چرا مردان ممکن است شدید تر COVID-19 علائم و با استفاده از باکتری برای پیگیری مواد غذایی آلوده


spinach leaves

دانشگاه ایالتی اورگان/فلیکر

برای اولین بار در این هفته تحریریه مردیت Wadman مذاکرات با میزبان سارا Crespi در مورد چگونه هورمون های جنسی مردانه ممکن است نقش بازی در سطوح بالاتر شدید coronavirus عفونت در مردان است. جدید برای حمایت از این ایده می آید از یک مطالعه نشان می دهد سطح بالایی از طاسی الگوی مردانه در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش.

بعدی, Jason کیان یک دانشجوی دکتری در سیستم های گروه زیست شناسی در دانشکده پزشکی هاروارد می پیوندد سارا به بحث در مورد یک شی-سیستم ردیابی است که با استفاده از اسپورهای باکتری مهندسی شده با منحصر به فرد DNA بارکد. این ، اسپور اسپری می تواند در هر چیزی از کاهو به چوب به شن و ماسه و بعد از آن بود خراشیده کردن و خواندن با استفاده از CRISPR-بر اساس سیستم تشخیص. پاشش این DNA بر اساس شناسه در چنین چیزهایی به عنوان سبزیجات می تواند کمک به ردیابی بیماری های منتقله به منبع خود را. جزئیات مربوط به تفسیر قطعه.

این هفته قسمت تولید شد با کمک از Podigy.

گوش دادن به قبلی پادکست.

در مورد علم پادکست

دانلود متن (PDF).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>