چرا برخی از کشورهای در حال مقاومت در برابر اجتماعی فاصله اقدامات

نزدیک شدن ظرفیت زمانی که فرماندار کی Ivey در صحبت با خبرنگاران در روز پنج شنبه. با وجود کمبود آزمون وجود دارد بیش از 630 تایید Covid-19 موارد در دولت بیش از 100 نفر از آنها در بیمارستان بستری شدند و ده ها تن از بیماران در هواکش. محلی گزارش ها حاکی از آن است که تعداد واقعی کسانی که در بیمارستان بستری با این ویروس ممکن است نزدیک به 300 اما بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری حاد تنفسی رفت uncounted.

در آن زمان بیش از نیمی از همه آمریکایی ها زندگی می کردند تحت دولت صادر پناهگاه در محل سفارشات در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. Ivey نشده بود با صدور چنین دستوری. و او تا به حال هیچ برنامه ای به او گفت: در یک تماس را فشار دهید.

“خانواده ما نیست, لوئیزیانا, ما, نه, نیویورک, دولت ما نمی کالیفرنیا” Ivey گفت: با تاکید بر تاثیر مخربی دقیق تر اجتماعی فاصله اقدامات می تواند در اقتصاد دولتی است. “در حال حاضر است زمان برای سفارش مردم به پناهگاه در محل.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

خود معاون فرماندار مخالفت کرد. روز قبل خواهد Ainsworth نوشت یادداشتی به Ivey را همه گیر نیروی کار به شدت انتقاد فرماندار تدریجی پاسخ به بحران و اصرار سختگیرانه تر اجتماعی فاصله گرفته است. “سونامی از بیماران بیمارستان است و به احتمال زیاد به سقوط بر آلاباما در آینده ای نه چندان دور,” Ainsworth نوشت: گفته فرماندار نیروی کار و دولت “هستند و نه در نظر گرفتن یک دیدگاه واقع بینانه” از بحران. “زمان است که دشمن ما و هر لحظه که ما از دست دادن با آماده شدن برای آمدن سیل خواهد شد در نتیجه از دست دادن زندگی و فلج کننده ما زیرساخت های بهداشت و درمان.”

در حال حاضر گسترش همه گیر باعث شده است تا دولت و مقامات محلی به منظور بیش از دو سوم از آمریکایی ها به پناهگاه در محل. اما برخی از ایالت ها مقاومت کرده اند و حتی به عنوان ویروس را بس. در آلاباما فلوریدا می سی سی پی, Oklahoma, کارولینای جنوبی, و, داکوتای جنوبی, تماس از کارشناسان بهداشت عمومی به موسسه سخت اجتماعی فاصله اقدامات را تا حد زیادی کاهش یافته است در گوش کر.

به جای فرمانداران در این کشورها تصمیم گرفتند برای یک بی بند و faire روش قرار دادن تعهد از بالا مخاطرات بهداشت عمومی تصمیم گیری در شهرستان و مقامات شهرستان. به عنوان بیماری تلفات بدتر برخی از فرمانداران باید اجرا تدریجی استراتژی—به طور موقت بسته شدن برخی از کسب و کار و فضاهای عمومی و یا صدور پناهگاه در محل سفارشات برای بخشی از دولت—اما آن را به اندازه کافی دور از کارشناسان می گویند.

“یکی از چیزهایی است که این شیوع به ما یادآوری می کند این است که بیماری های عفونی رعایت بدون مرز—و درست است که اگر آنها به مرزهای بین المللی مرزهای دولتی و یا خطوط شهرستان برای این موضوع گفت:” بن Lopman استاد اپیدمیولوژی و بهداشت محیط در دانشگاه اموری را رولینز دانشکده بهداشت عمومی. “در این نقطه, شما واقعا نمی تواند بیش از حد تهاجمی در کنترل اقدامات در نظر داشتن تاثیر بر سیر این بیماری همه گیر … ما در این فاز رشد نمایی [که] هر زمان از دست رفته—هر گونه انتقال که مجاز است به اتفاق می افتد در جامعه خواهد شد که اثرات موج دار شدن برای سال آمده است.”

در فلوریدا که در آن تعداد موارد تایید شده در صدر 6,300 که از روز شنبه با 77 مرگ و میر فرماندار ران DeSantis مواجه شده است به انتقاد از حزب دموکرات فلوریدا در سنای سابق فرماندار ریک اسکات که در حال حاضر یک سناتور آمریکایی و گروه از کارکنان مراقبت های بهداشتی بیش از عدم تمایل خود را به موضوع دولت گسترده ای پناهگاه در محل سفارش با اشاره به پتانسیل های اقتصادی و اجتماعی اشکالاتی است. DeSantis کاهش یافته است به لغو بهار شکستن فعالیت ها در اوایل این ماه هنگامی که هزاران نفر از افراد جوان شلوغ بر روی سواحل فلوریدا.

“است که اشتباهترین گه من شنیده ام در یک مدت زمان طولانی” سناتور ایالت اسکار Braynon گفت: از DeSantis رفتار در مارس 24, پس از فرماندار نادیده گرفته و خواستار یک پناهگاه در محل سفارش به نفع سازماندهی محدودیت های مسافرتی در بازدید از coronavirus نقاط داغ مانند نیویورک. “این است که روز به روز بحران است.”

DeSantis گفت: در 23 مارس که او فکر نمی کنم یک ایالت پناهگاه در محل منظور لازم بود به عنوان “این است که یک ویروس که تأثیر هر گوشه از دولت است.” او دو برابر کردن در تصمیم گیری در روز سه شنبه اضافه کرد که کاخ سفید توصیه نمی شود یک ایالت سفارش. روز چهارشنبه پس از این مقاله در ابتدا منتشر DeSantis معکوس خود صادر ایالت پناهگاه در محل, منظور, موثر, آوریل 2.

برخی از فرمانداران پیچیده اند مقامات محلی تلاش های حاوی ویروس است. فرماندار می سی سی پی تیت ریوز در مارس 24 یک فرمان اجرایی را امضا اعلام بسیاری از انواع کسب و کار “ضروری” و در نتیجه معاف از محلی تعطیلی اجباری. متن اصلی از سفارش چراغ مقامات محلی که تا به حال به تصویب رسید پناهگاه در محل سفارشات به این باور است که خود موجب شده بود جایگزین. دو روز بعد ریوز با صدور یک ضمیمه به منظور روشن است که مقامات محلی هنوز هم می تواند اتخاذ لیست خود را برای آن کسب و کار می تواند باز باقی می ماند.

در مصاحبه با سی سی پی امروز در دوشنبه ریوز در دفاع از خود دست زدن به بحران و تصمیم خود را به شماره ایالت پناه-در-محل سفارش. “چه اتفاق می افتد در نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن و به خصوص در جایی که آنها در چرخه و منحنی بسیار متفاوت از آنچه اتفاق می افتد در می سی سی پی و آلاباما و دیگر ایالت های جنوبی” ریوز گفت که زمانی که او به خارج از کاخ سفید و اعضای این کارگروه به ریاست معاون رئیس جمهور مایک پنس توصیه می شود که او نه موضوع یک ایالت سفارش.

تناقض میان و درون متحده “است انعکاس مستقیم عدم پاک فدرال ارشاد می گوید:” جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی و عضو سازمان بهداشت جهانی کمیته بهداشت و درمان اضطراری. “رئیس جمهور تا به حال بیشتر یا کمتر گفته متحده به فقط به آن شکل خود را. و ما شنیدن از شهرداران و فرمانداران دفاتر که ما صحبت شد که آنها احساس آنها مرتب کردن بر اساس از پرواز کور.”

مرکز توسعه جهانی با خارج از کارشناسان ایجاد یک راهنمای جامع برای کمک به مقامات محلی توسعه استراتژی های موثر برای مبارزه با شیوع این بیماری در صورت عدم فدرال راهنمایی. Konyndyk می گوید که او و نویسندگان شگفت زده شده اند در فوران تقاضا از مقامات محلی در ایالات متحده و خارج از کشور از راهنمای منتشر شد در اواخر ماه مارس است.

Konyndyk خواستار آن را “بسیار مورد” که مقامات محلی باید “بستگی به این نوع خود به خود سازمان یافته تلاش برای هدایت.” بیش از 200 نفر با حضور در وبینار برای مقامات محلی Konyndyk میزبانی شنبه با سیاتل شهردار جنی Durkan. در این مراسم Durkan با تاکید بر چالش های مواجه شده توسط مقامات واشنگتن در حال توسعه سازگار و هماهنگ ایالت پاسخ در حالی که کشمکش دولت بسیاری از شهرداران و مقامات محلی است.

“اگر شما لازم نیست که رویکرد سازگار سپس شما اساسا یک پایین ترین مخرج مشترک رویکرد و کسانی که در ساخت ضعیف ترین تصمیم گیری قرار می دهد و هر کس دیگری در معرض خطر” گفت: Konyndyk. “شما می توانید ببینید که با فلوریدا.”

به روز شده 4-1-20, 2:45pm ET: این مقاله به روز شده است تا منعکس کننده کانکس در محل سفارش صادر شده توسط فرماندار فلوریدا ران DeSantis در تاریخ 1 آوریل.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>