را خالی سفید تغییر روانشناسی ورزش ؟

زمانی که آلمانی و فوتبال ما لگد کردن در این تابستان وجود خواهد داشت بدون جمعیت. که ممکن است خرد کردن خانه-زمینه استفاده—و احساسات است که همواره بازیکنان.

درست مثل دالاس سالن مو و کلرادو, کافی شاپ ها, چند ورزش حرفه ای لیگ در حال بازگشایی البته با یک پیچ و تاب. روز شنبه آلمان بوندسلیگا لیگ فوتبال لگد کردن در مقابل خالی استادیوم در حالی که ما بر اساس لیگ برتر فوتبال پیشنهاد این هفته به حرکت تمام 26 تیم به اورلاندو در ماه ژوئن به بازی در دیزنی جهان/ESPN مجموعه ورزشی خواهد شد که هر دو خالی و تلویزیونی.

آلمانی تیم قرار گرفته اند به ویژه coronavirus تست در اجرا تا آخر این هفته کیکآف و به عنوان یک احتیاط بالا سپاس گروه آغوش و پس هدف جشن بدنساز. اما بازیکنان گارد یکدیگر را از نزدیک ؟ را داوران ایستاده به تماشای عمل و یا ارائه شفاهی هشدار به بازیکنان که شکستن قوانین ؟

“وضعیت بسیار عجیب و غریب و کاملا جدید برای همه درگیر می گوید:” الکس Feuerherdt یک ادکلن بر اساس روزنامه نگار ورزشی, داور, مربی, مربی تیم و میزبان, پادکست, قوانین بازی. “من می توانید تصور کنید که هر دو بازیکنان و داوران در حال نا امن و مهار نه تنها به دلیل وجود دارد هیچ تماشاگر بلکه به دلیل بهداشت قوانین. شاید هر کس می خواهد بیشتر محدود.”

پیش از این هرگز ورزشی تیم بازی کل فصل بدون طرفداران, و است که شما را در این تابستان یک زمان شگفت انگیز برای افرادی که مطالعه های ورزشی و چگونه, روانشناسی تأثیرات عملکرد ورزشی. در معدود مواردی است که در آن طرفداران حذف شدند از استادیوم در گذشته محققان دریافتند کمتر مجازات صادر شده توسط داوران و کمتر از یک مزیت برای تیم اصلی. در طول سال ها محققان مستند خانه-field استفاده در بازی بسکتبال, فوتبال و بیس بال. این نتایج عمدتا به دلیل این واقعیت است که دور تیم باید برای مقابله با خستگی سفر از ابهامات بازی در یک نا آشنا میشه و با استفاده از قفل های مختلف و همچنین اثرات ناشی از سر و صدای جمعیت در داوران که تمایل به ارتباط با بیشتر خطا را در برابر بازدید از تیم های.

Mikel Priks استاد اقتصاد در دانشگاه استکهلم بررسی 21, ایتالیایی, بازی فوتبال بودند که قبل از بازی صندلی های خالی در سال 2007. (فوتبال ایتالیا مقامات را ممنوع کرده بود طرفداران از این بازی ها پس از خشونت فوران در سیسیل بین طرفداران تیم های رقیب منجر به مرگ یک افسر پلیس است.) پیتکین یافت که بدون بوس های refs کردم یک بیت از یک استراحت. آنها صادر شده برابر با تعداد خطا را به هر دو تیم با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله اقتصاد نامه. “این طبیعی بود آزمایش می گوید:” پیتکین. “آنچه ما دریافتیم این بود که یک اثر در تعداد fouls کارت زرد و کارت قرمز, و ما به این نتیجه رسیدند که داوران را تحت تاثیر قرار, به جای بازیکنان است.”

اما زمانی که طرفداران در حاشیه, آن را سخت تر برای refs به ماندن خنثی است. مطالعه دیگری از زبان انگلیسی و آلمانی, فوتبال, لیگ, بازی, بازی های برگزار شده در تمام استادیوم ها یافت می شود که داوران باید ناخودآگاه تعصب نسبت به تیم اصلی. رابرت سیمونز و همکاران در دانشگاه لنکستر جدا اثرات home-زمینه مزیت داوران در لیگ برتر و بوندسلیگا آلمان بیش از شش فصل از سال 2001 تا 2007. در یک مطالعه منتشر شده در مجله انجمن سلطنتی آماریآنها دریافتند که refs به بیشتر زرد و کارت قرمز (صادر شده به بازیکنان برای ارتکاب یا جدی و یا آشکار خطا) برای بازدید از تیم های. این نتیجه حقیقی است حتی زمانی که محققان برای محاسبه تفاوت در کیفیت تیم—که آیا آنها یک توسری خور و یا به شدت طرفدار تیم ملی. در آلمان که در آن برخی از استادیوم های در حال اجرا آهنگ جداگانه که طرفداران از زمین فوتبال, سیمونز نیز یافت می شود که داوران صادر کمتر خطا را به بازدید از تیم های.

سیمونز است چشم خود را برای آخر این هفته بوندسلیگا بازی بین بازدید Shalke و تیم دورتموند که معمولا پر آن تحمیل ورزشگاه فوتبال با 81,000 جیغ طرفداران بسیاری در اروپا است. در صبح روز شنبه ورزشگاه خالی خواهد بود; تنها تعداد کمی از مربیان و تکنسین ها و تلویزیون دوربین اپراتورها خواهد پرسه زدن در حاشیه. “وجود خواهد داشت و شدت کمتر احتمالا کمی بیشتر اتفاقی و کمی شانس بیشتری درگیر می گوید:” سیمونز. “ما نمی دانیم که چگونه بازیکنان را در پاسخ به این. آنها در حال آمدن به عقب و پس از دو ماه استراحت و وجود دارد برخی از rustiness.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

حتی بدون طرفداران, برنده مهم در ورزش حرفه ای. طرفداران بازیکنان و مربیان سر در سراسر جهان اغلب شکایت داوران متناقض اعمال قوانین و یا اینکه مغرضانه علیه تیم خود را. مهم داوری تصمیم گیری می تواند محوری برای یک تیم چشم انداز از برنده مسابقات, مقدماتی برای سودآور رقابت های اروپایی و یا اجتناب از سقوط به کمتر معتبر را بدست آورد. در ایالات متحده, فوتبال, نیست, کاملا به عنوان بزرگ به عنوان آن را در اروپا اما تیم های برتر هنوز رقابت برای پول و تلویزیون قرارداد.

اما یک داور فوتبال است برخی از آب سرد برای پرتاب در تمام مطالعات در مورد جمعیت, ‘ تاثیر همسالان خود. او می گوید که refs که نشان دادن تعصب و یا نمی توانید مسئولیت رسیدگی به فشار از اعطای مجازات به مورد علاقه در صفحه اصلی تیم را ندارد آن را به لیگ های بزرگ. “ب رقابت برای به دست آوردن بهترین تکالیف می گوید:” ریکاردو Salazar, لیگ, فوتبال, داور پس از سال 2000 است. “نیمی از زمانی که من در این زمینه من به ندرت شنیده طرفداران. محیطی است که شما انطباق و تمرکز بر آنچه شما باید انجام دهید و کار خود را. شما باید برخی از پوست ضخیم دلیل این که شما در حال رفتن به فریاد زد. اگر شما آن را به قلب شما در حرفه ای اشتباه.”

به جای در نظر گرفتن قبل از سوت هزاران فریاد طرفداران فوتبال, Salazar و همکارانش خواهد بود رفتن به اورلاندو در ماه ژوئن به officiate بازی ها در زمینه های آموزش است که اغلب استفاده می شود برای جوانان فوتبال مسابقات. او تا به حال برخی از تجربه با بازی قبل از نزدیکی-خالی ورزشگاه. سالازار به یاد می آورد یکی از سال 2011 بازی در خانه انقلاب جدید انگلستان است که در آن بسیاری از طرفداران خانه شد و در خانه به تماشای فینال پلی آف جام استنلی (که برجسته بوستون برونز). او می گوید: عدم تشویق بود “کمی وحشت زده” و او انتظار دارد که به تازگی خاموش بازی ممکن است بر هر کس حداقل در ابتدا. “جو می افزاید: به تجربه” او می گوید. “این چیزی است که رفتن به دور گرفته شده است.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • همه گیر انتقاد خیابان اصلی: “ما در حال تلاش برای زنده ماندن”
  • همه چیز ما در مورد Covid-19 آنتی بادی آزمایش (تا کنون)
  • راه هایی برای آرام ماندن و استراحت در طول قرنطینه
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im