چرا شما باید خرید ارزان موس

با استفاده از ماوس و یا لای شیار برای یک دوره طولانی از زمان است که به شما تونل کارپال یا ماوس شانه. چرا سرمایه گذاری در پرنیان-تایید لوازم جانبی?

آیا مچ دست خود را و یا دست اغلب صدمه دیده پس از کار ؟ ممکن است مشکل از ماوس خود را و یا لای شیار. درد مچ بمکد زمانی که همه شما می خواهید انجام دهید بعد از کار طبخ شام یا باد کردن با یک گیتار. من می خواهم به خانه آمده و هر روز احساس مانند دکتر پنجه از Inspector Gadget. دست من درد نکنه مثل جهنم از با استفاده از یک dinky موس کامپیوتر ساعت در یک زمان.

در حالی که برای من مخوف دوشنبه, وقتی که من تا به حال برای رفتن به محل کار و ماوس. اما یک روز من متوقف خرید یخ بسته و از روی هوس کردم $40 موس از باشگاه مهندسان ایران به جای. من واقعا یک gamer اما این ماوس بود هیچ چیز مانند خاک-ارزان موس من می خواهم با استفاده از شده است. من تا به حال یک درد شدید و ناگهانی از مچ درد در بخشی بهتر از یک دهه است. تا آنجا که ما انتقاد PC بازی چرخ دنده ها برای به دنبال بیش از یک لیزا فرانک چسب از 1990s این لوازم جانبی دریافت یک چیز راست: راحتی.

کارپ Whattal?

بدن شما نیست طراحی شده توسط طبیعت به لرزش توده های پلاستیکی به سمت و تمام هفته. این طراحی شده است به انتخاب انواع توت ها و به نوبه خود برگ به loincloths (یا چیزی شبیه به آن). با استفاده از ماوس و یا لای شیار برای یک دوره طولانی از زمان است که به شما سندرم تونل کارپال یا ماوس شانه (یا هر دو) و ما همه آنها را با استفاده از بیش از حد اغلب.

تونل کارپال یک بیماری است که باعث تورم مچ دست را عصب است و اغلب ناشی از ساخت همان مچ دست حرکات و بیش از بیش در روز و روز را. آن است که توسط سوزن سوزن شدن و درد و ضعف در مچ دست است. و پس از آن وجود دارد ماوس شانه التهاب تاندون شانه است که از وضعیت بد از استفاده از یک کامپیوتر اغلب ایجاد یا بدتر ساخته شده توسط تلاش برای جبران درد مچ.

بسیاری از ما از مدتها پیش استفاده کردم به ایده استفاده از لپ تاپ مک و بنجل صفحه کلید و موش آمد که با رایانه های ما. اما پارسه مایل به صرف پول در لوازم جانبی آنها احساس خواهد شد و بهبود عملکرد خود را به خرید چیزهایی مانند صفحه کلید مکانیکی و بازی موش. این لوازم جانبی اغلب ساخته شده با ارگونومی و راحتی و دقت داشته باشید اما کسانی که همه چیز را همه باید تجربه نه فقط پارسه.

چه برای جلوگیری از

راهنمای ما به بهترین بازی موش برخی از راهنمایی های بزرگ برای آنچه پارسه ممکن است بخواهید در یک ماوس, اما اگر شما در حال بازی مهم ترین چیز به نگاه کردن به این شکل است. ارزان بازی موش تمایل برای به اشتراک گذاشتن همان طراحی اولیه شما در پیدا کردن آنهایی که گران. وجود دارد چند دیگر مشخصات به احتیاط در مورد بیش از حد.

  • چشم پوشی DPI. DPI یا dots per inch است مبالغه گیری جنبش حساسیت آن را بیشتر مفید برای مدیران بازاریابی از مردم که در واقع استفاده از آنها.

  • یکی با چند دکمه. شما نمی نیاز به 10 دکمه ماوس. آنها ممکن است مفید باشد اگر شما در حال دوچرخه سواری را از طریق سلاح به ساقه مردمان بد, اما آنها بیشتر هزینه و غیر ضروری هستند اگر شما در حال بازی. انگشت شست دکمه گرفتن ماوس خاص همیشه در راه است.

  • زمان تاخیر. شما ببینید شرکت شعار نزدیک به صفر تاخیر زمان آن طول می کشد ماوس برای ثبت حرکات خود را بر روی صفحه نمایش و آنها ممکن است استفاده از این فشار سیم موش های بی سیم هستند. در موش ها خیلی خوب است این روزها که آیا آنها سیمی یا بی سیم. من ترجیح می دهم یک طناب به آن معنی است که من لازم نیست باتری در دست نگه داشتن آن طراحی شده اما هر کدام از شما برای آن را ندارد بسیاری از تفاوت تا آنجا که به آسایش.

ساده طناب دار موش مانند SteelSeries Rival 110 ($23) و یا Razer Abyssus ضروری (50 دلار) را نام مسخره اما خدمت شما خیلی بهتر از بسیاری از ارزان غیر بازی موش وجود دارد. ما همچنین می خواهم ارائه شده از کولر مستر مهندسان و Logitech G اگر شما می خواهید به دنبال در گزینه های دیگر.

راحتی مهم است

هیچ کس را در حال رفتن به کمتر صفحه نمایش زمان در آینده نزدیک. بسیاری از ما تبدیل جداول آشپزخانه و اتاق نشیمن را به خانه دفاتر این روز و یک ماوس خوب است که بخش عمده ای از راحتی کار از خانه. موس بازی ممکن است احساس بزرگ اما هر کس می خواهد با استفاده از سود که به درستی متناسب با دست خود را.

من می تواند صحبت کردن در مورد چگونه آن را ساخته شده من پربارتر نویسنده و چگونه من نیست که به خاطر گرفتن معافیت به یخ مچ دست من در طول روز. اما من واقعا نمی مراقبت در مورد هر یک از آن. من فقط می خواستم من لعنت مچ دست برای جلوگیری از صدمه زدن به. این صدا ممکن است اما یک موس بازی کرد و این زندگی من را تغییر داد.

هنگامی که شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا چگونه کار می کند. شما همچنین می توانید پشتیبانی ما گزارش و بررسی با خرید 1-سال چاپ + دیجیتال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویرانگر کاهش درخشان جوان coder
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im