زمانی که Facebook خرید واتساپ برای 22 میلیارد دلار در سال 2014 بسیاری از ناظران خراش سر خود را. کوچکتر پیام پلت فرم تا به حال درآمد سالانه در پایین ده ها میلیون نفر. چگونه می تواند آن را به ارزش است ؟

به زودی به اندازه کافی, اما, Facebook منطق روشن شد. در حالی که کمی متوجه ما WhatsApp در حال حاضر یک نیروی عظیم منهدم کننده در خارج از کشور با صدها میلیون ها نفر از کاربران. در کشورهایی که Facebook بود به عنوان محبوب دستیابی به مارک زوکربرگ شرکت فوری پایی. به عنوان یکی سیمی تیتر قرار داده و آن را در سال 2015 “WhatsApp است چگونه Facebook را تسلط بر جهان است.”

داستان منظمی نشان می دهد یک کلید subplot در داستان بزرگ فناوری: قدرتمند ترین شرکت های زمانی تسلط خود را نه فقط توسط بهترین بودن اما با خرید بقیه. Facebook تا به حال آن را انجام داده و با خرید آن از Instagram در سال 2012 (و شکست خورده با Snapchat سال بعد). گوگل خریداری بزرگترین رقبای آنلاین, آگهی, فضای, دابلکلیک, و, ادموب, در سال های 2008 و 2009. آمازون خریداری Zappos.com آنلاین کفش خرده فروش در اطراف همان زمان. و کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده دولت ضد تراست تنظیم کننده مورد تایید همه آنها را به تماشای بزرگ با تکنولوژی تبدیل شدن به بزرگتر از طریق پی در پی چند میلیارد دلاری خرید.

مقدار زیادی بیشتر معاملات فاقد چشم ظاهر برچسب قیمت اما هنوز شکل دره سیلیکون به عنوان شرکت های بزرگ خریداری کوچکتر خدمات در بازارهای خود را تنها به بعد مردن آنها—برخی از آنچه را به نام قاتل ادغام. به یاد داشته باشید عکس های سایت پیکاسا و یا سرویس گیرنده ایمیل گنجشک? احتمالا گوگل خریداری آنها برای نامعلومی شرایط و مرحله به مرحله آنها را از هستی در حالی که در ادامه به سرمایه گذاری در عکس های گوگل و جی میل.

به طور کلی استراتژی gobbling تا رقابت که آیا به ترکیب آن و یا خاموش کردن آن کار کرده است به خوبی برای غول تکنولوژی. آنها نیز تا به حال به نفع آینده همراه هنگامی که آنتی تراست اجرای شد در جزر کم پس از چند دهه از سیاست رانده شده توسط یک ایدئولوژیک اجماع است که ادغام به طور کلی خوب است مگر اینکه افزایش قیمت مصرف کننده. اما اصلاح طلبان مانند لینا خان در حال حاضر اکثر مشاور به خانه قضائیه ضد تراست فرعی را کشیده توجه به اشکال دیگر از آسیب است که می تواند ناشی از انحصار از جمله خرد کردن کسب و کارهای کوچک و کارآفرینان. که فکر کردن است که در انعکاس گسترده طبیعت FTC جدید پرس و جو.

روز سه شنبه آژانس اعلام کرد که این امر می تواند صدور “دستور ویژه” به پنج شرکت های با تکنولوژی بالا—Amazon, Apple, Facebook, Alphabet (Google شرکت مادر) و مایکروسافت—درخواست اطلاعات در مورد همه آنها حصول از سال 2010 تا سال 2019. تقریبا همه: منظور این است که با تمرکز بر معاملات که به اندازه کافی کوچک به زیر الزامی گزارش مورد نیاز است که به عنوان از سال گذشته به معنای بودن با ارزش در تحت 90 میلیون دلار. این بدان معناست که کمیسیون نیست آماده به دوباره تصمیم خود برای greenlight به Facebook-WhatsApp معامله و یا دیگر مشخصات بالا مانند ادغام گوگل-لانه و آمازون-غذاهای کل.

هنوز پرس و جو که می تواند در سال تنظیم شده است به طور گسترده ای. بین پنج شرکت می تواند وجود دارد صدها نفر از ادغام به نقد و بررسی; اپل به تنهایی خرید شرکت “به طور متوسط هر دو تا سه هفته” سال گذشته تیم کوک مدیر عامل شرکت گفت: CNBC در زمان. و آژانس درخواست بسیاری از سوالات به دنبال اطلاعات در مورد همه چیز از کسب استراتژی برای noncompete بند به نحوه شرکت درمان داده های آنها به دست آمده زمانی که آنها در زمان بیش از شرکت های کوچکتر.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز سه شنبه FTC صندلی جوزف سیمونز پیشنهاد کرد که اولویت اصلی این است که به سادگی بدانند که آیا کوچکتر معاملات باید به موضوع گزارش مورد نیاز در حال حرکت رو به جلو است. اما او نمی حکومت اقدام است. “اگر در این مطالعه ما دیدن معاملات که مشکل همه گزینه های ما روی میز است و تصور ما می توانید شروع به اجرای اکشن با کسانی که معاملات,” او گفت:.

آمازون, Facebook و گوگل کاهش یافته است به نظر در حالی که اپل نمی پاسخ به یک درخواست. در یک ایمیل فرستاده بیانیه سخنگوی مایکروسافت گفت: “ما مشتاقانه منتظر به کار با FTC برای پاسخ به سوالات خود را.”

FTC را سفارش می پیوندد یک لیست در حال رشد از تکنولوژی آنتی تراست فعالیت در حال حاضر در جریان است در واشنگتن از جمله تحقیقات موازی در وزارت دادگستری, خانه ضد تراست فرعی و FTC خود را. در ضمن یک ائتلاف از دولت به طور کلی وکیل در حال انجام تحقیقات خود را.

ضد تراست کارشناسان که با انتقاد از FTC برای بودن بیش از حد ترسو استقبال ویژه سفارش واجد شرایط با شور و شوق. “من فکر می کنم آن را یک ایده بسیار خوب” گفت: سالی هوبارد مدیر اجرای استراتژی در بازار آزاد موسسه. “ما نیاز به مطالعه در عمق و پخش اطلاعات در مورد این تاریخ از دستیابی به تهدیدات رقابتی و رشد از طریق کسب و آنچه در آن است برای رقابت جلو می رویم.” در حالی که آژانس “قطعا باید شده اند و بیشتر بر روی توپ” با قبلی ادغام او افزود: آن سزاوار اعتبار برای بازبینی سیاست های گذشته. “هیچ آژانس می خواهد برای رفتن به عقب و نقطه چگونه وحشتناک از کار آنها انجام شده است.”

موریس Stucke یک آنتی تراست محقق و coauthor از داده های بزرگ و رقابت در سیاستگفت: او را تشویق توسط این واقعیت است که FTC است از جمله سوالات در مورد چگونه شرکت های در حال درمان داده های به دست آوردن آنها زمانی که آنها رول تا شرکت های کوچکتر. “داشتن این اطلاعات می تواند کمک به گوگل یا Facebook به دست آوردن و یا حفظ تسلط خود را در بازارهای دیگر,” او گفت:. “و که از دست داده شده در این سازمان است.”

“این قابل توجه اما در حال حاضر سوال این است که چه چیزی آنها را با آن” او اضافه شده است.

در واقع ضد تراست مجریان ممکن است راحت صحبت کردن در مورد نظریه های جدید رقابتی مضرات اما تا کنون این لفاظی ها به مراتب پیشی اجرای. فقط این هفته یک قاضی فدرال را رد کرد یک گروه از کشورهای’ چالش به T-Mobile کسب حداکثر سرعت دویدن—با DOJ مداخله از طرف همراه شرکت حتی اگر ادغام رها خواهد شد تعدادی از حامل های ملی از چهار به سه ساخت در حال حاضر بسیار متمرکز بازار حتی بیشتر از آن.

هنوز هم وجود دارد که حداقل برخی از شواهد که FTC نگرانی با قاتل خریداری نیست فقط لفظی. در ماه دسامبر این کمیسیون به اتفاق آرا رای به یک چالش زیست فناوری شرکت تصاحب است که در آن تست DNA غول Illumina—که افتخار درآمد سالانه $3.33 میلیارد و, با توجه به FTC کنترل 90 درصد از بازار ایالات متحده برای نسل بعدی توالی ژن—ارائه بیش از یک میلیارد دلار برای به دست آوردن اقیانوس آرام Biosciences که درآمد سالانه تنها $78.6 میلیون. با توجه به شهادت اخیرا توسط سیمونز به خانه آنتی تراست کمیته فرعی, این اولین بار خود که کمیسیون اعتراض به انحصار در تلاش برای “خاموش کردن” یک “نوپای رقابتی تهدید.” دو هفته پس از FTC صادر شکایت خود از شرکت های رها کرد.

آن یک یادآوری است که این کمیسیون باید قدرت واقعی برای جلوگیری از ادغام که آنها فکر می کنم خرد کردن رقابت است. اما ما هنوز یک راه طولانی از پیدا کردن چه مقدار از آنها قصد استفاده از آن است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • بهترین وعده غذایی کیت ارائه خدمات برای هر نوع طبخ
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im