به طور گسترده ای مورد استفاده در آزمایش خون می تواند پیشرفت نارسایی قلبی درمان

پزشکی کارشناسان بر این باورند که نیمی از بیماران مبتلا به نارسایی قلبی به احتمال زیاد در سطوح پایین هورمون تیروئید T3 در قلب بافت. در حالی که نارسایی قلبی علائم معمولا نسبت به بیماریهای قلبی عروقی مانند بیماری عروق کرونر و فشار خون بالا و تعداد فزاینده ای از مطالعات نشان می دهد که کم قلبی T3 ممکن است به طور قابل توجهی کمک به یک بیمار علائم و زمینه ای قلبی و اختلال عملکرد. در حال حاضر محققان در New York Institute of Technology College of Osteopathic پزشکی (NYITCOM) و FuWai بيمارستان قلب (Beijing, China) جدید را توسعه داده اند استفاده از آزمایش خون مشترک است که می تواند به ارائه یک برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی برای درمان نارسایی قلبی.

نارسایی قلبی زمانی رخ می دهد که قلب نمی تواند نگه دارید تا با آن حجم کار باعث علائمی مانند تنگی نفس و خستگی پاها متورم و ضربان قلب سریع. در سال های اخیر دانشمندان به طور فعال در تحقیق ارتباط بین هورمون های تیروئید و عملکرد قلب با مطالعات بالینی نشان می دهد که مرزی-سطوح پایین هورمون های تیروئید ممکن است با افزایش خطر مرگ در بیماران مبتلا به نارسایی قلبی و مطالعات حیوانی نشان می دهد که ترمیم قلبی سطح تیروئید می تواند به طور چشمگیری بهبود عملکرد قلب.

علائم کم قلبی T3 نیز تقریبا غیر قابل تشخیص از دیگر شرایط است که منجر به نارسایی قلبی نشان می دهد که تعداد قابل توجهی از اساسی اختلال در عملکرد قلب و نارسایی قلبی علائم در واقع ممکن است ناشی از درمان T3 عدم تعادل هورمونی. با وجود این treatability پزشکان مردد به تجویز T3 به بیماران قلبی که بیش از حد هورمون می تواند به طور تصادفی باعث نامنظم شدن ضربان قلب. علاوه بر این هیچ روش هنوز شناسایی شده برای titrate و یا به طور مستمر اندازه گیری و تنظیم به صورت دوز T3 نیاز به با خیال راحت بازیابی قلب هورمون تیروئید عملکرد.

در حال حاضر به عنوان دیده می شود در مرزیک موجود نشانگر به نام پپتید ناتریورتیک مغز (BNP) ممکن است ارائه بسیار مورد نیاز راه حل است. در طب نشانگرهای بیولوژیکی هستند مولکول های موجود در بیمار و خون و مایع و یا بافت نمونه است که می تواند نشان دهد که آیا یک بیماری یا وضعیت موجود است. آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن چگونه به خوبی پاسخ بدن به درمان است. در قلب نارسایی قلب را ترشح سطوح بالاتر از نشانگر BNP به خون یک کلید نشانه ای که از بیماری های قلبی وخیم تر شده است.

“من شده اند نه با وسواس نیاز به سرمی بیومارکرهای قلبی برای بافت سطح T3 برای سال های بسیاری می گوید:” مارتین Gerdes دکتری صندلی و استاد دانشگاه علوم پزشکی در NYITCOM که یکی از این مطالعه محققان. “آن را در من dawned که بالينی ادبیات نشان داد که بسیار سازگار رابطه معکوس بین سطح سرمی T3 و سطح BNP.”

محققان فرض است که با تجزیه و تحلیل یک بیمار BNP سطوح در پاسخ به اضافه T3 پزشکان می تواند برای titrate فقط دوز مناسب مورد نیاز است. با استفاده از مدل موش نارسایی قلبی ناشی از کم T3 و حمله قلبی محققان آزمایش نظریه خود را, بررسی تغییرات در BNP, عملکرد قلب و نارسایی قلبی ژن پس از T3 درمان است. برای اولین بار آنها کشف از طریق یک آزمایش ساده خون نه گسترده تهاجمی که T3 تنظیم می تواند با خیال راحت بازیابی قلبی تعادل هورمونی. در علاوه بر این به دلیل بیماران قلبی به طور معمول تحت BNP و هورمون تیروئید, تست این به طور گسترده ای استفاده می شود بيومارکرهای می تواند به راحتی تحت نظارت از آزمایش خون است.

“نتایج قابل توجهی نشان می دهد که سرم BNP سطح می توان مورد استفاده برای titrate حجم T3, مورد نیاز, می گوید:” Gerdes. “هنگامی که T3 درمان منجر به کاهش در سرم BNP سطح این بود که در ارتباط با بهبود عملکرد قلب و برگشت از این نارسایی قلب ژن.”

Gerdes و این تیم امیدوار هستند که در آینده تحقیقات را تایید BNP قدرتمند هدف جدید در آینده بسیار نزدیک. “زیبایی این نشانگر آن است که در حال حاضر در استفاده گسترده پس از اثر می تواند نشان داده شده است به سرعت” او اشاره می کند.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط New York Institute of Technology. Original نوشته شده توسط کیم تاکر کمپو. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر