آتش سوزی افزایش حجم و فرکانس در سراسر ویکتوریا

یک مطالعه جدید توسط محققان در دانشگاه ملی استرالیا (ANU) نشان داده شده است برای اولین بار به طور کامل از مناطق سوخته شده توسط ویکتوریا bushfires بیش از دو دهه گذشته.

همکاری نویسنده پروفسور دیوید Lindenmayer می گوید: نتایج نشان می دهد عمده تعمیرات اساسی مورد نیاز است وقتی که می آید به آتش و مدیریت زمین.

مطالعه نقشه که در آن آتش سوزی در محل در سراسر ویکتوریا بین سال 1995 شروع هزاره خشکسالی و 2020.

“این اولین بار است که ما دیده ایم کامل فضایی میزان bushfires قدمت 25 سال” استاد Lindenmayer گفت.

“آنچه ما در بر داشت دولت در حال سوختن است و بیشتر و بیشتر. قبل از سال 2000 ما تا به حال یک مگا-آتش سوزی در ویکتوریا در 150 سال از سوابق. از سال 2000 ما در حال حاضر سه.

“ما همچنین می توانید گسترده و مکرر re-سوزاندن قبلا آتش-مناطق آسیب دیده — گاهی اوقات با یک فاصله به عنوان کوتاه به عنوان پنج یا شش سال.?

“این نتایج را یک مورد فوتی و فوری برای عمده سیاست لرزش با هدف کاهش مگا-آتش سوزی و حفاظت از unburnt مناطق و مدیریت بارها و بارها اکوسیستم های آسیب دیده.”

در 2019-2020 فصل تنهایی, آتش سوزی سوخته حدود 1.5 میلیون هکتار در ویکتوریا — تقریبا دو برابر اندازه کل ملبورن شهری منطقه است.

“این بزرگترین منطقه تحت تاثیر آتش سوزی در ویکتوریا از سال 1939 هنگامی که 3.4 میلیون هکتار سوخته” استاد Lindenmayer گفت.

“از 1.5 میلیون هکتار سوخته در طول 2019-2020 آتش فصل بیش از 600 ، 000 هکتار زمین را سوزانده دو بار و بیش از 112,000 هکتار را سوزانده سه بار در طول 25 سال گذشته.”

استاد Lindenmayer می گوید اگر ما به ایجاد تغییرات به آتش منابع و حفاظت از محیط زیست سیاست های حیاتی اکوسیستم و معیشت در معرض خطر باشد.

“ما می توانید بدون نگاه طولانی در bushfires به عنوان غیر منتظره از آبی حوادث. داده ها به ما می گوید آنها تنها تر شدن مکرر” او گفت:.

“این باعث اختلال در توانایی اکوسیستم به بهبود می یابند. این شامل مناطق که مردم با دسترسی به آب به عنوان حیاتی زیستگاه ها و مناطق حفاظت شده مانند دولت جنگل.

“تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که آتش سوزی تا به حال تاثیر تلفظ خاص اکوسیستم انواع مناطق بالا ارزش حفاظت و استفاده از منابع برای صنعت. این یافته ها به نوبه خود تاکید یک نیاز ضروری برای سیاست های جدید و روش ها برای مدیریت زمین.

عمده حوادث مانند آتش سوزی های اخیر در تابستان bushfires نیز تاثیر بسیار زیادی بر روی چوب تولید با مقدار گسترده ای از چوب سوخته منابع در مناطق مانند شرق Gippsland.

دو سوم از این منطقه بود که برنامه ریزی شده برای ورود در شرق Gippsland در پنج سال آینده سوزانده شد — این است که 30 درصد از همه چیز هدفمند برای ورود ویکتوریا تا سال 2025.

“پیشنهاد برای تغییر ورود به unburnt مناطق غیر قابل قبول — کسانی که unburnt مناطق بسیار مهم برای گفتگو تنوع زیستی” استاد Lindenmayer گفت.

“در شدت آتش در مناطق مستعد مانند ویکتوریا جنگل های بومی وجود دارد نیاز فوری به تغییر تولید چوب به لحاظ جغرافیایی پراکنده درخت مزارع.

“مقدار زیادی از جنگل های بومی در ویکتوریا اختصاص داده شده برای ورود به سیستم که در حال حاضر سوزانده بدان معنی است که بومی جنگل های وابسته به ورود صنایع دیگر از نظر اقتصادی و محیط زیست قابل دفاع.”

در حالی که این مطالعه بر روی ویکتوریا محققان می گویند یافته های آنها می تواند به مناطق دیگر در استرالیا و خارج از کشور که در معرض خطر هستند از گسترده تکراری bushfires.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de