چرا لوپیناویر و هیدروکسی کلروکین کار نمی کنند در COVID-19

لوپیناویر مواد مخدر است در برابر HIV هیدروکسی کلروکین برای درمان مالاریا و روماتیسم. تا همین اواخر هر دو دارو در نظر گرفته بودند به عنوان عوامل بالقوه در مبارزه با کروناویروس SARS-CoV-2. یک گروه تحقیقاتی از دانشگاه بازل و بیمارستان دانشگاه در حال حاضر کشف شده است که غلظت این دو دارو در ریه ها از Covid-19 بيمار است و نه کافی برای مبارزه با ویروس.

در ماه فوریه سال 2020 یک Covid-19 بیمار همگروهی تاسیس شد در دانشگاه و بیمارستان دانشگاه در بازل به prospectively نظارت بر محدوده تشخیصی معنی و درمان های بالقوه برای Covid-19 از جمله خارج از برچسب استفاده از هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر/ریتوناویر.

یک گروه تحقیقاتی prospectively نظارت لوپیناویر پلاسما در Covid-19 بيمار. “با توجه به اینکه قابل توجهی التهاب مشاهده شد در این بیماران و مطالعات قبلی نشان داده اند که مهار مواد مخدر سوخت و ساز بدن با التهاب سيستميک ما تا به حال منطق به بررسی اثر التهاب در لوپیناویر و هیدروکسی کلروکین پلاسما” ایالات استاد Catia Marzolini برای اولین بار نویسنده این مطالعه و استاد به صورت تجربی و پزشکی در دانشگاه بازل.

نویسندگان شامل 92 نفر در مطالعه خود. استاد پرهام Sendi که co-رهبر این مطالعه خلاصه یافته های اصلی به شرح زیر است: اول لوپیناویر پلاسما بيشتر از دو تا سه برابر بالاتر از به طور معمول مشاهده شده در بیماران مبتلا به HIV. هیدروکسی کلروکین سطح بودند با محدوده نرمال است. دوم ارتباط معنیداری بین التهاب نشانگر سطح در خون و لوپیناویر پلاسما. زمانی که التهاب مسدود شده بود با اينترلوکين-6 بازدارنده توکلیزوماب, لوپیناویر پلاسما به طور قابل توجهی پایین تر از آنهایی که در بیماران بدون Tozulizumab درمان است.

این نتایج به وضوح نشان می دهد که مواد مخدر سوخت و ساز بدن آنزیم (سیتوکروم P450 3A) در حال مهار توسط التهاب سيستميک. “احتیاط توصیه هنگام تجویز CYP3A4 بسترهای مانند لوپیناویر/ریتوناویر و یا هر داروی دیگر با شاخص درمانی باریک به Covid-19 بیماران به دلیل خطر افزایش مواد مخدر در سطح و مرتبط با سمیت” نویسندگان دولت است.

مهمتر از لوپیناویر و هیدروکسی کلروکین غلظت پلاسما گروه های مورد مطالعه محاسبه شده مربوط به غلظت در ریه محفظه name آناتومیک سایت SARS-CoV-2 عفونت است. نتایج به شدت نشان می دهد که بعید است که هر دو دارو رسیدن به غلظت کافی برای مهار تکثیر ویروس در ریه است.

که قبول این پیشنهاد از همبستگی دادگاه بین المللی کمیته راهبری به منظور محاکمه را هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر/ریتوناویر اسلحه در 4 جولای سال 2020 است. پروفسور مانوئل Battegay-شرکت رهبر این مطالعه و رئیس بخش بیماری های عفونی و بیمارستانی اپیدمیولوژی در بیمارستان دانشگاه بازل — به ذکر است که نتایج ارائه مهم دارویی و ضد ویروسی بینش به منطق قطع لوپیناویر/ریتوناویر بازو. در واقع آنها با اضافه کردن استدلال های علمی چرا هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر موثر هستند در برابر SARS-CoV-2.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه بازل. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر