داگلاس McCulloh بود در سن دیگو برای یک نمایشگاه هنری در اوایل این ماه هنگامی که تلفن خود را گرفت با متون مورد آتش سوزی در بازگشت به خانه در لس آنجلس. از آن آغاز شد که صبح امروز در محله ریورساید میان خشک قلم مو پوشش سانتا آنا رودخانه. شب تغییر بادها تحت فشار قرار دادند آن را فقط از 1000 پا از خانه اش 1920s اسپانیایی-سبک خانه او با همسر خود را برای دو دهه بوده است.

این یک سورئال به نوبه خود از وقایع—نه فقط به دلیل آن را در فوریه سال قبل از آتش سوزی فصل به طور معمول آغاز می شود بلکه به دلیل McCulloh متصدی مواجهه با آتش: هنر آتش سوزی و پایان طبیعت در غرب باز می شود که در اواخر این ماه در کالیفرنیا موزه عکاسی.

“من همه در حمایت از ترویج, نشان می دهد,” او می گوید: “اما من می خواهم نه نه من خانه را بسوزاند.”

McCulloh بزرگ دانستن چگونه به سرعت بادها—حداقل آنهایی که سیاسی—می توانید تغییر دهید: مادر خانواده مشغول به کار در اتریش سیاست قبل از جنگ جهانی دوم و فرار وین زمانی که هیتلر به طور ناگهانی به ضمیمه این کشور در سال 1938. به عنوان یک نتیجه اتفاقی و شانسی همیشه خود رانده شده عکاسی و هنر ریشه در اعتقاد به این که انسان “فکر می کنم آنها کنترل همه چیز, اما آنها واقعا نمی.”

آن چه او را جلب کرد به موضوع کالیفرنیا infernos ها که فرا گرفته یک چهارم از یک میلیون هکتار (یک منطقه به اندازه هنگ کنگ) در سال گذشته است. در حالی که آتش سوزی لازم برای جنگل اکوسیستم انسانی ناشی از تغییر آب و هوا و فقیر جنگلداری و شیوه های را به راه انداخته وحش نیاز به همیشه بزرگتر از کامیون های آتش نشانی و هلیکوپتر برای سرکوب آنها. غیر قابل پیش بینی conflagrations سوزاندن 400 درصد بیشتر زمین امروز از آنها در سال 1972 و 15 از 20 مخرب ترین آتش سوزی های رخ داده در دو دهه گذشته است.

رو به آتش تواریخ برخی از بدترین آنها. عکاسان خبری مانند نوح برگر جاش peter bradley, جاستین سالیوان و استوارت alberto allen شلیک در کنار آتش نشانان تحت همان آموزش و محافظت از خود را با شبیه زره پوش ها و اسباب بازی: مقاوم در برابر شعله, نومکس, لباس, کلاه, آتش, اسکنر, آشکارسازهای گاز مونواکسید کربن و آخرین رفت و آمد مکرر پناهگاه های اضطراری. آماده به عنوان آنها هرگز نمی دانید چه اتفاقی ممکن است. “آنها می گویند:” اوه من فکر کردم آن را بسته بندی و به طور ناگهانی باد منتقل شده و سه ساعت بعد از آن سوزش 500,000 هکتار'” McCulloh می گوید. “این فوق العاده چنکی.”

عکاسان دیگر زندگی شده اند طرح میتوانست با آنها. در اکتبر 8, 2017, نورما I. Quintana خانواده بود و پنج دقیقه به فرار قبل از اطلس اوج آتش سوزانده خانه خود را. آن سوخته آنقدر گرم است که وقتی بدن بعد sifted از طریق cinders او نمی تواند پیدا کردن یخچال. او عکس برداری از اشیاء او موفق به نجات—عروسک چینی, پاهای, فلز قیچی ذوب پوسته از یک دوربین در برابر او سیاه و سفید لاستیک دستکش کار. تصاویر طنین انداز با از دست دادن شخصی, ساخت آتش را به طور کلی آمار—51,057 هکتار سوخته 781 ساختمان نابود شش مرگ و میر قلبی—wrenchingly خاص.

تصاویر مانند این گاهی اوقات شما احساس می کنید مثل یک جاسوس mindlessly مصرف شخص دیگری تراژدی, اما آن را سخت برای جلوگیری از چشم خود را. آتش است و بر خلاف هر چیز دیگری: نورانی شکل-تغییر عنصر که decimates همه چیز را در راه خود را. کنترل آن قدرت هر جنبه از زندگی انسان از دکل نفت. رها آن را تهدید می کند و پس کاملا آخرالزمانی. شاید به دنبال یک شکل از فاجعه دبستان شبیه به چگونه گفتن داستان آماده شده انسان های اولیه برای خطر, کمک به آنها برای زنده ماندن.

اما McCulloh فکر می کند این عکس ها همچنین ممکن است کار بر روی یک سطح استعاری—آتش در حال ایستاده در کمتر قابل مشاهده بلایای طبیعی است که دستگاه بزرگ است. “ما در یک بطور نامشخص سن. تاپیک کلی دلهره. جامعه و سیاست احساس unmoored و شناور,” او می گوید. “شما نمی توانید با قرار دادن انگشت خود را بر روی آهسته خزش نابرابری. اما شما می توانید آن را ببینید.”

و آن را McCulloh انجام داد. رودخانه آتش سوخته 70 هکتار تغذیه دود سیاه plume او دیدم از 65 مایل دور, رانندگی, صفحه اصلی از سفر به سن دیگو. فروغ هرگز به خانه خود رسید اما تجربه هنوز حیرت زده او را. روز بعد او حیاط شد و پوشش داده شده با خاکستر سفید و فلفلی با کوره شاخه ذرات و دیگر باقی مانده—یک نگرانکننده یادآور فقط چگونه آن را کردم.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • اینترنت سمی hellscape—اما ما می توانیم آن را تعمیر
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im