایز عوامل بیماری زا. “این منطقی است که سیستم ایمنی بدن در حال تنظیم متفاوت داخل, مختلف, مردم,” او می گوید. (در واقع خطرناک واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن شناخته شده به عنوان یک سايتوکين طوفان باعث مرگ و میر بسیاری از سارس بیماران مبتلا و مشکوک به مسئول برخی از مرگ و میر در میان جوانان Covid-19 بيمار.)

دیگر نامزد بالقوه است که این ژن که کدهای برای ACE2 گیرنده. بر روی سطح ریه و دیگر سلول های انسانی آن را مولکولی ورودی که از طریق آن SARS-CoV-2 ارتشاح بدن. تغییرات کوچک در این ژن ممکن است در نسخه های گیرنده هستند که راحت تر و یا سخت تر است را باز کند. متناوبا, تغییرات در نواحی از ژنوم که به نوبه خود ACE2 ژن یا خاموش کردن نیز ممکن است نقش بازی کند. کمتر فعالیت ژن به معنی فرد سلول های تولید گیرنده های کمتری برای این ویروس به گرفتن بر روی.

در این نقطه, آن را خیلی زود به سرمایه گذاری حدس در مورد نقش ژن در تعیین Covid-19 نتایج اسنایدر می گوید. اما او حاضر به شرط بندی که پروژه های مانند 23andMe احتمالا نمی خواهد به نوبه خود یک واريانت است که تعیین اینکه آیا یا نه کسی که بادها در واحد مراقبت های ویژه. “من شگفت زده می شود اگر آنها پیدا کردن هر چیزی به عنوان قوی BRCA” او می گوید: با اشاره به یکی از قدرتمند ترین سرطان پیشبینی دانشمندان کشف کرده اند; جهش در ژن BRCA چهار برابر یک فرد احتمال ابتلا به انواع خاصی از سرطان پستان است.

چرا که GWAS یک بازی اعداد است. بهتر است در شناسایی جهش های رخ می دهد که بارها و بارها در طول یک جمعیت با هر یک از اعمال تنها یک اثر کوچک در یک فرد بیماری حساسیت. و چون GWAS معمولا انجام می شود در نوع محدود اطلاعات ژنتیکی 23andMe جمع آوری یک عکس فوری از حدود 600,000 مکان در ژنوم این انواع رایج هستند راحت تر به انتخاب کردن از نادر هستند.

اما این بسیار نادر جهش که به احتمال زیاد رانندگی موارد شدید حساسیت به Covid-19 می گوید: استفان چاپمن, تنفسی, پزشک و محقق در دانشگاه آکسفورد ولکام تراست مرکز ژنتیک انسانی که نیست و بخشی از 23andMe پروژه. در اواسط 2000s او انجام برخی از اولین مطالعات ژنتیکی در استعداد ابتلا به پنومونی باکتریایی و کشف نادر جهش در ایمنی مربوط به ژن ساخته شده است که در غیر این صورت سالم کودکان و بزرگسالان به خصوص مستعد ابتلا به حمله توسط یکی از خاص باکتری است. چپمن مظنون به همین ترتیب نادر جهش های درگیر در عملکرد سیستم ایمنی بدن و یا پاسخ های التهابی می تواند آنچه را قرار دادن جوان ظاهرا مناسب بزرگسالان بدون دیگر عوامل خطر به ويژه تخت. “این است که اشکال عمده GWAS, به نظر من,” او می گوید. “آن را به دست کسانی که نادر مسبب جهش.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

پیدا کردن آنها نیاز به جمع آوری خون از این پرت و تعیین توالی کل ژنوم. رمزگشایی DNA از جوان, بزرگسالان بسته به هواکش ممکن است نشان می دهد منحصر به فرد ژنتیکی آسیب پذیری به Covid-19. برعکس DNA از octogenarians که تست کردم مثبت برای Covid-19 اما تجربه بدون علائم ممکن است شامل محافظ جهش به بدترین شکل از این بیماری است.

بیش از 90 چنین توالی پروژه در حال حاضر در جریان علمی در آزمایشگاه های سراسر جهان به عنوان دانشمندان مسابقه برای درک یک بیماری که به جهانی مرگ و میر در حال حاضر پیشی گرفته بیش از 76 ، 000. برخی از آنها موجود ژنتیک جمعیت مطالعات که به دنبال هزاران نفر از داوطلبان برای سال مانند انگلستان Biobank. رمزگشایی ژنتیک یک شرکت ایسلندی است که جمع آوری ژنوم و داده های سلامت در جزیره کشور 364,000 ساکنان دهه نیز دریافت کرده دولت اجازه انتشار آن Covid-19 نتایج تست با توجه به علم. دیگران در حال مطالعات جدید اختصاص داده شده تنها به Covid-19 بيمار. به استخر تمام اطلاعات ژنتیکی جریان از این پروژه های مختلف محققان در دانشگاه هلسینکی به تازگی راه اندازی مرکزی تهاتری به نام Covid-19 میزبان ژنتیک ابتکار. با اطلاعات بیشتر می آید بیشتر آماری, قدرت, افزایش امید پیدا کردن جهش که ممکن است یک فرد را تغییر دهد تجربه جدید بیماری و همچنین به عنوان دوره نوع بشر را مبارزه با آن.

اما انتظار نداریم که برای دریافت ژنتیکی کارت امتیازی برای Covid-19 خطر در هر زمان به زودی. چپمن می گوید: به احتمال زیاد نتیجه این مطالعات نمی توان به داشتن توانایی برای شناسایی بیشتر افراد مستعد بر اساس DNA است. بلکه از آن خواهد شد یک درک بهتر از مسیرهای مولکولی درگیر در اشکال شدید Covid-19. “با جدید و ویرانگر بیماری در انسان وجود دارد نیاز مبرم به درک زیست شناسی می گوید:” چپمن. نقشه برداری از ژن هایی است که مستقیم مختلف پاسخ ایمنی بدن ممکن است آشکار اهداف رمان برای درمان و یا کمک به پزشکان ارائه مناسب تر مراقبت به بیماران منحصر به فرد. “هر دو GWAS و تعیین توالی کل ژنوم روش می تواند نقش ارزشمندی در اینجا می گوید:” چپمن.

سن مشکلات اساسی دسترسی به آزمایش اولیه و کیفیت مراقبت—این چیزها را بیشتر از همه در تعیین کسی که زندگی می کند و کسی که می میرد از Covid-19. اما DNA تقریبا به طور قطع نقش مهمی در شکل گیری بیماری نتایج. و هنوز هم وجود دارد همه چیز از چپ به یادگیری در مورد آن.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>