چرا سهامداران در ‘انرژی باد در مقابل بیولوژیکی حفاظت’ درگیری کم اعتماد متقابل

انرژی باد به عنوان یکی از مهمترین انواع انرژی های تجدید پذیر. در عین حال هر سال توربین های بادی مسئول مرگ صدها هزار نفر از هوابرد حیوانات مانند خفاش ها که می میرند از برخورد با پره های توربین. برای پیدا کردن یک راه سازنده از این “سبز در سبز” معضل شرکت های ساختمان و اجرای توربین های بادی ممکن است با هم کار کنند با کارشناسان محیط زیست و حفاظت. در عین حال عدم اعتماد بین آنها است به احتمال زیاد مانع موثر و همکاری خلاق. در یک مقاله منتشر شده در انرژی گزارشدانشمندان موسسه لایب نیتس برای باغ وحش و حیات وحش پژوهش (Leibniz-IZW) نشان می دهد که ارزش های مشترک به تنهایی کافی نیست برای ایجاد اعتماد متقابل بین این دو گروه به عنوان اعتقادات و احساسات نگه قوی تر نوسان برای همکاری. نویسندگان استدلال می کنند که بهبود آگاهی از هر یک از دیگران’ باورها و احساسات در رابطه با ساخت و ساز و بهره برداری از توربین های بادی می توانید سود کار خود را در این زمینه و کمک به پیدا کردن راهی برای خروج از این معضل است.

کاهش تغییر آب و هوا با تولید بیشتر تجديدپذير (سبز) انرژی مثلا از طریق توربین های بادی به نظر می رسد به یک چیز خوب. بنابراین حفاظت از تنوع زیستی از طریق حفاظت از هوابرد حیوانات مانند پرندگان و خفاش ها. زمانی که خفاش ها و پرندگان می میرند از برخورد با پره های توربین یک “سبز در سبز” معضل مطرح است که باید حل شود. طرف های درگیر در برنامه ریزی و تصویب توربین بادی پروژه تقابل دیدگاه ها و منافع. به عنوان هر دو کاهش تغییرات آب و هوایی و حفاظت از تنوع زیستی باید قوی طرفداران با نظرات قوی رسیدن به یک مصالحه بین ساختمان و عامل توربین های بادی و حفاظت به عنوان مثال خفاش ها مملو از مشکلات است. اگر مربوطه و اغلب مخالف ذینفعان همکاری خود را متمایز دیدگاه ها و تخصص می تواند کمک به توسعه رمان راه حل برای درگیری با کمک به آشتی هر دو اهداف است. به عنوان مثال می توان به اجتناب از مناطق حساس برای ساخت توربین های بادی و یا سازگار تراز توربین بادی عامل بار با فعالیت ریتم هوابرد حیات وحش است. یکی از مهم شرط لازم برای چنین همکاری اعتماد متقابل است.

یک تیم از لایبنیتس-IZW به رهبری دکتر Tanja Straka عهده خود اداره بررسی آنلاین به تجزیه و تحلیل چگونه ارزش باورها و احساسات نسبت به توربین های بادی و خفاش ها تاثیر می گذارد اعتماد بین ذینفعان درگیر در این “سبز در سبز” جنگ در آلمان است. به طور کلی 537 نمایندگان شش ذینفعان گروه های شرکت کننده در این نظرسنجی: اعضای باد انرژی بخش محیط زیست مشاوران حفاظت مقامات و دانشمندان داوطلبان و کارکنان سازمان های غیر دولتی زیست محیطی.

تحلیل پاسخ نشان داد که اعضای این گروه از همه گروه های درگیر در پروژه های انرژی باد به اشتراک گذاری همان ارزش های اساسی یک استفاده پایدار از طبیعت است. در عین حال با وجود این ارزش های مشترک آنها باید کمی اعتماد به یکدیگر نشان می دهد که ارزش های مشترک هستند و نه به اندازه کافی خوب و اساس اعتماد متقابل است. نتایج این تحقیقات همچنین نشان داده است که بسیار مهم و اساس اعتماد میان ذینفعان مشترک هستند باورها و احساسات نسبت به حفاظت از حیات وحش و انرژی سبز.

“تصمیم گیری است که به ندرت کاملا منطقی فرایند” استدلال می کند Tanja Straka. نویسندگان این مقاله از این رو توصیه می کنیم با داشتن یک نگاه دقیق تر در باورها و احساسات اعضای گروه ذینفعان درگیر در پروژه های انرژی باد. “هنگامی که برنامه ریزی دیالوگ بین ذینفعان گروه ایجاد اعتماد زمین برای شرکت کنندگان برای به اشتراک گذاشتن و بحث در مورد دیدگاه های خود را باید به عنوان مهم به عنوان برقراری ارتباط شواهد مبتنی بر دانش است. مانند یک ارز می تواند به تقویت اعتماد و تقویت همکاری بین اعضای گروه های مختلف است که می تواند کمک به بهبود بت حفاظت در توربین های بادی پروژه در نهایت تسهیل محیط زیست پایدار انرژی انتقال به منابع تجدید پذیر و حفاظت از تنوع زیستی ما در همان زمان” می افزاید: PD Dr مسیحی Voigt رئیس گروه تکاملی زیست در لایبنیتس-IZW.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Forschungsverbund برلین. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر