خواهد telehealth خدمات تبدیل شدن به هنجار زیر COVID-19 همه گیر?

شروع COVID-19 همه گیر شده است به طور گسترده تحت تاثیر قرار چگونه مراقبت های بهداشتی ارائه شده است در ایالات متحده است. یک تغییر قابل توجه است که گسترش استفاده از خدمات پزشکی از راه دور شده اند که به سرعت به تصویب رسید و توسط بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مودیان از جمله مدیکر برای اطمینان از دسترسی بیماران به مراقبت در حالی که کاهش خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus.

در یک مقاله منتشر شده در JAMA انکولوژی, Trevor رویس, MD, MS, MPH, دستیار استاد انکولوژی تشعشع در دانشگاه کارولینای شمالی Lineberger مرکز جامع سرطان و UNC دانشکده پزشکی گفت: روال استفاده از پزشکی از راه دور برای بیماران مبتلا به سرطان می تواند طولانی مدت و عوارض پیش بینی نشده در ارائه و کیفیت مراقبت.

“این COVID-19 همه گیر است منجر به سریع زدایی از خدمات پزشکی از راه دور. این در بخش های انجام شده لغو محدودیت جغرافیایی گسترش, بیمار, مراقبت های بهداشتی حرفه ای و خدمات واجد شرایط گفت:” رویس مقاله مربوط به نویسنده است. “این احتمال وجود دارد جنبه های پزشکی از راه دور در ادامه به بخشی از سیستم ارائه خدمات بهداشتی فراتر از این بیماری همه گیر.”

مقاله دیگر نویسنده UNC Lineberger را هانا K. Sanoff, MD, MPH, پزشکی بالینی مدیر کارولینای شمالی بیمارستان سرطان و دانشیار در UNC دانشکده پزشکی بخش هماتولوژی و Amar روری, MD, MBA از همکاران در پرتو پزشکی, منتظران ظهور, بهداشت و درمان, تابش مرکز انکولوژی در راکویل مریلند.

رویس گفت: گسترده شیفت به پزشکی از راه دور ساخته شده است در بخشی از سه محرک اقتصادی فدرال بسته و مراکز مدیکر و مدیکید خدمات ساخت چندین تغییر سیاست در ماه مارس که گسترش مدیکر دریافت کنندگان دسترسی به خدمات پزشکی از راه دور.

سیاست تغییرات شامل اجازه می دهد telehealth خدمات ارائه می شود در یک بیمار را. مدیکر قبلا تنها پرداخت برای خدمات پزشکی از راه دور در یک مرکز در nonurban مناطق و یا مناطق با بهداشت حرفه ای کمبود. مدیکر نیز تایید پرداخت برای بیمار جدید, انتصاب گسترش telehealth پوشش شامل 80 خدمات اضافی مجاز برای خدمات انجام شده در یک گسترده تر مجموعه ای از سیستم های مخابراتی-از جمله از راه دور تصویری ارتباطات سیستم عامل مانند زوم — و تغییر محدودیت های است که می تواند ارائه و نظارت بر مراقبت.

در حالی که مزایای بالقوه telehealth نشان داده شده است در طول همه گیر رویس گفت: آنها باید متعادل با نگرانی در مورد مراقبت از کیفیت و ایمنی.

“بسیاری وجود دارد ما نمی دانیم که در مورد پزشکی از راه دور, و چگونه آن را تصویب سریع ما را تحت تاثیر قرار بيماران” رویس گفت. “چگونه از ایمنی و کیفیت مراقبت از توان نهفته? چگونه ما ادغام اجزای ضروری سنتی, دکتر, دیدار, از جمله معاینه فیزیکی آزمایشگاه کار اسکن و تصویربرداری? خواهد بيماران و پزشکان تواند بیشتر یا کمتر از خود راضی مراقبت ؟ این همه پتانسیل جنبه های منفی اگر ما متفکر با ما پذیرش است.”

او گفت: مناسب نظارت و مراقبت مهم است. وجود خواهد داشت یک نیاز برای ادامه هدف ارزیابی بیمار مانند بیمار-گزارش نتایج معاینات فیزیکی و تستهای آزمایشگاهی و سنجش کيفيت مراقبت و نظارت برای تقلب. هم وجود دارد تعدادی از اقدامات استاندارد مراقبت با کیفیت است که می تواند اجرا شود در طول انتقال به پزشکی از راه دور از جمله ردیابی اتاق اورژانس بستری شدن در بیمارستان و عوارض جانبی.

Telehealth ارائه چالش های دیگر نیز هست. هر چند تکنولوژی و دسترسی به اینترنت در حال حاضر بیشتر به طور گسترده ای در دسترس نیستند جهانی قابل دسترس است. که در آن یک نفر جان خود را از وضعیت اجتماعی و اقتصادی و سطح راحتی خود را با فن آوری می تواند موانع استفاده از خدمات پزشکی از راه دور. اتکا به پزشکی از راه دور ممکن است به کاهش مشارکت در کارآزمایی های بالینی است که می تواند نیاز به طور منظم در شخص قرار ملاقات.

“پزشکی از راه دور استفاده می شود به منظور بهبود دسترسی به مراقبت به طور سنتی در سخت برای رسیدن به جمعیت. اما این مهم است که به اذعان کرد که اگر ما متفکر در تصویب آن مخالف می تواند درست” رویس گفت. “برای مثال پایین تر اجتماعی و اقتصادی گروه را به همان سطح از دسترسی کافی به اینترنت و یا تلفن همراه که خدمات را مجازی تصویری بازدید ممکن است ؟ پزشکی از راه دور نیاز به تصویب صاحبان سهام در ذهن داشته باشند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر