عمیق در Tushar کوه حدود سه ساعت در جنوب دانشگاه بریگهم جوان این دانشگاه در ایالت یوتا دانشجوی دکتری اردن ماکسول و دو نفر دیگر از دانش آموزان خود را در برف عمیق هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا.

آن را در ماه دسامبر 2014 و دانش آموزان آغاز شده بود زمینه کار تحت قیمومیت BYU جنگل بوم سام St. Clair برای تحقیق در مورد تاثیر آتش سوزی در برف سطح. متاسفانه سنومبلس آنها استفاده شده است می تواند بیشتر و هنوز هم وجود دارد ده ها تن از اندازه گیری آنها نیاز به.

“بنابراین ما قرار داده و ما اسکی کردم و به کار” ماکسول گفت.

دانشجویان را برای ورود به سیستم بین 15 و 20 مایل از بازگشت به کشور اسکی هر روز در زمینه اندازه گیری ارتفاع برف سطح برف و آب معادل 30 نمونه برداری نقاط درون رد پا از توئیچل, دره عمیق و باریک, آتش, 2010 mega-آتش که مصرف 45,000 هکتار و بزرگترین فعال آتش سوزی در ایالات متحده در آن زمان بود.

این تیم همچنین اندازه گیری حضور ارتفاع و قطر درخت در هر محل و اینکه آیا یا نه آن درختان کشته شدند ، پس از پردازش داده های جمع آوری شده بیش از آن در زمستان و بعد آنها را در بر داشت بسیار قابل توجه اعداد وجود دارد که 85% بیشتر ارتفاع برف در مناطقی که به طور کامل سوخته در مقایسه با مناطقی که نمی سوزاند.همه در همه ،

“آتش سوزی معنی برف بیشتر به سیستم در ابتدا به دلیل کاهش درختان که معمولا بلوک و نگه برف به طور موقت در شاخه” گفت: “سنت کلر یک استاد گیاه و حیات وحش علوم است. “این واقعا یک نتیجه خوب به صورت شمالی-جنوبی دامنه های که در آن برف را نگه دارید در سایه اما اگر شما جنوبی (در معرض آفتاب) جنبه با برف و سریع بهار ذوب در حال حاضر وجود دارد یک شانس بالاتری از فرسایش و از دست دادن مواد مغذی و پتانسیل سیل برای پایین دست جامعه است. بزرگتر و شدیدتر از آتش سوزی افزایش سیل بالقوه برای دره.”

این تحقیق همچنین نشان داد افزایش 15 ٪ در برف و آب معادل — مقدار آب موجود در برف — برای هر 20 درصد افزایش در درخت مرگ و میر در مناطق سوخته.

این یافته به تازگی منتشر شده در محیط زیست, پژوهش نامهنشان دهنده این مطالعه به بررسی اثر شدت سوختگی در انباشت برف و آب معادل با استفاده از اقدامات مستقیم. محققان بر این باورند که مطالعه دارای پیامدهای قابل توجهی برای پیش بینی آب به خصوص با توجه به این که برف-منابع آب از کوه های آبخیز ارائه آب شیرین بیش از 20 درصد از بازار جهانی جمعیت انسانی و بیش از 65 درصد از یوتا از منابع آب.

با توجه به سنت کلیر دیتا جدید کمک می کند تا رنگ یک تصویر کامل تر در آب های امنیتی. برآورد آینده منابع آب گفت: hydrologists نه تنها باید در نظر توپوگرافی ابعاد (شمال در مقابل جنوب در مواجهه با دامنه) و چگونه مرطوب یا خشک زمستان است, آنها نیز نیاز به حساب افزایش تعداد و شدت آتش سوزی و سوختگی بالقوه به درستی ارزیابی خطرات سیل و خشکسالی است.

“آتش سوزی رژیم در حال تغییر اکوسیستم جنگل و در حال حاضر ما می دانیم که آنها در حال تأثیر آب هیدرولوژی بیش از حد” سنت کلر گفت. “این است که آینده ما — افزایش اخراج به دلیل تغییر آب و هوا. به عنوان یک آتش بوم این تحقیقات در حال حاضر در این مرکز از چه هر کس در مورد مراقبت.”

اضافه شده ماکسول: “این پروژه تاثیرگذار در جامعه علمی به دلیل آن را نشان می دهد که نه تنها افزایش تعداد آتش سوزی و یا در منطقه آنها را سوزاند بلکه به شدت از آتش ممکن است اثر زیادی بر میزان و کیفیت آب در دسترس است که برای ما استفاده کنید. آب و هوا و ناهنجاری تبدیل شدن به بیشتر های مکرر ما را دیده اند و به احتمال زیاد برای دیدن ادامه مطلب آتش سوزی شدید.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه بریگهم جوان. Original نوشته شده توسط تاد Hollingshead. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de