چرا بسته بندی گوشت می آمد گیاهان تبدیل شده اند Covid-19 نقاط داغ

منجمد درجه حرارت شرایط تنگ و ساعت های طولانی قرار داده برای پردازش گوشت کارگران در معرض خطر بالاتری برای ابتلا رمان coronavirus.

در تگزاس سریعترین رشد Covid-19 شیوع ندارد در دالاس یا هیوستون یا سن آنتونیو دولت متراکم ترین بسته بندی شده مناطق مترو. آن را صدها کیلومتر به سمت شمال در گرد و خاکی بر باد رفته flatlands از مور کانتی جمعیت 20,000. با توجه به اطلاعات گزارش روز دوشنبه توسط دولت در بخش بهداشت و درمان 19 نفر از 1000 ساکنان در مور کانتی که تا کنون آزمایش مثبت برای رمان کروناویروس که باعث Covid-19—10 برابر بالاتر از میزان عفونت در دولت بزرگترین شهرستانها.

بنابراین چه چیزی در مور کانتی که مردم تا بیمار است ؟ یکی از بزرگترین کشور گوشت پردازش تجهیزات که در آن ارتش عظیمی از کارکنان تکه اصلاح و تمیز کردن به 5000 گاو لاشه یک روز. ماه گذشته تگزاس مقامات بهداشت راه اندازی شد رسیدگی به یک خوشه از Covid-19 موارد مرتبط عظیم کارخانه بسته بندی گوشت می آمد که توسط JBS, ایالات متحده آمریکا یک شرکت تابعه از بزرگترین شرکت پردازش گوشت در جهان مستقر در سائو پائولو, برزیل.

اما مور کانتی نیست یک پرت. در هفته های اخیر و گوشت گاو و گوشت خوک و کشتارگاههای طیور سراسر ایالات متحده پدید آمده است به عنوان خطرناک جدید نقاط داغ برای کشنده بیماری تنفسی است که همچنین می تواند باعث آسیب به قلب و کلیه و مغز است. ده ها تن از گیاهان مجبور شده اند به طور موقت توقف عملیات در بحبوحه بالا رفتن سرسام آور تعداد موارد و مرگ و میر. با توجه به گزارش منتشر شده در جمعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری نزدیک به 5000 کارگران کارخانه در 19 متحده در حال آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان از آوریل 27. در آیووا و داکوتای جنوبی نزدیک به یک پنجم نیروی کار در ایالات متحده’ بزرگترین کشتارگاه ها کاهش یافته است بیمار است.

و آن را نه فقط ما. بزرگ Covid-19 خوشه نیز به نظر می رسد در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر جهان از جمله کانادا و اسپانیا و ایرلند و برزیل و استرالیا است. “یکی از دو یا سه بسته بندی گوشت می آمد گیاهان—خوب شما ممکن است انتظار می رود که. اما این بیماری هستند به وضوح یک پدیده در سراسر جهان می گوید:” نیکلاس Christakis سر انسان طبیعت آزمایشگاه در دانشگاه ییل که در آن او نحوه contagions سفر از طریق شبکه های اجتماعی است. “به من که شواهدی که وجود دارد چیزی متمایز در مورد بسته بندی گوشت می آمد که با اضافه کردن به مردم را از خطرات ناشی از ابتلا به Covid-19.”

بنابراین آنچه در آن است در مورد این مکان ها است که باعث می شود آنها را از جمله خطرناک رشد برای رمان coronavirus? این سوالی است که باید سریعا پاسخ, به خصوص در حال حاضر که نگرانی بیش از کمبود مواد غذایی و سفارش داده شده در مارس 28 توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طبقه بندی گوشت پردازنده به عنوان زیرساخت های حیاتی در حال حاضر وادار کردن کارگران به خط تولید. مانند بسیاری از جنبه های همه گیر این یکی بیش از حد پیچیده است کمبود اطلاعات. بدانند دقیقا چگونه بیماری است, پخش كردن, بین کارگران و, که کشتارگاه شیوه به سرزنش به زمان می گذرد و بسیاری از اپیدمیولوژیک legwork. اما وجود دارد برخی از سرنخ.

با توجه به CDC آخرین گزارش رئیس خطرات به meatpackers آمده از بودن در طولانی مدت نزدیکی به دیگر کارگران است. یک هزار نفر کار می کنند ممکن است یک واحد هشت-تغییر ساعت ایستاده شانه به شانه به لاشه whiz توسط قلاب و یا تسمه نقاله. اغلب کارگران تنها یک یا دو ثانیه برای تکمیل کار خود را قبل از بیرون از گوشت وارد. به سرعت دیوانه وار و خسته کننده فیزیکی مطالبات شکستن بسیاری از حیوانات مرده می تواند مردم را تنفس سخت و مشکل نگه داشتن ماسک به درستی قرار گرفته بر روی چهره خود. اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله آژانس توصیه می شود که گوشت پردازنده های سرعت پایین خطوط تولید نیاز به کارگران کمتر و است که آنها تلو تلو خوردن شیفت به منظور محدود کردن تعدادی از کارکنان در یک مرکز در یک زمان.

به گفته سخنگوی شرکت نیکی Richardson, JBS, ایالات متحده آمریکا اجرا کرده است این اقدامات در تمام امکانات آن است. دیگر تلاش های مشخص شده در یک ایمیل ریچاردسون ارسال سیمی شامل ارائه ماسک های جراحی در شروع هر تغییر که در حال حاضر اجباری برای همه کارگران; تب غربالگری همه کارکنان با استفاده از دست-رایگان دماسنج و تصویربرداری حرارتی قبل از آنها می توانند وارد یک مرکز و استخدام کارکنان اختصاص داده شده اضافی برای شستشو و تمیز کردن. یک نماینده از آمریکای شمالی گوشت موسسه تجارت گروه برای ما گوشت پردازنده نوشت: در یک ایمیل که اعضای خود را همه مصرف مشابه هشدارها و رهنمودهای زیر از CDC و ایمنی شغلی و سلامت اداری به عنوان آنجا که ممکن است.

کسانی که مداخلات باید با کمک هر چند نه همه مردم با Covid-19 دریافت تب. روزانه بینی سواب برای تشخیص ویروس زنده مردم در داخل بدن بهتر خواهد بود اما سخت برای رسیدن به عنوان طولانی به عنوان تست تشخیصی است که هنوز هم در ایالات متحده است. زمانی که یک کارخانه فرآوری گوشت خوک در میسوری آغاز به کار دولت و وزارت بهداشت برای آزمون نیروی کار خود را بیش از 370 کارکنان آزمایش مثبت است. همه آنها بدون علامت است.

و گوشت فرآوری گیاهان دیگر ویژگی های منحصر به فرد که در حال سختتر برای تغییر مانند دماهای بسیار سرد و تهاجمی در سیستم های تهویه مورد نیاز برای جلوگیری از گوشت از خراب و یا آلوده به عوامل بیماری زا که باعث بیماری های منتقله. این ویژگی همچنین می تواند کمک به نرخ بالای عفونت در میان کارگران کشتارگاه ها می گوید سیما اسدی یک مهندس شیمی در دانشگاه UC Davis. “دماهای پایین اجازه می دهد که ویروس به زنده ماندن در خارج از بدن برای دیگر افزایش بقای ویروس در هوا” او می گوید. “که واقعا باعث افزایش خطر عفونت در این گیاهان است.”

اسدی این گروه تحقیقاتی به رهبری بیل Ristenpart گذرانده بخشی بهتر از دهه گذشته ساخت یک مدل برای درک اینکه چگونه چیزهایی مانند دما و رطوبت و سایر عوامل را تحت تاثیر قرار چگونه ویروس های تنفسی انتقال از طریق هوا. شده است وجود دارد بحث های زیادی بر سر اینکه آیا یا نه SARS-CoV-2 است که در واقع “هوابرد”—به این معنی که آن باقی می ماند می تواند در بالاترین نقطهء کشتی در تنفسی ذرات کوچکتر از 5 میکرون به عنوان سرخک ویروس می کند. اسدی و Ristenpart در میان تعداد فزاینده ای از محققان که گمان coronavirus را می توان در واقع پناه در این ذرات بسیار ریز به نام “ذرات معلق در هوا” را به عنوان آنها نوشت: در تازه ترین سرمقاله در آئروسل علم و فناوری. این به آن معنا coronavirus گسترش می تواند فقط توسط یک کشف سرفه یا عطسه بلکه فقط به طور منظم تنفس و صحبت کردن است. آن را نیز پیچیده تر از زمان استاندارد 6-حکومت پا اجتماعی فاصله است که CDC و OSHA اند توصیه می شود گوشت پردازنده های پیاده سازی برای کارگران است.

“ما هنوز مطمئن شوید که اگر 6 فوت است که واقعا به اندازه کافی و یا نه می گوید:” اسدی. این در حال حاضر شناخته شده فاصله ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از انتقال. با فرض اینکه هیچ حرکت هوا در همه بزرگتر و سنگین تر قطرات به احتمال زیاد به سفر هیچ دورتر از 6 فوت قبل از افتادن به زمین پس هر کسی ایستاده است که در خارج از قطر خواهد اجتناب از تماس با آنها. ذرات معلق در هوا تولید شده توسط تنفس و صحبت کردن در نهایت رسیدن به فراتر از 6 فوت از طریق انتشار پس از حدود یک ساعت. اما اگر شما شروع به اضافه کردن حتی کوچکترین نسیم که حفاظت به سرعت تبخیر می شود. حرکت هوا در فقط 1 سانتی متر در هر ثانیه را تحویل کسانی که ذرات معلق در هوا به یک فرد 6 پا در چند دقیقه با توجه به اسدی محاسبات.

در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان که در آن هوا سرعت به طور معمول بیش از 100 بار که عفونی قطرات و ذرات معلق در هوا را تحت فشار قرار دادند بسیار دورتر بسیار سریعتر. اما چگونه این آشفته شرایط ممکن است انتقال بيماري سخت تر است برای پیش بینی. “در تئوری آن بالا هوا سرعت ممکن است ایجاد منطقه مناسب در اطراف فرد آلوده امن تر با رقیق کردن غلظت آئروسل. در واقع ذرات معلق در هوا در حال حرکت با سرعتی بیش از حد به استنشاق می گوید:” اسدی. در همه جا دیگری هر چند خطر عفونت است به احتمال زیاد به افزایش به دلیل افزایش سرعت هوا و ممکن است حمل و نقل ذرات معلق در هوا دورتر از جایی که آنها می تواند رسیدن به اضافی در افراد مستعد است. “این آسان سوال بپرسم اما واقعا پیچیده یک پاسخ به” او همچنان ادامه دارد.

اما محققان در تگزاس A&M دانشگاه در حال برنامه ریزی برای امتحان کنید. نزدیک به 20 سال پیش و در پی حمله سیاه زخم است که به دنبال 11 سپتامبر به تازگی تشکیل وزارت امنیت داخلی به خارج از دانشگاه آئروسل فن آوری آزمایشگاهی در مورد ساختمان های قابل حمل بيوآئروسلهای موجود جمع آوری است که می تواند جمع آوری حجم زیادی از ذرات حاوی باکتری زنده و ویروس ها. در دهه اخیر این آزمایشگاه در حال حاضر مدیر ماریا پادشاه شده است با استفاده از این دستگاه به نام “wetted جداره طوفان” به بررسی پتانسیل های ویروسی, باکتریایی و قارچی شیوع است. در سال های 2013 و 2014 او با محققان در ایالت اوهایو به جمع آوری نمونه از 25 نمایشگاه های دولت در اطراف ما برای ارزیابی چگونه آنفولانزای خوکی پخش شد از طریق جایزه خوک انبارهای. اخیرا تحقیقات او در تیم به ارمغان آورده است این دستگاه در داخل یک تعداد انگشت شماری از گوشت گاو گیاهان پردازش به دنبال الگوهای چگونه پاتوژن های منتقله حرکت در داخل امکانات است.

ترکیب هوا نمونه برداری داده ها با جزئیات نقشه از این کشتارگاه’ پوسته ها و سیستم های تهویه کینگ, تیم ساخته محاسباتی جریان هوا مدل است که به آنها اجازه ردیابی حرکات ذرات را از طریق ساختمان. آنها دریافتند که طراحی کوچک تفاوت—فن در اینجا یک ستون وجود دارد—می تواند اثرات بزرگ دارم اینکه ذرات معلق در هوا حاوی باکتری مضر ذرات به سرعت خارج ساختمان و یا swirled ساعت ساختمان را پر متمرکز سرایت ابرها و حل و فصل بر روی سطوح. در حالی که بسیاری از عوامل بیماری زا گروه کینگ موجود در خود wetted جداره طوفان آمده بود از گاو پنهان شدند و aerosolized از روند سفت کردن گوشت لاشه آنها متوجه است که کارگران نیز ریختن باکتری ها در ارتباط با انسان عادی پوست و ریه میکروبیوم. این افزایش به طور کلی بيوآئروسلهای موجود غلظت داخل امکانات.

هر چند قطعی آزمایش ها هنوز به انجام شاه فرض می شود که هر SARS-CoV-2 ذرات نفس یا سرفه به هوا در داخل یک کارخانه گوشت پردازش خواهد رفتار مشابه. “ما پیش بینی این ویروس است که بسیار کوچکتر از باکتری ها نیز تبدیل به قطرات در جریان هوا و انتقال به مناطق دیگر از امکانات از جمله فرود بر روی سطوح می گوید:” پادشاه است. “اما ما باید به در و آزمایش برای اطمینان می دانم. این امکان وجود دارد که رطوبت داخل این گیاهان می تواند تحت تاثیر قرار چگونه به آن را حذف سفر و همچنین بسیاری از دیگر عوامل است.”

او تحقیقات گروه آزمایش زمینه برای برنامه ریزی بعد از این تابستان در داخل چندین گوشت فرآوری گیاهان در ایالات متحده به عنوان بخشی از یک همکاری مداوم با همکاران صنعت. (پادشاه کاهش یافته است به فاش آنهایی که با استناد به عدم اطلاع تحقیقات موافقت نامه.) او می گوید: هدف از این مطالعات است که به کمک گوشت پردازنده می رسند بسیار حسابداری بیشتر از خطرات منحصر به فرد برای Covid-19 عفونت کارگران خود مواجه هستند.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

اما شرایط فیزیکی در داخل این گیاهان احتمالا کل داستان. اجتماعی و عوامل اقتصادی به احتمال زیاد بازی در یک نقش بیش از حد. گوشت پردازش های طاقت فرسا و خطرناک کار فشرده کار انجام می شود در درجه اول توسط underpaid مستند نشده کارگران و مهاجران اخیر به ما. از ضرورت بسیاری از آنها زندگی می کنند در multigenerational خانه و یا دیگر شلوغ مسکن و محیط. آنها همچنین ممکن است سوار شرکت-عمل اتوبوس برای یک ساعت یا بیشتر در هر روز و از گیاهان—معمولا در مناطق روستایی—که دوباره آنها را در طولانی مدت تماس نزدیک با افراد دیگر. انواع دیگر farmworkers از جمله کسانی که در انتخاب میوه و سبزیجات به صورت چالش های مشابه وقتی که می آید به اجتماعی فاصله در صفحه اصلی در این زمینه و در میان.

اگر آنها را تبدیل به بیمار کارگران اغلب فاقد دسترسی به آزمایش و مراقبت های بهداشتی که بدان معنی است که آنها ممکن است به طور تصادفی گسترش این بیماری و یا ادامه مشکلات ناسازگار بودن در تا زمانی که علائم خود را آنقدر بد آنها نمی توانند کار کنند. بسیاری از همین حالا باید گوشی یا ترس از ارائه شماره تلفن که ممکن است کمک تیم از تماس با ردیاب بررسی عفونت. خود را مستند نشده وضعیت باعث می شود آنها را کمتر احتمال دارد به دنبال مراقبت های پزشکی اگر آنها مریض به خصوص تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدود کننده سیاست های مهاجرتی. همه این عوامل در بالا از واقعیت های مشغول به کار در یک لوله, یخچال, نرم و صاف کردن با آب و خون و بسته بندی شده با انسان و حیوانات بدن—گوشت را پردازش کارگران به ویژه آسیب پذیر جمعیت که در آن coronavirus در حال حاضر در بر داشت یک جای پا است.

این تعجب آور نیست به اینگرید الن گولد که هدایت کتل فالز مرکز املاک و مستغلات شهری و سیاست در دانشگاه نیویورک. در تحلیل های اخیر محله پرسشنامه Covid-19 مورد گزارش از وزارت بهداشت و ridership داده ها از حمل و نقل متروپولیتن او تیم تحقیقاتی کشف کرده اند که در شهر نیویورک این بیماری گسترش سریعترین طریق محله که در آن مردم زندگی می کردند در خانه به سر می برند و نمی تواند ارتباط از راه دور به شغل خود. “تراکم جمعیت به نظر می رسد هرگز به ماده می گوید:” الن گولد. “بالاتر چگالی محله بودند و نه آنهایی که آمار بیشتر با این بیماری همه گیر. چه رسد به یک موضوع مهم تراکم است.” به عبارت دیگر آن را نمی تراکم مسکن که مهم—آن تعداد زیادی از مردم زندگی در آن خانه.

در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر برای یادگیری در مورد خاص انتقال نوسانات محلی شیوع بیماری او می گوید: همان اصول باید اعمال می شود به غیر از مناطق شهری است. گیاهان پردازش گوشت فقط یک مثال: زندانها پناهگاه بی خانمان دراز مدت مراقبت از امکانات و کشتی های کروز همه به دنبال یک الگوی مشابه است. اگر شما یک دسته از مردم در محله های نزدیک برای مدت زمان طولانی ویروس را به ناچار به گسترش است.

پس از شیوع آغاز شد, JBS, ایالات متحده آمریکا آغاز شده است ارائه 600 دلار جایزه و 4 دلار در هر ساعت افزایش دستمزد به کارگران آن است. کسانی که غایب به دلایل بهداشتی از جمله آزمایش مثبت برای Covid-19 یا در معرض بودن به کسی است که در حال پرداخت می شود—یا به طور منظم دستمزد و یا کوتاه مدت از کار افتادگی—در حالی که کار نمی کند با توجه به Richardson, شرکت سخنگو. “هیچ کس مجبور است برای رسیدن به محل کار است و هیچ مجازات برای بودن وجود ندارد به دلایل بهداشتی” ریچاردسون نوشت. “JBS ایالات متحده آمریکا نمی خواهد کار یک مرکز اگر ما باور نمی کنم آن را بی خطر است و یا اگر غيبت سطوح در نتیجه ناتوانی ما با خیال راحت به کار گیرند.”

به عنوان JBS ایالات متحده آمریکا و دیگر گوشت پردازنده های مبارزه برای حفظ گیاهان خود را در حال اجرا, تامین مواد غذایی آمریکا را در حال رفتن به سقوط می گوید: Jayson Lusk, یک مواد غذایی و کشاورزی اقتصاددان در دانشگاه پردیو. اما وجود دارد در حال رفتن به برخی از اختلالات است که مصرف کنندگان احساس خواهد شد تقریبا بلافاصله. در هفته گذشته عمده فروشی گوشت خوک قیمت مشخصی به شدت با توجه به داده ها از وزارت کشاورزی ایالات متحده. عمده فروشی گوشت گاو قیمت در حال حاضر بالاترین آنها بوده است و در دو دهه. “فروشگاه های مواد غذایی احتمالا تعدیل که برخی پس از مصرف کنندگان نخواهد بود در معرض است که هزینه کامل می گوید:” Lusk. “اما آن را اجتناب ناپذیر است که در روزهای آینده خواهیم تمام توان دیدن و بالاتر قیمت گوشت در فروشگاه.”

در برخی از نقاط کشور آن را در حال حاضر اتفاق می افتد. این هفته تقریبا یک پنجم از وندی رستوران زد همبرگر, نیویورک تایمز گزارش داد. Kroger و Costco در حال محدود کردن خود به خریداران’ خرید های تازه گوشت مرغ و گوشت خوک. در کوتاه مدت چنین کمبود هستند به احتمال زیاد پراکنده و محدود به جغرافیایی خاص مناطق حداقل برای گوشت خوک می گوید Lusk. که به دلیل رفتن به Covid-19 بحران تولید گوشت خوک بودند ramping تا تولید در پیش بینی از فروش مقادیر بزرگ به چین که در آن تب خوکی آفریقایی محو نیمی از کشور گله گراز در سال 2019. به عنوان یک نتیجه بزرگ تولید گوشت خوک آمریکا باید 10 روز ارزش گوشت در سردخانه است که آنها می توانید هنگامی که و که در آن مورد نیاز.

که نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای ، با گیاهان تعطیل و یا عامل در کاهش ظرفیت خوک کشاورزان در حال حاضر نیاز به euthanize حیوانات—به عنوان بسیاری از 10000 نفر در روز در مینه سوتا به تنهایی با توجه به استار تریبیون. وجود دارد کمتر فشار اقتصادی در خصوص گوشت گاو به دلیل دامداران می توانید در ادامه آنها را تغذیه در مرتع در حداقل هزینه های اضافی. گوشت خوک تولید کمتر شل در سیستم. تغذیه حیوانات در پايان انبارهای گران است و اگر آنها بیش از حد بزرگ کشتارگاه را نمی خواهد آنها را به خاطر آنها به شما پایمال کردن تجهیزات پردازش. “شما شروع به گرفتن کارهای عقب افتاده از حیوانات گرنجر در مهد کودک و سپس در farrowing خانه و اتمام انبارهای می گوید:” Lusk. “اگر شما نمی توانید در بازار خوک کردن درب چیزی به من بدهید.” با خیلی قطعیت کشاورزان کمتر احتمال دارد به نگه داشتن حیوانات در حال حرکت از طریق سیستم و به ادامه پرورش بکارد. نیم سال از هم اکنون قصد دارد به مراتب کمتر خوک در آمریکا از این زمان در سال گذشته است.

“به دلیل بیولوژیکی تاخیر ذاتی در کشاورزی این است که واقعا رفتن به دراز مدت عواقب می گوید:” Lusk. کشاورزان در حال تلاش برای پیدا کردن دیگر کوچکتر کشتارگاه برای حیوانات وجود ندارد که بسیاری از. هشتاد درصد از آمریکا برای پردازش گوشت انجام شده است و تنها چهار شرکت های بزرگ. هر چند برخی از تقاضا کاهش یافته است به عنوان رستوران ها و مدارس شده اند مجبور به بستن مشکل بزرگتر این است یک منبع بزرگ از حیوانات با هیچ جایی برای رفتن. “واقعی تنگنا در اینجا بسته بندی گیاهان می گوید:” Lusk.

البته اگر جدید کروناویروس مردم مجبور به جلوگیری از خوردن گوشت زیاد وجود خواهد داشت برخی از آشکار upsides. منتقدان به مدت طولانی استدلال کرد که صنعتی, حیوانات, کشاورزی, است که بی رحمانه یک کسب و کار است که باعث خرابی سیاره و سوخت ظهور ویروسهای. افزایش Covid-19 نشان می دهد که چگونه آسیب پذیر این سیستم و افرادی که کار آنها را در داخل—آیا به انواع دیگر وجودی تهدیدات بیش از حد.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت مستند زندگی را نجات داد
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im