چرا برخی از coronavirus بیماران خود حس نگران کننده سطح اکسیژن?

Oximeter پالس در یک بیمار انگشت اقدامات اکسیژن خون.

مارکو BERTORELLO/خبرگزاری گتی ایماژ

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

در میان بسیاری از شگفتی جدید کروناویروس است که به نظر می رسد به زودی اساسی زیست شناسی: بیماران آلوده با فوق العاده کم خون-اکسیژن یا هیپوکسی اسکرول کردن در گوشی, چت با پزشکان و به طور کلی توصیف خود را به عنوان راحت است. پزشکان آنها را خوشحال hypoxics.

“وجود دارد یک عدم تطابق [ميان] آنچه ما می بینیم در نظارت و چه بیمار به نظر می رسد در مقابل از ما می گوید:” روبن Strayer, یک پزشک اورژانس در ابن میمون مرکز پزشکی در شهر نیویورک است. صحبت از خانه در حالی که دوره نقاهت بعد از COVID-19 خود Strayer می گوید که او در اولین برخورد با این پدیده در ماه مارس به عنوان بيمار جریان به اتاق اورژانس. او و دیگر پزشکان علاقه مند به درک این هیپوکسی و هنگامی که و چگونگی درمان آن.

طبیعی خون-اکسیژن اشباع است که حداقل 95%. در بسیاری از بیماری های ریوی مانند ذات الریه سقوط اشباع همراه با تغییرات دیگر از جمله سفت و یا پر از مایع در ریه ها و یا افزایش سطوح دی اکسید کربن به دلیل ریه ها نمی تواند اخراج آن موثر است. این ویژگی های است که ما را ترک احساس نفس—نه counterintuitively پایین اکسیژن اشباع خود می گوید: پل Davenport تنفسی فیزیولوژیست در دانشگاه فلوریدا است. “مغز تنظیم شده است برای نظارت بر دی اکسید کربن با سنسور های مختلف,” داونپورت توضیح می دهد. “ما اصلا حس ما سطح اکسیژن.”

در موارد جدی از COVID-19 بیماران مبارزه برای تنفس با ریه ها آسیب دیده اما در اوایل بیماری اشباع کم نیست همیشه همراه با آشکار تنفسی مشکلات است. سطح دی اکسید کربن می تواند طبیعی و تنفس عمیق و راحت—”ریه است که باد به طوری که آنها احساس خوب” می گوید Elnara مارسیا نگری یک ریه در بیمارستان Sírio-Libanês در São Paulo است. اما اشباع اکسیژن اندازه گیری شده توسط دستگاه برش به یک انگشت و در بسیاری از موارد تایید کرد با آزمایش خون می تواند در 70 60 و یا 50s. و یا حتی پایین تر است. اگر چه کوه نوردان مشابه خوانش اینجا اسلاید رو به پایین برخی از پزشکان معتقدند که به طور بالقوه “شوم می گوید:” نیکلاس Caputo پزشک اورژانس در شهر نیویورک بهداشت + بیمارستان/لینکلن.

فرضیه در مورد آنچه باعث می شود آن را در حال ظهور است. بسیاری از پزشکان در حال حاضر تشخیص لخته شدن خون به عنوان یک ویژگی عمده شدید COVID-19. نگری فکر می کند ظریف لخته ممکن است در اوایل شروع در ریه ها شاید به لطف یک واکنش التهابی در خود وب سایت خوب از رگ های خونی است که می تواند مجموعه ای خاموش آبشار از پروتئین است که باعث به لخته خون و جلوگیری از گسترش آن به درستی اکسیژن.

نگری توسعه این ایده پس از درمان یک زن که تنفس مشکلات همزمان با مشکلات گردش خون در پا. نگری تیم به زن هپارین مشترک خون رقیق و نه تنها انگشتان او اما تنفس او را بازیافت. نگری تعجب که آیا هپارین می تواند افزایش بيماران سطح اکسیژن صرف نظر از اینکه آیا آنها در تلاش برای نفس کشیدن. در 20 مارس او نوشته شده preprint جزئیات بیمارستان تجربه با 27 COVID-19 بيمار. بيماران مبتلا به هیپوکسی دریافت هپارین و دوز افزایش یافته بود اگر آنها به افزايش سطح D-dimer یک خون نشانگر بیش از حد لخته شدن خون.

یکی از 27 از دست داده بود به دنبال پس از انتقال به بیمارستان دیگری. اما 24 نفر دیگر در حال نقاهت—از جمله شش نفر از هشت نفر که نیاز به تهویه مکانیکی بهتر رای مثبت از نتایج گزارش شده در جاهای دیگر. دو باقی می ماند بدحال. نگری است که در حال حاضر برنامه ریزی به دنبال بیماران بیشتر است. و چندین کارآزمایی بالینی در جای دیگر تست اینکه آیا رقیق کننده های خون می تواند به جلوگیری و یا درمان عوارض شدید COVID-19 از جمله مشکلات تنفسی.

Strayer می یابد آن را معقول و منطقی به تصور کنید که هیپوکسی پدیدار چون “کوچک خونی از ریه هستند که باران با لخته است.” خود را در بیمارستان و دیگران شروع به تست بسیاری از بستری COVID-19 بیماران برای استفاده از نشانگر بیش از حد لخته شدن خون و درمان کسانی که آن را نشان می دهد با رقیق کننده های خون. اما “آن است که به سادگی شناخته شده نیست” که آیا لخته شدن خون باعث مبارک هیپوکسی, Strayer می گوید. وجود دارد امکانات دیگر. های اخیر تصویربرداری از یک هيپوکسيک بیمار نشان داد “تقریبا مومی-فیلم به دنبال همه در اطراف ریه ها” Caputo می گوید. “من نمی دانم آنچه در واقع در رفتن pathophysiologically پایین وجود دارد.”

Caputo می گوید این هیپوکسی است که به احتمال زیاد تاکید بدن در حال حاضر در حال زور زدن برای مبارزه با ویروس. چه باید بکنید در مورد آن است که باعث بحث است. ظهور مشاهده است که پزشکان باید به جلوگیری از درمان تهاجمی آنها آموزش داده شده است برای ارائه در تنظیمات دیگر. Luciano Gattinoni یک استاد مهمان در بخش مراقبت های ویژه در دانشگاه Göttingen مرکز پزشکی است که با احتیاط از آنچه که او خواستار یک “Pavlovian پاسخ” به COVID-19 هیپوکسی که در آن پزشکان ممکن است از بین بردن به باد ریه ها با هواکش و یا فشار اکسیژن حتی زمانی که بیماران به نظر می رسد راحت است. کسانی که اقدامات Gattinoni نوشت 24 مارس آنلاین در JAMAمی تواند آسیب ریه ها که باد را در خود اما ممکن است لازم باشد اگر بیماران نیست, کمک های غیر تهاجمی درمان است.

ساده تر مداخلات او و دیگران می گویند مهم هستند. Strayer, Caputo و همکار ریچارد Levitan, یک پزشک در لیتلتون منطقه ای بهداشت و درمان در نیوهمپشایر که صرف زمان درمان COVID-19 بيمار در شهر نیویورک اورژانس ارائه شده بیماران اکسیژن و نیز حرف آنها را بر روی شکم خود یک رویکرد به طور سنتی استفاده می شود برای افرادی که در هواکش که می تواند باز پایین تر ریه ها. این ماه در علمی طب اورژانسآنها گزارش شده که در میان 50 زن مبتلا به کم اکسیژن اشباع تعویض به یک موقعیت مستعد افزایش دمای اشباع به طور قابل توجهی. با این حال 13 نفر از بیماران نیست کمک برای مدت طولانی و نیاز به لولهگذاری در عرض 24 ساعت.

پزشکان نامشخص در مورد ارزش تشخیص کم اکسیژن اشباع اولیه با استفاده از ارزان به نام دستگاه صترلزرس در خانه. خانه نظارت بر “رفتن برای جلوگیری از تمام نتایج بد در COVID? کاملا” می گوید: Levitan نوشت که 20 مارس op-ed در نیویورک تایمز این استدلال که اوایل هیپوکسی می توانید به سرعت در حال پیشرفت به ذات الریه و مرگ است. “اگر ما قادر به تشخیص آنها را زمانی که آنها کمتر بیمار آنها می خواهم انجام دهید بهتر است.” نگری او می گوید بیماران خود را برای نظارت بر میزان اشباع اکسیژن و بازدید از بیمارستان اگر آن قطره به 93 درصد یا کمتر. که در آن نقطه او در نظر رقیق کننده های خون و درمان دیگر.

هیچ کس اما مورد مطالعه قرار داده است که آیا تشخیص زودرس هیپوکسی ممکن است سر نتایج بد. برخی از پزشکان از جمله Gattinoni باور صترلزرس بهترین استفاده با دکتر هدایت شاید از طریق پزشکی از راه دور. با بسیاری از COVID-19 بيمار وحشت زده به بازدید از یک بیمارستان و ورود تنها زمانی که علائم خود را باید خطرناکی پیشرفته و پزشکان نیز تعجب می کنم که آیا نظارت بر خانه می تواند در تسریع درمان—و اینکه برای برخی از, است که می تواند تمام تفاوت را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de