چرا Facebook سانسور ضد مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی

به علاوه: یک استراتژی کد نام همه گیر غیر منتظره دیوان عالی کشور ارجاع و به روز رسانی برای مشترکین.

سلام دوباره. یکی دیگر از هفته های دشوار اخبار. حداقل تو متن و حداقل من به شما خوانندگان. بیایید به هم بچسبند.

در حال حاضر این ستون هفتگی برای همه رایگان است برای دسترسی به. به زودی تنها سیمی مشترکین را دریافت متن به عنوان یک خبرنامه. شما می خواهید به نگه داشتن خواندن آن را در صندوق پستی خود را با اشتراک های سیمی (با تخفیف 50%)و در روند گرفتن همه ما شگفت انگیز تکنولوژی پوشش در چاپ و آنلاین.

Image may contain Logo Symbol and Trademark
به نظر ساده

در مه 4, یک گروه ناراضی خواهان شناخته شده به عنوان لینکلن پروژه ارسال شده در آگهی بر روی Twitter, YouTube و Facebook. با الهام از رونالد ریگان کلاسیک 1984 “صبح امروز در امریکا” آگهی لینکلن پروژه “عزاداری در امریکا” خوانده مناجات آمار ترسناک با افسرده تصاویر از بیماری همه گیر امریکا تخمگذار تقصیر را به گردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور خوشحال بود نه حمله به تبلیغ آن است که بسیار شب است.

یک روز بعد Facebook برچسب آگهی “تا حدودی نادرست” را رد کرد و آن را به عنوان نامناسب و به طور چشمگیری افسرده گردش خون آن هنگامی که کاربران سعی کردم برای به اشتراک گذاشتن این ویدئو به صورت رایگان.

اگر شما شده اند پس مارک زوکربرگ اظهارات در تبلیغات سیاسی این ممکن است به نظر می رسد گیج کننده است. با وجود انتقاد از او بیان یک سیاست عمومی از فیلتر و یا حتی واقعیت-چک کردن تبلیغات سیاسی بر روی پلت فرم. آن را تا به کاربران برای تصمیم گیری در حقیقت برای خود. “من فکر نمی کنم که یک شرکت خصوصی باید سانسور سیاستمداران و یا اخبار” او گفت گیل پادشاه در CBS.

پس چرا Facebook حاضر به اجرای “عزاداری در امریکا” به عنوان یک تبلیغ و دفن آن در غیر این صورت ؟

an ad on facebook
حسن نیت ارائه میدهد از Facebook

دلیل توضیح می دهد Facebook سخنگوی اندرو سنگ است که لینکلن پروژه است نه یک تبلیغ از یک مبارزه سیاستمدار اما خارج از سازمان است. اگر نامزدها برای دفتر پرداخت Facebook به گردش حتی آشکارا نادرست ادعا Facebook را با خوشحالی آن را در اخبار از مخاطبان هدف. اما اگر تبلیغ است در حال اجرا برای دفتر Facebook خواهد الحاق یک scarlet letter برای تبلیغات مشخص شده به عنوان ساخت ادعاهای اغراق آمیز و misstatements.

اما صبر کنید: از “عزاداری” آگهی به نظر می رسد دقیق است. آنلاین منتقدان تعجب که آیا Facebook—که دست زدن به اطلاعات غلط در انتخابات 2016 به نظر می رسید به نفع تهمت کمپین—انجام شد کاخ سفید به نفع سانسور در لینکلن آگهی.

حقیقت این است که نه چندان نابکار اما نه خیلی آرام ،

Facebook متکی به خارج از واقعیت-چک کردن سازمان برای تعیین صداقت از بحث محتوا است. این عملیات را انتخاب کنید که چه داستان به دامپزشک یا با شناسایی بحث محتوا و یا با انتخاب از یک داشبورد از محبوب محتوای ارائه شده توسط Facebook. در این مورد, Politifact واقعیت-چک کردن شاخه ای از سازمان های غیر انتفاعی موسسه پوینتر تصمیم گرفت نگاهی به آگهی که فورا به دست آورد مقدار زیادی از توجه.

با توجه به هارون Sharockman, Politifact اجرایی, مدیر خود واقعیت-جستجوگر ندارد یک مشکل با هر یک از بسیاری از آمار در آگهی مورد coronavirus مرگ و میر و یا بیکاری اعداد. در عوض, Politifact zeroed در یک جمله: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن bailed وال استریت اما نه خیابان اصلی.” برای بسیاری (مثل من) این ممکن است به نظر می رسد مانند یک نظر که ارزش بستگی به داده ها. لینکلن پروژه ارائه شده تعدادی از منابع از جمله بلومبرگ, NBC, Vanity Fair, و حتی نیویورک پستکه در آن یک فاکس کسب و کار به گزارش خبرنگار نوشت: در یک op-ed “وال استریت معامله گران پول را در حالی که خیابان اصلی کسب و کار با شرایط اقتصادی دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.” اما Politifact انتخاب مطلق تفسیر است. به دلیل اهمیت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن انجام برخی از چیزهایی که برای خیابان اصلی این استدلال در اثر تهمت به حال در واقع bailed جریان اصلی امریکا است. “اکثر کسانی که استدلال می کنند به نظر می رسد نشان می دهد که شاید مغلوب ساختن پیشی جستن است bailed وال استریت بیش از خیابان اصلی می گوید:” Sharockman. “اما این چیزی است که تبلیغ گفت. بنابراین من احساس می کنم خوب واقعی در مورد امتیاز به عنوان خواستار آن نادرست است.”

در Facebook هشدار برچسب به عنوان خوانده شده “تا حدودی نادرست است.” از من خواسته Sharockman از هر جمله دیگر بود مسلم, واقعی, چرا تبلیغ نبود با برچسب “عمدتا درست است.” او به من گفت که تنها جایگزین شد “درست است تا حدودی غلط و نادرست است.” (بعد من من خود واقعیت-بررسی: Politifact وب سایت توصیف یک “حقیقت-o-Meter” است که شامل دسته مانند “عمدتا درست است” یا “نیمه درست است.” ظاهرا Facebook می پذیرد تنها سه که Sharockman اشاره.)

واقعیت-چک کردن تبلیغات سیاسی می تواند بیشتر از علم است که اغلب مبتنی بر باریک تفاوت است. اما به عنوان Politifact می داند که قدرت آن تفاوت می تواند تبدیل به grotesquely تحریف زمانی که آنها در حال ترجمه به برچسب که Facebook کورکورانه صدق می کند. مجازات شدید هستند. هنگامی که یک آگهی تلقی نادرست و یا تا حدودی نادرست توسط یک واقعیت-بررسی سازمان Facebook بکشد تبلیغات است. حتی بدتر زمانی که مردم به اشتراک گذاری این آگهی با دوستان این است که درمان به عنوان سمی محتوا و به خاک سپرده شد در خوراک خبری است. وقتی مردم مشاهده پست آنها باید از طریق کلیک کنید برچسب هشدار دهنده به نظر واقعی میلادی به عنوان اگر آن را شامل گوری پزشکی صحنه و یا دیگر نگران کننده محتوا.

لینکلن پروژه شکایت به Facebook کردم و هیچ پاسخ رسمی و فراتر از ارجاع به واقعیت-چکرز. Politifact موضع است که این سازمان باید تغییر آگهی بگویم که مغلوب ساختن پیشی جستن کمک وال استریت بیش از خیابان اصلی. Sharockman می گوید: رفع خواهد تنها شش ثانیه است. جنیفر شاخ یک از مؤسسین لینکلن پروژه می گوید که سازمان نمی خواهد تعظیم به سانسور. (نیز وجود دارد این واقعیت است که این بحث ساخته شده است که تبلیغ و حتی بیشتر موثر—لینکلن پروژه می گوید که از آن شده است یک قهرمان در استخراج کمکهای مالی.) او اشاره می کند که یوتیوب و توییتر را ندارد و اعتراض به محتوای تبلیغ و چندین تلویزیون بازارهای باید آن را اجرا کنید بدون درخواست برای تغییرات.

تنها در Facebook به طور موثر آن را ممنوع اعلام کرد. جالب اینجاست که اگر جو بایدن قرار داده بود یکسان آگهی Facebook نمی توانست مانع آن و یا به آن یک برچسب هشدار دهنده. حتی اگر بایدن گفت که تهمت شخصا نفس کشنده میکروب ها بر 60,000 آمریکایی, Facebook می خواهم که اجازه دهید که ایستاده است. کامل آزادی های سیاسی!

و یا بسته شده است که صحبت کردن و سانسور توسط nitpick.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
سفر در زمان

در سال 2007 Facebook اعلام کرد برای اولین بار قابل توجهی آگهی استراتژی است. من در مورد آن نوشت در رادیو فردا. اتفاقا چیزی که من نمی دانم در آن زمان بود که داخلی موسوم به تبلیغ محصولات اعلام کرد در پاییز سال 2007 بود “همه گیر”:

با جدید برنامه Facebook اعلام کرد که آن را توانمند سازی تبلیغ به هدف کسانی که تبلیغات با استفاده از این اطلاعات در پروفایل شخصی که اعضای عرضه به Facebook. ملی تبلیغ می تواند فروش تبلیغات به یک گروه بزرگ (تمام زنان بین 25 و 40) و یا محلی تبلیغ مانند یک رستوران می تواند با پرداخت هزینه بسیار کمتر برای رسیدن به یک microgroup (آیوی لیگ-تحصیل در هند-دوستداران مواد غذایی خاص در یک کد پستی). شما حتی می تواند هدف افرادی که کار برای یک شرکت خاص; Facebook خود را با استفاده از این ویژگی به درخواست کارکنان از رقبای خود است. این یک نوآوری استراتژی. اما پس از Facebook کاربران در اصل عرضه که اطلاعات به اشتراک گذاری با دوستان و نه با تبلیغ آنها ممکن است بر این باورند که با استفاده از آن اطلاعات برای هدف قرار دادن آگهی نیست بخشی از معامله است. (Facebook حریم خصوصی افسر Chris Kelly می گوید که داده های شخصی خود است نه برای تبلیغ.)

Image may contain Symbol
از من بپرسید یک چیز

ماکس می پرسد: “هی Steven! من تو را دیدم خود متن نوشته شده در سایت امروز و من در تلاش برای کشف کردن که چگونه من در واقع مشترک به آن را برای من فرستاده. من یک مشترک از سیمی برای چند ماه در حال حاضر و من غمگین هستم به من می گویند مشترک به متن پس چگونه است که من انجام?”

حداکثر سیمی مشترکین باید متن به طور خودکار مگر اینکه آنها تصمیم گرفتند از گرفتن ایمیل از ما که خود را حق مطلق. شاید زمانی که شما تصمیم گرفتند شما را درک نمی کنند که شما می تواند تبدیل کردن متن در صندوق پستی خود را هر هفته. در هر صورت ما امیدواریم که برای ساختن یک گزینه است که اجازه می دهد تا تصمیم گرفتند از مشترکین برای ثبت نام در این خبرنامه. نمی توانم بگویم که اما آن را در لیست. و به عنوان یک پاداش برای اشاره این را به ما ما موفق به دریافت شما امضا در حال حاضر! فقط نمی رسید “لغو اشتراک” اشتباه است.

شما می توانید با ارسال سوالات به [email protected] نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

End-زمان نیوز

تا کنون از دیوان عالی کشور آغاز شد انجام شفاهی توسط تلفن عدالت کلارنس توماس درخواست شده است سوالات بیشتری از او برای بیش از یک دهه. که کمی واجد شرایط به عنوان یک نشانه از آخرالزمان در خود را دارد اما در این هفته او استناد نام فرودو بگینز به عنوان انتخاب فرضی کالج انتخاباتی رای دهندگان. پایان بار طلا!

Image may contain Label Text Symbol and Sign
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

اندی گرینبرگ حماسه داستان یک هکر که ذخیره شده از اینترنت و سپس گران توسط FBI است که ارزش یک تکه خوبی از خود مستند زمان.

شما می توانید آموزش کامپیوتر عقل ؟ دانشمندی که به کمک آی بی ام واتسون برنده شدن در معرض خطر! در تلاش است برای انجام درست آن.

چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما فارغ التحصیلی رویداد است باطل توسط Covid-19? دریافت مدرک خود را در کمیته مبارزه با سانسور ،

می شود بیشتر افسرده تر از شما در حال حاضر? شرکت در آنچه که من خواستار خالی شهرستان درآورد. در اینجا برخی از نمونه های خیره کننده از بدون جمعیت شهر نیویورک مکان های از عکاس Natan Dvir. (او عینک, ماسک, در صورتی که شما نگرانم.)

Image may contain Logo Symbol and Trademark

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>