هر کس صحبت کردن در مورد گرم شدن کره زمین. یک تیم از palaeontologists در GeoZentrum Nordbayern در Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg (FAU) به تازگی مورد بررسی قرار گرفته چگونه ماقبل تاریخ موجودات زنده در واکنش به تغییرات آب و هوایی, پایگاه تحقیقات خود را در belemnites.

این به طور قابل توجهی منقبض هنگامی که درجه حرارت آب گل رز به عنوان یک نتیجه از فعالیت های آتشفشانی در حدود 183 میلیون سال پیش در دوره شناخته شده به عنوان توآرسين. این FAU تیم تحقیقاتی به چاپ نتایج خود را در نشریه انجمن سلطنتی باز علم.

‘Belemnites به خصوص به عنوان آنها بسیار گسترده برای مدت زمان طولانی و نزدیک به ماهی مرکب از امروز,’ توضیح می دهد palaeontologist پاتریشیا ریتا. ‘خود را fossilised باقی مانده است به عنوان مثال منبر می توان مورد استفاده برای ایجاد اعتماد مشاهدات.’ در چارچوب DFG-تامین پروژه های تحقیقاتی ‘درجه حرارت مربوط به تنش به عنوان یک اصل وحدت در باستان انقراض,’ فرضیه تایید شد که آب و هوا است که تأثیر قابل توجهی بر مورفولوژی بالغ موجودات آبزی. اندازه بدن از گونه غالب کاهش یافت و به طور متوسط به 40 درصد است.

این تیم از محققان بر این باورند که این Lilliput اثر بود پیشرو به بعد از انقراض این حیوانات است. آن است که هنوز مشخص نیست که آیا افزایش می یابد در درجه حرارت تحت تاثیر موجودات زنده’ سوخت و ساز بدن به طور مستقیم یا غیر مستقیم به عنوان مثال با توجه به کمبود منابع غذایی.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ارلانگن-نورنبرگ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de