خواهد هیدروژن انقلاب شروع در زباله?

شرکت های آمریکایی در حال مسابقه برای تجاری فن آوری است که می تواند تقریبا هر نوع زباله به, پاک, سوخت هیدروژن است.

وسیع زیگورات پر شده با 130 میلیون تن زباله کاهش به بالای تپه های شرق لس آنجلس قوی بیش از این شهر مانند یک بنای تاریخی را به آمریکا بیش از حد. Puente Hills دفن نشده پذیرفته شده جدید زباله در نزدیک به یک دهه است بزرگترین کمپرسی در امریکا و قابل توجهی تولید گازهای گلخانه ای. هر دقیقه Puente Hills منتشر شده از 30000 فوت مکعب گاز دفن زباله های مضر مخلوطی از دی اکسید کربن و متان ایجاد شده توسط میکروب بلعیدن زباله را مواد آلی.

بسیاری از دفن زباله گاز در پونت تپه گرفته شده توسط یک شبکه از قنات و لوله های مورد استفاده برای تولید به اندازه کافی تمیز برق به قدرت 70,000 خانه. اما Jean-Louis Kindler مدیر عامل و بنیانگذار استارتاپ به نام Ways2H هنوز هم به نظر این اجازه ما ضایعات به هدر. اگر او راه خود را بدون نیاز به محل های دفن زباله مانند Puente Hills. او می خواهد به استفاده از جهان زباله به عنوان خام مواد خام برای تولید هیدروژن همیشگی سوخت از آینده است که می تواند قدرت ما و خانه و هواپیما و ماشین و هواپیما-اتومبیل. “چیزهای زیادی وجود دارد که زباله های موجود—پلاستیک مواد زائد جامد شهری زباله های پزشکی می گوید:” Kindler. “تمام چیزهایی که ما واقعا در مبارزه با پردازش لود شده با هیدروژن است.”

Kindler در فرانسه متولد شد و صرف بخشی بهتر از خود را حرفه ای کار بر روی فن آوری های انرژی پاک در آسیا اما این روزها شما او را پیدا کنید در حدود یک ساعت رانندگی در جنوب Puente Hills روگرفت. این ستاد از Ways2H یک شرکت Kindler تاسیس برای تجاری زباله به هیدروژن تکنولوژی او کمک پیشگام در ژاپن نزدیک به دو دهه پیش است. در همکاری با ژاپن, آبی, انرژی, شرکت, Kindler توسعه یک سیستم است که می تواند استخراج هیدروژن از بیشتر انواع سطل زباله, آیا آن را لجن فاضلاب و یا لاستیک های قدیمی. و ماه گذشته اعلام کرد که Ways2H در حال همکاری با یک شرکت مهندسی برای ساخت یک بازی اول-از-آن-نوع تجاری زباله به هیدروژن تسهیلات در مرکزی کالیفرنیا.

این Ways2H سیستم شبیه به انواع گیاهان تبدیل به گاز است که در حال حاضر استفاده می شود برای تبدیل زباله به انرژی در اطراف ما است اما با چند تفاوت کلیدی. زباله ها طبقه بندی شده اند برای حذف مواد بدون کربن یا هیدروژن (فکر می کنم شیشه و فلز) خشک شده و خرد شده را به یکی از قطعات اینچ. سپس آن را به یک تغذیه تبخیر اتاق که گرم آن به بیش از 1000 درجه فارنهایت به تولید syngas—مخلوطی از هیدروژن و متان و دی اکسید کربن—که می تواند به عنوان سوخت و یا بیشتر تصفیه شده. این Ways2H سیستم را افزایش می دهد غلظت هیدروژن در syngas با مخلوط کردن آن با بخار که باعث ایجاد یک مخلوط است که حدود نیمی از هیدروژن و نیمی از دی اکسید کربن. هیدروژن است و سپس فیلتر کردن با استفاده از یک فشار تجاری-نوسان جذب سیستم یک مخزن پر شده با مواد جاذب که جذب دی اکسید کربن مانند یک اسفنج. کل سیستم در یک فضای باز برج است که در مورد هفت داستان بلند است.

“تبدیل کردن بگاز به خوبی کار می کند با شناسایی مواد خام مانند زغال سنگ و یا تراشه های چوب می گوید:” Kindler. “اما هنگامی که خوراک پیچیده تر و ناشناخته مانند مواد زائد جامد شهری آن را کمتر قابل پیش بینی و درجه حرارت در راکتور بسیار سخت به کنترل است.” او می گوید: یکی از نوآوری های اصلی Ways2H سیستم استفاده از سرامیک های کوچک مهره های که در حال تغذیه به تبخیر مجلسی با سطل زباله و استفاده می شود برای تنظیم گرما. این “گرما حامل” کمک به تثبیت دما در راکتور و اجازه می دهد تا اپراتور به طور بی رویه در مورد انواع زباله آن را مصرف. “ما می توانیم هر چیزی را به عنوان طولانی به عنوان آن را شامل کربن و هیدروژن” Kindler می گوید.

برای هر تن زباله تغذیه به Ways2H خلبان گیاه Kindler می گوید او انتظار دارد که آن را به تولید حدود 100 پوند کربن خنثی و یا “سبز” هیدروژن است. اگر چه سیستم اصلی محصول جانبی است که دی اکسید کربن به فرآیند در نظر گرفته کربن خنثی چون مقدار CO2 منتشر شده توسط این کارخانه برابر با آنچه که در خوراک. اما Kindler می گوید: این امر می تواند ساده به ادغام جذب و ذخیره سازی کربن در سیستم تسهیلات است که آن را به کربن منفی است.

Kindler می گوید او انتظار Ways2H تسهیلات به پایان رسید با پایان سال و شروع به تهیه هیدروژن به مشتریان در اوایل 2021. اگر او موفق آن خواهد بود که برای اولین بار زباله به هیدروژن کارخانه از نوع خود در ایالات متحده است. اما Ways2H است که به سختی و تنها شرکت در مسابقه به سوی این هدف است. یک شرکت به نام SGH2 نیز ساخت یک زباله به هیدروژن تسهیلات در کالیفرنیا است که با استفاده از یک شبیه تبدیل به گاز سیستم برای تولید ultrapure سبز هیدروژن است. شرکت های دیگر مانند راه اندازی استاندارد هیدروژن به دنبال بیشتر در صحرا برای فرایندهای شیمیایی است که می تواند تولید پاک هیدروژن است.

در اوایل این سال فلوریدا بر اساس استاندارد هیدروژن پرده برداری از یک میز نمونه از آن راکتور است که می تواند استخراج هیدروژن از سولفید هیدروژن بسیار سمی حاصل از پالایش نفت و گاز. راکتور پیاده سازی یک نسخه اصلاح شده از نوئل روند 100-year-old روش برای استخراج گوگرد از سولفید هیدروژن. (بسیاری از بازیافت گوگرد استفاده شده است تا اسید سولفوریک استفاده شده است که برای تولید همه چیز از رنگ به مواد منفجره است.) در نوئل فرایند هیدروژن از دست داده است و دلیل آن متصل می شود و با اکسیژن موجود در راکتور به شکل آب است. اما در استاندارد هیدروژن را فرایند اکسیژن را به خارج از راکتور و هر دو هیدروژن و گوگرد را می توان بازیافت.

مقامات شرکت در ابتدا با تمرکز بر استخراج هیدروژن از سولفید هیدروژن تولید شده در پالایشگاه های نفت اما مدیر عامل آلن Mintzer می گوید راکتور همچنین می توانید مسئولیت رسیدگی به بسیاری از دیگر انواع زباله. آن را فقط شامل مخلوط کردن آن با گوگرد مایع برای اولین بار که ایجاد سولفید هیدروژن که گوگرد متصل به هیدروژن در زباله. (گوگرد متصل به کربن و سایر ترکیبات بیش از حد, اما Mintzer می گوید: این محصولات جانبی به طور معمول غیر سمی و به راحتی دور انداخته شوند.) هنگامی که سولفید هیدروژن را به عناصر تشکیل دهنده آن راکتور عصاره هیدروژن و recirculates گوگرد به شکستن بیشتر در سطل زباله. “جریان زباله در هیدروژن و در بین گوگرد دور می رود و دور می گوید:” Mintzer.

در حال حاضر استاندارد هیدروژن در راکتور وجود دارد و فقط به عنوان یک نمونه استوانه ای است که در حدود اندازه یک کپسول آتش نشانی, اما Mintzer می گوید این شرکت در حال مذاکره و همکاری با شرکت هایی که علاقه مند به استفاده از این سیستم برای پردازش زباله و یا تهیه هیدروژن است. اگر مذاکرات به خوبی او انتظار استاندارد هیدروژن اولین پایلوت برای آمدن آنلاین در اوایل 2021. “وجود دارد هیچ بیشتر مطالعات امکان سنجی بیشتر تلاش کنید اگر شیمی کار می کند می گوید:” Mintzer. “این واقعی است. آن را در اینجا در حال حاضر است.”

فن آوری های کار ممکن است اما این محصول از راه اندازی مسابقه به نوبه خود جهان را از سطل زباله را پاک هیدروژن هنوز به صورت نهایی قاضی و جلاد: بازار آزاد است. برای چند دهه گذشته اصلی ترین مانع برای مقیاس پذیر سبز هیدروژن تولید در آمریکا شده است, اقتصادی و سیاسی نه فن آوری. در آغاز قرن 21 هیدروژن بود تبلیغ به عنوان یک راه برای کاهش آمریکایی وابستگی به نفت خارجی; دولت بوش به معنای واقعی کلمه آن را به نام “آزادی سوخت.” اما fracking انقلاب در ما ایجاد حرص و ولع خوردن از ارزان گاز طبیعی است که قیمت داخلی هیدروژن برنامه های قبل از آنها تا به حال یک شانس برای گرفتن آغاز شده است.

“امنیت انرژی استدلال برای هیدروژن را ندارد حس بسیار دیگر می گوید:” دانیل سیمونز وزارت انرژی معاون وزیر برای بهره وری انرژی و انرژی های تجدید پذیر. “اما هیدروژن همواره بسیار سوخت انعطاف پذیر است که می توان از انواع منابع و انعطاف پذیری که به دنبال بسیار جذاب این روز است.”

تقریبا تمام هیدروژن تولید شده در ایالات متحده امروز است که به اصطلاح “خاکستری” هیدروژن که به معنی آن تولید شده از سوخت های فسیلی مانند گاز طبیعی است. بقیه تولید شده توسط الکترولیز که با استفاده از برق برای شکستن مولکول های آب از هم جدا را به اکسیژن و هیدروژن است. الکترولیز می توان کربن خنثی در صورتی که برق تولید شده توسط منابع تجدید پذیر مانند باد و انرژی خورشیدی اما این سبز هیدروژن است که هنوز هم تا پنج برابر گران تر به تولید بیش از خاکستری هیدروژن است. “ما واقعا نیاز به درایو کردن هزینه می گوید:” سیمونز. “یکی از راه هایی برای انجام این کار است very-large-scale هیدروژن پروژه است.”

در اوایل سال جاری وزارت انرژی اعلام کرد $64 میلیون در بودجه جدید به عنوان بخشی از آن H2@مقیاس برنامه طراحی شده است برای حمایت از R&D در مقیاس سبز هیدروژن پروژه ها. سازمان حفاظت محیط زیست تماس برای طرح های برجسته شش اصلی زمینه های تحقیقاتی از جمله تکنیک های ساخت برای مخازن ذخیره سازی هیدروژن و پیل سوختی توسعه برای سنگین وسایل نقلیه. اما در شرایط واقعی تولید هیدروژن, سازمان حفاظت محیط زیست تا حد زیادی متمرکز بر بهبود الکترولیز فن آوری است.

“Electrolyzers در حال حاضر در حال اعزام می گوید:” سونیتا Satyapal, مدیر وزارت انرژی هیدروژن و پیل سوختی فن آوری ، “به منظور کاهش هزینه ما همچنین نیاز به بهبود بهره وری خود را به دلیل بسیاری از هزینه هیدروژن برق.”

Satyapal می گوید: بهره وری از electrolyzers در حال حاضر حدود 60 درصد است اما سازمان حفاظت محیط زیست می خواهد شرکت ها برای پیدا کردن راه هایی برای تقویت آن گذشته 70 درصد است. در همان زمان مقامات آژانس می خواهید به دو برابر متوسط عمر electrolyzers به حدود 10 سال از عملیات مستمر که لازم است برای اطمینان از آنها هزینه رقابتی با خاکستری هیدروژن و گاز طبیعی است. سازمان حفاظت محیط زیست مقامات ممکن است دیدن الکترولیز به عنوان مسیر سریع به پوسته پوسته شدن هیدروژن تولید, اما آنها همچنین سرمایه گذاری در مسیرهای دیگر از جمله زباله به هیدروژن فن آوری. در سال گذشته این سازمان اهدا شد 1 میلیون دلار به محققان در دانشگاه ایالتی اورگان به منظور توسعه یک راکتور است که با استفاده از میکروب ها برای تولید هیدروژن از زیست توده مانند تکه های غذا و تراشه های چوب.

“زباله به هیدروژن روش خواهد بود منطقه ای خاص محدود محتوا و میزان ضایعات مواد خام در دسترس می گوید:” سیمونز. “این است که در مقایسه با الکترولیز که عمده خوراک آب است که به طور کلی در دسترس است. با اینحال جالب منطقه ای فرصت وجود دارد برای اعمال نفوذ جریان زباله.”

نه همه متقاعد شده است که زباله به هیدروژن راه حل می تواند سهم قابل توجهی را به پوسته پوسته سبز هیدروژن تولید در ایالات متحده است. توماس کخ خالی صنعت و سنگین حمل و نقل تحلیلگر در کوه های راکی موسسه غیر انتفاعی انرژی پاک تحقیق سازمان می گوید مسائل را با زباله در دسترس بودن می تواند یک مانع عمده. او را به سوئد و نروژ دو کشور که به شدت سرمایه گذاری در زباله-به-سیستم های انرژی و به سرعت مواجه زباله به عنوان کمبود تقاضا برای زباله عرضه پیشی گرفته. امروز هر دو کشور به واردات زباله خود را از جاهای دیگر در اروپا به خوراک زباله های خود را-به-سیستم های انرژی.

“من ادعا نمی کنم آن را یک ایده بد می گوید:” کخ. “این خوب است که یک مولد ثانویه برای استفاده ما جریان زباله. اما من هم دیدن که منبع هیدروژن پوسته پوسته شدن به راستی مربوطه در طرح بزرگ از چیزهایی است.”

نه Kindler و نه Mintzer ادعای خود زباله به هیدروژن سیستم خواهد بود به اندازه کافی برای حمایت از رشد تقاضا برای هیدروژن خود را. آنها آن را به عنوان یک تکنولوژی است که می تواند کار در پشت سر هم با دیگر روش های تولید هیدروژن در حالی که همچنین کمک به ما در گرفتن بر روی آن نصب زباله مشکلات. “ما به شدت نیاز به بیشتر هیدروژن و در همان زمان ما نیاز به خلاص شدن از زباله که ستون می گوید:” Kindler. “زباله به هیدروژن یک مسیر است که مکمل تولید هیدروژن با الکترولیز است. هر هیدروژن تولید راه حل نیاز به همزیستی.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • گرمایش جهانی. نابرابری. Covid-19. و ال گور است … خوش بینانه است ؟
  • Linkin Park T-پیراهن تمام خشم در چین
  • 5G که قرار بود برای متحد کردن جهان به جای آن پاره شدن ما از هم جدا
  • چگونه رمز عبور-قفل کردن هر برنامه را بر روی تلفن خود را
  • هفت بهترین turntables برای خود وینیل مجموعه
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر