آن را نه یک چیز و آن چیز. افراد مسن تر احتمال بیشتری برای گرفتن این بیماری از آن رنج می برند بیشتر به شدت و به یک سخت تر بازیابی.

آن زمان شش هفته چند طولانی و خسته کننده تلفن تماس و مشاوره با اپل مراقبت های قبل از لوری Jacobs کردم 89-پدر و در حال اجرا در FaceTime. جاکوبز که یک متخصص امراض دوران پیری با آموزش و در حال حاضر صندلی های علوم پزشکی در دانشگاه هکنساک مرکز پزشکی در نیوجرسی نگران بود در مورد چگونه پدر و مادر او بودند مقابله طول بیماری همه گیر. آنها زندگی می کنند در دراز مدت مراقبت از جامعه, اما آنها احساس انزوا و تنهایی است. از طریق تلفن Jacobs نمی تواند بگوید که چگونه مادر خود را که برخی از زوال شناختی احساس شد و یا اگر او در راه رفتن به راحتی. “ارتباط در فاصله بسیار دشوار است,” او می گوید. “شما همیشه نمی توانید کل تصویر را با یک فیلم بر روی تلفن.”

و مانند بسیاری دیگر آمریکایی ها در قرنطینه پدر و مادر او در حال اجرا از چیزهایی به انجام است. “آنها به نظر می رسید خسته و تا حدودی افسرده عدم تحریک بیشتر راه را برای آنها را به ارتباط برقرار کردن بسیار مهم بود می گوید:” Jacobs.

این Covid-19 pandemic ارائه مضاعف وضعیت پیچیده برای افراد مسن: نه تنها آنها را در معرض خطر بالاتری از ابتلا به این بیماری و بیشتر احتمال ابتلا به عفونت های شدید و مرگ از آن, اما آنها همچنین به احتمال زیاد برای مبارزه با—و از رنج می برند— عواقب ناشی از استراتژی های پیشگیری مانند اجتماعی فاصله. برای افراد مبتلا به زوال عقل و بیماری آلزایمر و یا به شدت کاهش تحرک اجتماعی-فاصله دستورالعمل می تواند غیر عملی و تقریبا غیر ممکن است به دنبال ساخت پیشگیری و درمان حتی پیچیده تر است.

سالمندان به ویژه کسانی که بالاتر از سن 80 شده اند سخت ضربه توسط ویروس. که در بخشی به دلیل آنها اغلب بیماریهای مانند دیابت و فشار خون بالا است که آنها را بیشتر به احتمال زیاد در بیمارستان بستری شود. پزشکان مطمئن نیستند که چرا این شرایط ایجاد اثرات ویروس بدتر اما در هر دو شرایط آنها را بیشتر بیان ACE2 گیرنده پروتئین در سلول های انسانی که coronavirus چفت بر روی شروع به تکرار.

بسیاری از افراد مسن نیز باید مزمن درجه پایین التهاب یک دولت به نام “inflammaging” است که در آن بدن قادر به کنترل انتشار سايتوکاين کوچک پروتئین است که قرار است برای کمک به زیر و بم کردن پاسخ ایمنی بدن است. این اختلال در نظم قرار می تواند سالمندان را در معرض خطر “cytokine طوفان” یک بیماری گزارش شده در شدید Covid-19 مواردی که در طی آن سیستم ایمنی بدن یک بیمار چرخش خارج از کنترل و شروع به آسیب رساندن به اندام سالم.

سالمندان نیز بیشتر در معرض خطر به دلیل immunosenescence آهسته خراب شدن سیستم ایمنی بدن است که بخشی طبیعی از پیری است. زمانی که افراد جوان هستند که سیستم ایمنی بدن دارای یک مخزن بزرگ از سلول های T و سلول B آماده برای مبارزه با عفونت. اینها به نام “ساده و بی تکلف سلول” به معنی آنها مواجه می شوند نیست هر باکتری ها و ویروس ها و یا دیگر عوامل بیماری زا است. زمانی که کسانی که ساده و بی تکلف سلول های برخورد با عفونت برخی از آنها یاد بگیرند به رسمیت شناختن است که پاتوژن و آماده تبدیل به مبارزه با آن اگر بدن در معرض آن دوباره. “همانطور که سن ما از دست دادن که مخزن سلول های T و سلول B می گوید:” وین مک کورمیک سر پیری شناسی و طب سالمندان در دانشگاه واشنگتن است. “این سخت است برای ما برای ایجاد جدید هر چند برخی از مردم به نظر می رسد برای حفظ این ظرفیت بهتر از دیگران است.” این بدان معناست که بدن فرد ممکن است کوه کمتر قوی پاسخ سیستم ایمنی بدن نسبت به آن انجام داده اند زمانی که آنها جوان بودند.

Immunosenescence همچنین بدان معنی است که بیماری در حال حاضر متفاوت است در سالمندان که ممکن است آن را دشوار برای پزشکان و مراقبان به رسمیت شناختن یک Covid-19 عفونت است. در حالی که بسیاری از Covid-19 موارد عبارتند از تب به عنوان مثال در سالمندان نشانه ممکن است همچنین شامل سردرگمی هذیان و خواب آلودگي و یا از دست دادن اشتها. که ممکن است به این دلیل که ویروس رسیده اندام های مهم مانند مغز و کلیه و یا دستگاه گوارش است. “به عنوان یک بزرگتر می شود این ویروس می تواند حمله بدون اینکه مقاومت آنجا و سپس برخی از واقعا بد همه چیز شروع به اتفاق می افتد می گوید:” ویلیام Greenough, بالینی, رئیس ونتیلاتور توانبخشی واحد در دانشگاه جانز هاپکینز Bayview مرکز پزشکی. “به خصوص در افراد مسن ما شاهد گرفتگی عروق خونی در مغز و کلیه ها است.”

هنوز هم وجود دارد بسیاری از دانشمندان و پزشکان را درک نمی کنند در مورد جدید کروناویروس اما Greenough می گوید این ویروس به نظر می رسد بسیار پیچیده تر و برای تاثیر بیشتر قسمت های بدن از آنچه قبلا تصور. گزارش های اخیر از “Covid پا” سکته مغزی و لخته شدن خون را نشان می دهد این ویروس بر سیستم عروقی در علاوه بر این به سیستم تنفسی است. برای افراد مسن که بیشتر ساییدگی و پارگی در رگ های خونی و یا که ممکن است تنگ عروق, این می تواند به خصوص مخرب است.

نه تنها سالمندان بیشتر بیولوژیکی حساس اما بسیاری از آنها زندگی می کنند در شرایطی است که ابتلا به این ویروس بیشتر احتمال دارد چرا که آنها در تعامل روزانه با افراد دیگر بسیاری از آنها خود را بیشتر به احتمال زیاد برای گرفتن ویروس. برخی از سالمندان زندگی می کنند در خانه های خود و دریافت کمک از دستیاران سلامت که ممکن است در حمل و نقل عمومی و خدمت به مشتریان متعدد و مانند بسیاری دیگر از کارگران ضروری—قادر به پناهگاه در محل در حالی که انجام کار خود را. “آنها منوط به گرفتن Covid در اوایل بیماری همه گیر آورده و آن را به خانه می گوید:” Jacobs.

وضعیت مشابه به آنچه اتفاق افتاده است در برخی از تسهیلات مراقبت دراز مدت که در آن coronavirus گسترش مانند آتش سوزی بین کارکنان و ساکنان Jacobs همچنان ادامه دارد. حتی اگر سالمندان هستند بیشتر احتمال ابتلا به عفونت شدید بسیاری از آنها به جای حامل بدون علامت ساخت آن را سخت به گرفتن ویروس بدون تست کل تسهیلات است. یکی از بدترین اوایل شیوع بیماری اتفاق افتاده است در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در Kirkland, Washington, و در اواسط ماه مارس نیمی از دولت Covid-19 مرگ و میر رخ داده است در امکانات است. دیگر جدی شیوع بیماری های رخ داده در ارشد خانه در کانکتیکات نیوجرسی و مین به دلیل در بخشی به انبوه شرایط زندگی understaffing و کمبود تجهیزات حفاظت شخصی. و به تازگی مقامات بهداشت متوجه شده اند که این ویروس به سرعت در حال گسترش در جوامع که در آن کارکنان قرار دارد در شرایط شلوغ, سهم, رفت و آمد طولانی در شاتل و یا نمی تواند به راحتی به لحاظ اجتماعی فاصله مانند بسته بندی گوشت یا farmwork.

آیا آنها زندگی می کنند در دراز مدت مراقبت مرکز پرستاری در خانه و یا در خانه و خانواده, بسیاری از سالمندان نیازهای منحصر به فرد است که آن را غیر ممکن است برای آنها را به لحاظ اجتماعی فاصله. برخی از نیاز به کمک به غذا خوردن شستن رفتن به حمام و یا در حال حرکت در اطراف. “شما نمی توانید انجام دهید که با استفاده از Facetime می گوید:” اریک Widera یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو است که دارای تخصص در سالمندان و طب تسکینی.

در عین حال برای سالمندان ساکن در خانه های خود اجتماعی فاصله می تواند باعث انزوا و تنهایی. بسیاری از مکان ها مردم را به معاشرت—ارشد مراکز و کتابخانه ها و کلیساها و معابد و یا کنیسه—بسته است. خانواده ها دلسرد از بازدید. “ما نگران آن می گذرد به علت موج تنهایی درست می گوید:” Widera که می تواند منجر به مشکلات جدی سلامت از جمله بدتر عملکرد شناختی بالاتر و فشار خون و بیماری های قلبی.

در حالی که افراد مسن هستند به احتمال زیاد برای گرفتن Covid-19 آنها همچنین ممکن است کمتر احتمال دارد به استفاده از یک واکسن. از آنجا که سالمندان نیست بالا بردن همان پاسخ ایمنی بدن است که بزرگسالان جوانتر و کودکان را, آنها به طور کلی نمی نیز پاسخ به واکسن. آنها همچنین نمی همیشه در آزمایش های بالینی. “اگر شما نگاهی به گذشته چند دهه از تحقیقات اکثریت قریب به اتفاق تصادفی کنترل آزمایشات شامل نمی باشند. و اگر آنها را شامل نمی شود ضعیف افراد مسن که در معرض خطر هستند برای این کار می گوید:” Widera. “این یکی از نگرانی ما: که ما به دنبال در درمان های بالقوه واکسن اما در واقع آن را تست در افرادی که در خطر بیشتر ابتلا به این بیماری است.”

برای افراد مبتلا به زوال عقل یا سایر انواع زوال شناختی همه چیز حتی پیچیده تر است. Widera اشاره می کند که افراد مبتلا به زوال عقل ممکن است به یاد داشته باشید که آنها نیاز به شستن دست های خود را بیشتر و یا خودداری از دست زدن به صورت خود را. و بیماران مبتلا به زوال عقل اغلب سرگردان است. در زندگی جمعی و یا امکانات مراقبت از آنها ممکن است در راه رفتن و از ساير بيماران در اتاق پایین سالن و یا به زندگی مشترک مناطق همه از آن افزایش احتمال ابتلا و انتقال این بیماری است. تشخیص Covid-19 در آن دسته از بیماران می تواند حتی سخت تر بیش از حد. “افراد مبتلا به اختلال شناختی ممکن است قادر به گزارش علائم خود را به خوبی می گوید:” McCormick. “حتی اگر آنها به حال یک سرفه یک ساعت پیش آنها ممکن است به یاد داشته باشید که آنها انجام داد.”

بيماران مبتلا به زوال عقل نیز باید چالش های منحصر به فرد اگر آنها در نهایت در بیمارستان است. Covid-19 علائم می تواند بدتر خود را به گیجی و هذیان می تواند به عنوان اینکه در یک ناآشنا تنظیم مانند یک اتاق بیمارستان. این بیماران ممکن است وحشت زده زمانی که آنها جدا از خانواده خود و یا معمول خود را مراقبان و هستند که تمایل به توسط کارکنان تحت پوشش سر-به-پا در لباسهای محافظ و ماسک. با پرستاران تلاش برای محدود کردن بیمار تعاملات به منظور کاهش نیاز برای این دنده محافظ بیماران اغلب جدا برای بسیاری از روز است.

مارتین Sanon, استاد سالمندان و طب تسکینی در بیمارستان کوه سینا در نیویورک می گوید که معمولا آنها را تشویق اعضای خانواده به بخشی از تیم مراقبت و کمک به مشرق زمین و راحتی عزیزان خود هستند اما با محدود تجهیزات حفاظتی و با نگرانی در مورد گسترش ویروس این گزینه در دسترس نیست. “خانواده ها شده اند فوق العاده فوق العاده” او می گوید: اغلب با استفاده از FaceTime به بازی های مورد علاقه موسیقی در پس زمینه و یا برای تماس با بیماران توسط یک آشنا مستعار. “که کمک می کند.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه Jacobs می گوید معمولا آنها سعی کنید به استفاده از غیر دارویی روش برای کمک به تسکین مضطرب و آشفته بیماران. “راه ما مدیریت است که معمولا در بیمارستان است و در واقع کارکنان با یک بیمار بازآموزی آنها با استفاده از موسیقی با استفاده از لمس” او می گوید. اما با Covid-19 آن را بیش از حد خطرناک به کسی که نشستن با یک مسری بیمار در تمام طول روز. به جای بیمارستان در حال حاضر متکی به دارو به بیماران آرامش پایین.

در حالی که میزان مرگ و میر بالاتر برای افراد مسن با Covid-19 بسیاری را برای زنده ماندن. چه بهبودی به نظر می رسد برای آنها پیچیده تر است. “این کفش دیگر را رها می گوید:” ویلیام Greenough از دانشگاه جانز هاپکینز. بزرگسالان مسن تر به احتمال زیاد ضعیف تر و به بهبود بیشتر به آرامی پس از بستری شدن او می گوید. با بسیاری از بیمارستان ورزشگاه توانبخشی و فیزیوتراپی امکانات بسته که به پیشرفت خود را حتی سخت تر است.

هیچ یک از این مسائل—تنهایی immunosenescence مشکل نقاهت از بیمارستان—جدید هستند مشکلات و هیچ کدام منحصر به فرد هستند به ویروس. اما رمان coronavirus را تشدید بسیاری از چالش های بیماران مسن تر در حال حاضر چهره. “Covid-19 تشدید و پیچیده همه چیز” می گوید: Greenough.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “بیایید با صرفه جویی در برخی از زندگی”: دکتر سفر به این بیماری همه گیر
  • داخل اوایل روز از چین coronavirus coverup
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی