چرا شل مدیر عامل شرکت نمی خواهید به کشتن ایمیل’

جدید شرکت شل اتصال ویژگی به شما اجازه تا 20 سازمان به اشتراک گذاری “کانال” بین آنها—اما نمی گویند خداحافظی به صندوق پستی خود را فقط رتبهدهی نشده است.

محل کار برنامه های چت وجود داشته اما چند را “مختل” دفتر فرهنگ بیش از شل. آن را تبدیل به عقب و جلو موضوعات به خوش مشرب پیام های فوری. آن را جایگزین کولر آبی گفتگو با سکوت DMs. آن را دوباره سازمان دهی بحث در اطراف موضوعات خاص اضافه شفافیت بیشتر به آن بحث و محل کار اطلاعیه بسیار کمتر رسمی (نگاه کنید به: Slackmoji). در برخی از موارد به خصوص در طول ماه های طولانی کار از خانه آزمایش از سال 2020 آن را حتی به جای اتاق خود را.

اما بسیاری از محل های کار وجود ندارد در یک سیلو. علاوه بر کارکنان خود را, آنها را به شرکای کسب و کار فروشندگان و همکاران. بنابراین امروز شل اعلام کرده است یک ابزار به نام شل اتصال طراحی شده برای آن را ممکن است تا 20 سازمان برای به اشتراک گذاشتن “کانال” بین آنها است. یک شرکت ممکن است با استفاده از این کانال مشترک به بحث به آن زنجیره تامین اپراتورهای; یک شرکت سرمایه گذاری ممکن است استفاده از آن را به همه از نمونه کارها خود را از شرکت های با هم.

“یک اندازه گیری از موفقیت برای ما است رفتن به چه درصدی از DocuSigns در حال امضا در داخل یک کانال مشترک و یا چگونه بسیاری از سفارشات خرید و فاکتورها و خدمات بلیط های در حال افتتاح در داخل کانال مشترک گفت:” استوارت Butterrfield, شل را از مؤسسین و مدیر عامل شرکت در یک رویداد مجازی اعلام شل وصل کنید. “شل زمانی که این کار را برای فرد و سازمان می شود این پارچه بسیار سبک وزن برای سیستم های سازمان است. که فقط به عنوان با ارزش در سراسر مرز به داخل.”

در حالی که تعداد زیادی از شرکت ها استفاده از شل—از جمله بسیاری از راه اندازی آن نیاز به کمک آن می توانید به نگه دارید تا با Microsoft تیم به خصوص وقتی که می آید به مشتریان سازمانی. مایکروسافت هیچ شل اتصال معادل در عین حال دادن شل یک مزیت بالقوه در میان مشتریان با پیچیده تر نیاز دارد.

پس از شل کردن رویداد Butterrfield پیوست سیمی برای یک گفتگو در مورد آینده از محل کار ارتباطات است. او در مورد پتانسیل برای استفاده از شل اتصال به بیش از کسب و کار و چگونه شل می خواهد به بازی خوب خود را با صندوق پستی ایمیل.

Arielle Pardes: شما معرفی شل اتصال امروز. چه جالب ترین استفاده-موارد شما در حال دیدن?

استوارت باترفیلد: از همه استفاده-موارد احتمالا یکی از بزرگترین مشتری موفقیت و پشتیبانی. این سازمان صحبت کردن با مشتریان خود به خصوص که در آن وجود دارد یک رابطه طولانی. اوراکل شده است یک مشتری برای سال های بسیاری است. یک صد هزار نفر در Oracle استفاده از شل کردن هر روز. ما نه تنها از فروش آن را به آنها را در سال 2017 و پس از آن راه دور—مردم [از شل] به معنای واقعی کلمه صحبت کردن با آنها را هر روز. وجود دارد مردم از اوراکل در مشتری ما مشورتی هیئت مدیره وجود دارد یک کل فرایند مدیریت تغییر. کانال راه عالی برای انجام این کار است. به جای یک به یک ارتباط از طریق ایمیل و یا متن بین همه این افراد مختلف به شما در ایجاد این محیط که در آن حتی به عنوان مردم در اوراکل سمت تغییر و یا افرادی که در شل سمت تغییر وجود دارد و تداوم گفتگو و وجود این مصنوع تاریخی از آرشیو.

کمی متفاوت مثال: در ماه فوریه تنها تجدا که مدیر عامل شرکت PagerDuty دعوت یک دسته از دیگر SaaS اجرائی به خانه برای صرف شام. چرا که موضوع ایمیل وجود دارد که این بیماری همه گیر مسائل آغاز شده اتفاق می افتند در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس این موضوع ایمیل شد مانند “آیا شما واقعا فکر کردن در مورد بستن دفاتر خود را?” که گفتگو مهاجرت به یک کانال مشترک بین همه سازمان ها. آن را به من و 17 دیگر SaaS شرکت مدیران اجرائی. پس از آن باز یک سری کامل از کانال های: یکی برای CFOs که در حال صحبت کردن در مورد چگونه شما برنامه ریزی و پیش بینی در این محیط با این همه عدم قطعیت است. یکی برای CHROs و سران مردم به فکر می کنم در مورد استخدام هنگامی که شما می توانید دیدار با مردم چهره به چهره و یا onboarding برای کارکنان جدید هنگامی که شما نمی توانید آمده به دفتر مرکزی و یا دیگر منافع و سیاست تغییر زمانی که شما در حال کار از خانه. یکی برای بازاریابان که نمی تواند اجرا شود و حوادث و فراموش زمینه بازاریابی است. به طوری که بوده فوق العاده با ارزش وجود دارد و هیچ راه دیگری است که می تواند ام اتفاق افتاده است.

از لحاظ تئوری از الزامات عملکردی نقطه نظر ما می تواند داشته باشد که مکالمه از طریق ایمیل. اما است که بسیاری از معایب. زمانی که ما اضافه کردن افراد در طول زمان آنها نمی خواهد که تاریخ و تمام. مشکل واقعی این است که آن را فقط با مخلوط کردن با یک میلیارد چیزهای دیگر مانند رسید برای خرید آنلاین و دعوت عروسی و دادن و ناخواسته تقاضاها از فروش به مردم و مهم قرارداد. بنابراین داشتن یک کانال است که واقعا ارزشمند است. آن را بیشتر شبیه به یک شبکه خصوصی است که هنوز هم در دسترس است و برخی از دید مدیران.

AP: یکی از چیزهایی که شما ذکر کرده ایم که شل مزایای بیش از ایمیل. اما یک چیز در ایمیل است که واقعا خوب است که به شما اجازه صحبت کردن با هر کسی. آیا شل کردن هر گونه جاه طلبی برای یک روز مردم اجازه برقراری ارتباط با یکدیگر در این راه مثل ارسال DM به کسی که شما نمی دونستید ؟

SB: Never say Never اما احتمالا نه. ما نیازی به کشتن ایمیل. ما هرگز مجموعه ای از. ایمیل در خدمت بسیاری از اهداف و من فکر می کنم آن را تا به برخی از مزایای واقعی به خصوص در پایین ترین مخرج مشترک. که ممکن است صدا مانند یک منفی اما من به این معنی نیست که در همه منفی بود. این یک استاندارد جهانی. هر کسی می تواند خود را اجرا کنید SMTP سرور و یا سرور IMAP. این یک جهانی نامی بنابراین هر کسی می تواند پیام هر کس دیگری. اما مزایای آن باید از یک سمت تلنگر. من هنوز هم به صرف مقدار زیادی از زمان در ایمیل و من انتظار ندارم که همه چیز را به مهاجرت از آنجا که جدید نقطه تماس که بوجود می آیند در طول زمان است. معرفی افراد تقریبا یک استاندارد مورد استفاده از ایمیل برای من این روز است.

زمانی که ما تصور کنیم هر دو شل کاربران قادر به دیابت در آن ها تنها پس از برخی ارتباطات اتفاق افتاده خارج از شل است که می تواند امن دست دادن. اگر شما می توانید هر کسی پیام, حدس بزنید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ همان چیزی که اتفاق می افتد که در ایمیل است که 99.9 درصد از ایمیل های ارسال شده در این روزها در حال دادن. اما به صورت باور نکردنی سرمایه گذاری است که گوگل و مایکروسافت و دیگران ساخته اند بیش از چند دهه گذشته در مبارزه با دادن ما نمی خواهد بود قادر به استفاده از ایمیل در همه. ما قطعا نمی خواهید به ارمغان می آورد که به شل. ما در حال کنده کاری کردن قطعه از ایمیل که در آن ما فکر می کنم ما می توانیم یک بهبود برای یک مجموعه خاص از موارد استفاده. هیچ مزیت به supplanting ایمیل به طور کامل از چشم انداز کسب و کار. و نیز وجود دارد یک دسته از معایب آن این است که ما می خواهم به ارث می برند همه از این وحشتناک تلخه که شما باید برای مقابله با به عنوان یک ارائه دهنده ایمیل.

AP: بنابراین چشم انداز این است که یک روز همه محل کار اتفاق خواهد افتاد در شل.

SB: نه تنها آن قسمت که در شل. واقعیت این است که در طول زمان سازمان سرمایه گذاری بیشتر در نرم افزار. بیشتر محصولات نرم افزاری در حال استفاده هستند. کارکنان صرف زمان بیشتری را در نرم افزار. متوسط تعداد خدمات ابری استفاده برای یک شرکت بزرگ در ایالات متحده است که در حال حاضر بیش از 1000. ما به عنوان یک 2,200-فرد شرکت و خرید نرم افزار از بیش از 450 فروشندگان مختلف—و نه محصولات مختلف اما فروشندگان مختلف. این نوع از ذهن دمیدن. بنابراین این واقعیت است که وجود دارد حالت های متعدد از ارتباطات است. در حالت ایده آل شل می توانید با ایمیل آن را به عنوان ادغام با Salesforce یا Github یا AWS. اگر شما از این پارچه بسیار سبک وزن برای یکپارچه سازی سیستم های آن باعث می شود همه از این نرم افزار بیشتر با ارزش است. ما استفاده می شود می گویند ما سرمایه گذار roadshow منجر به مثال بعد که ما می خواهیم به 1 یا 2 درصد از خود نرم افزار بودجه که چند برابر بر ارزش دیگر 98 یا 99 درصد است.

AP: ما باید انتظار بیشتر شل-و-ایمیل یکپارچگی و سپس ؟

SB: برخی از وجود دارد در حال حاضر. آنها هنوز هم کمی kludgy اما پلاگین برای هر دو چشم انداز و Gmail. کسانی که استفاده می شود در یک دسته از راه های مختلف. در یک سازمان کوچک شاید در وب سایت خود آنها را عمومی ایمیل مانند jobs@companyname.com یا sales@companyname.com. به جای کسانی که ایمیل به پست الکترونیکی توزیع لیست آنها را می توانید حق را به شل کردن کانال و مردم می توانند پاسخ از وجود دارد. که شده است در اطراف برای چند سال. ما نیز تا به حال واقعا نسخه اولیه از آنچه که در حال حاضر یک پلاگین در Outlook و Gmail طرف که در آن شما می توانید یک راز آدرس حمل و نقل. هر ایمیل شما می تواند به جلو به شل و آن را نشان می دهد به عنوان یک شی در داخل شل—مانند یک فایل است که می تواند به اشتراک گذاشته شود و نظر و چیزهای شبیه به آن. اخیرا برای سازمان های بزرگتر که در آن طول می کشد زمان طولانی برای شل به تصویب رسید در سراسر سازمان آن را تبدیل به یک پل به ایمیل. من نمی نیاز به دانستن این که آیا شما یک کارمند من هرگز صحبت به قبل اما برای آنها من یک سوال, من نمی نیاز به دانستن این که آیا شما با استفاده از شل. من می تواند به شما ارسال DM یا ذکر شما در یک کانال و آن را نشان می دهد تا برای شما به عنوان یک, ایمیل, و سپس شما پاسخ آن را نشان می دهد تا برای من به عنوان یک شل. اما از آنجا که آدرس ایمیل روابط این افراد با هم زمانی که شما بعد از عضویت شل تمام کسانی که پیام های که شما از طریق ایمیل فرستاده در واقع شل کردن پیام های موجود در تاریخ خود را. پلاگین ها بیشتر شبیه به را انتخاب کنید یک ایمیل و ارسال به شل. اغلب اگر من دریافت یک ایمیل از یک مشتری من ارسال که به شل به طوری که یکی از رهبران فروش یا مشتری موفقیت مدیران و حساب مدیران همه می توانند از آن دیدن کرده است و در بحث. بهتر است برای انجام آن در شل تر که این بحث بیش از ایمیل.

AP: شل تا کنون شده است واقعا با تمرکز بر ارتباطات سازمانی. من کنجکاو هستم که چقدر شما در حال تمرکز بر روی برنامه های کاربردی فراتر از کسب و کار. زوم به سرعت تکامل یافته از محل کار نرم افزار را به یک ابزار مجازی برای بازی شب و جشن تولد. و من مطمئن هستم که شما را دیدم که در اوایل این هفته مایکروسافت معرفی یک راه جدید برای استفاده از تیم به صحبت کردن با دوستان و خانواده. چگونه شما فکر کردن در مورد شل آینده به عنوان یک شخصی ابزار ارتباطی?

SB: این ظریف تمایز اما ما فکر می کنم در مورد شل به عنوان برای گروه از افرادی که در تراز وسط قرار دارد در اطراف تحقق یک هدف یا مجموعه ای از اهداف است. این می تواند مانند, برنامه ریزی عروسی. و یا حتی در حال اجرا یک خانواده است. مدیریت یک خانواده شامل مسائل شما باید انجام دهید برای بچه ها و لیست خرید و برنامه ریزی تعطیلات و زمانی که شما در حال گرفتن همراه با دیگر اعضای خانواده و تعمیر مردم از آمدن به حل مسائل در خانه. آن را برای گروه پیوسته مانند هر چیزی که در ق. بازماندگان سرطان پستان یا مردم انجام IVF یا افرادی که مانند ستاره بازحمت حرکت کردن—روغن را در یک ابزار عالی برای آن به دلیل آن است که واقعا گرا در اطراف ایجاد تراز و صحبت های در حال اجرا با یک هدف خاص به عنوان یک شبکه اجتماعی است.

اگر شما نگاه در شهرستانها که در آن وجود دارد بسیار بالاتر نسبت شل کاربران نسبت به جمعیت عمومی شما را ببینید شل استفاده می شود برای برنامه ریزی مراسم عروسی. شما ببینید شل مورد استفاده قرار گیرد برای سازماندهی کودکان و نوجوانان’ فوتبال لیگ. شما ببینید شل استفاده می شود برای نوسازی خانه پروژه ها. که در واقع یک منبع جدید جذب مشتری برای ما مردم به استفاده از آن در این زمینه و با آنها مانند ” این سرد است.’ اگر شما یک عکاس عروسی یا وراج و یا هر آنچه که شما در حال حاضر خواسته شده است پنج بار توسط مردم به استفاده از شل به شرکت در این برنامه ریزی شما مانند ” خوب من باید شروع به استفاده از آن خودم.’ امیدوارم تعداد زیادی از کسانی که تبدیل به کانال مشترک استفاده است. عروسی برنامه ریزی نمی, شگفت انگیز ترین use-case اما از آن آسان است نماینده ، شما باید به جلو و با هم یک دسته از افراد مختلف غذا, غذا, موسیقی, برگزاری, دعوت—و یک دسته از تصمیمات و آنها را برای ابلاغ به عنوان شما تکمیل این پروژه است. وجود دارد یک میلیون چیزهای دیگر است که مانند آن, اما آن را تبدیل به یک زنجیره بین آنچه که ممکن است برای عروس و داماد, چیزی, که, شخصی, اما برای عکاس عروسی چیزی است که کسب و کار است. ما انتظار داریم که به ادامه آن است.

AP: بنابراین شما می توانید با استفاده از اتصال شل در این زمینه در حالی که برنامه ریزی یک عروسی.

SB: مناسب برای آن است. اگر شما با استفاده از آن به برنامه ریزی عروسی خود را, شما می خواهم که برنامه ریز عروسی در همه کانال های, اما شما نمی خواهید به دادن دسترسی کامل به هر کس دیگری. شما می خواهم آنها را محدود به کانال های خاص. بهترین راه برای انجام این کانال به اشتراک گذاری—به خصوص اگر آنها نیز در حال حاضر با استفاده از شل.

آخرین چیزی که من می خواهم بگویم این است که من نمی دانم چه نوع از سهم بازار را داریم اما بسیاری از آزمایشگاه های تحقیقاتی در ایالات متحده—که آیا در علم اقلیم شناسی, زیست شناسی, فیزیک—آنها با استفاده از شل. فارغ التحصیل سمینارها و موسسات تحقیقاتی و تعداد زیادی از غیر انتفاعی و مردم هماهنگی در واکنش به این فاجعه از این بیماری همه گیر و مردم سازماندهی تظاهرات برای زندگی مهم نیست… وجود دارد غیر انتفاعی علمی, دولت, شرکت, موارد استفاده. این یک طیف است. اما فقط شخصی فقط سرگرم کننده این نوع از چیزی که ممکن است زمان را به دور از Instagram و یا توییتر و یا Netflix بکشد ؟ این چیزی است که ما فکر می کنم در مورد بسیاری.


بزرگ تر سیمی داستان
  • The Last of Us قسمت دوم و آن بحران-پهن مسیر انتشار
  • سابق eBay مدیران گفته شده جهنم زندگی برای منتقدان
  • بهترین انجمن تکنولوژی و اسباب بازی برای هر بدن
  • هوش مصنوعی آر و (تا حدودی) نظری آینده از یک تکنولوژی سوخت FBI
  • Facebook گروه در حال از بین بردن امریکا
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrakorsan taksiOmeglejoybetKartal Eve Gelen Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetvan escortgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü