تا کنون, عجیب ترین چیزی که در مورد این داستان این است که آن را نگه می دارد در نشان دادن.

در دسامبر 2017, نیویورک تایمز منتشر شده یک صفحه داستان در مورد یک “سایه” بشقاب پرنده پنتاگون برنامه ای است که به بررسی برخوردهای بین نیروی دریایی خلبانان جنگنده و مرموز گرانش-هجوم اشیاء. نشان داده شده با چند دانه دانه کابین خلبان فیلم ارسال شده به بار وب سایت حرکت شبیه چمچه زنی فریبنده بود. ABC اخبار آن را به نام یک “بمب.” برت Baier از فاکس نیوز گفت: “بسیاری از مردم در حال گرفتن این وحی به طور جدی.”

بسیاری از روزنامه نگاران است. خبر بسیاری از مصرف کنندگان را از دامان این داستان مانند یک جدید X-Files قسمت اما هیچ کس نمی زد برای تپه و هیچ کس در کنگره به نام برای جلسات درباره “وحی” و خود را به ظاهر مفاهیم بزرگ برای تمدن. به عنوان یک ناظر در توییتر اشاره کرد: “منظورم این است که نیویورک تایمز به معنای واقعی کلمه فقط به ما اثبات کامپیوتر و جهان نمی جست و خیز ضرب و شتم.”

چرا که جهان باور نمی وجود دارد بسیار به داستان—و یا حداقل جهان باور نمی کند آنچه اين روزنامه اشاره در. در واقع شواهد تبلیغ توسط بار (مانند ظاهرا بهبود قطعه عجیب و غریب خرابه) خرد شده بود خیلی به راحتی توسط نویسندگان در نیویورک مجله علمی آمریکایی و سیمی. بله چندین نیروی دریایی خلبانان تا به حال دیده می شود سفید, بیضی شکل, شی شناور بر روی اقیانوس قبل از darting دور; اما نه آن معنی نیست که آن را یک هواپیما بیگانه به عنوان منبع اصلی برای حرکت شبیه چمچه زنی به نظر می رسید به این مفهوم را میرسانند در سی ان ان. اما این بار مانده است در ضرب و شتم. در طول چند سال گذشته مقاله منتشر کرده است بیش از یک دوجین از بشقاب پرنده ها-اخبار مرتبط; های اخیر یکی پس از رسیدن در روز جمعه کاغذ.

آخرین قسط اسناد و مدارک دیگر “برخورد نزدیک” بین خلبانان نیروی دریایی و “ناشناس وسایل نقلیه هوایی” است که تاریخ را به سال های 2013 و 2014. غذای آماده از این داستان و دیگران بوده است و بی تردید: برخی از نوع ناشناخته فوق پیشرفته فرم از تکنولوژی حمل و نقل هوایی است که تجاوز در آمریکا, نظامی, هوا فضا و کارتی بالا-تفنگ خلبانان. اگر این به نظر می رسد به افشای هشدار دهنده دفاع ملی آسیب پذیری.

و در عین حال از عدم وجود جوانه زدن در این همه پر شور گزارش از نگران نظامی برنج; و هرگز هیچ یک تماس برای تحقیقات بیشتر از امنیت ملی wonks. شما می توانید جستجو credentialed دفاع-صنعت مطبوعات را پوشش می دهد که هر پنتاگون سیاست تهیه و چمن نبرد در جزئیات سخت فشرده برای پیدا کردن هر گونه اشاره ای زیرک کامپیوتر شده اند که شوم دریایی هوانورد. اما این داستان بیرون آمدن از کاغذ رکورد برای تقریبا سه سال در حال حاضر. این یک روایت کنجکاو که به نظر می رسد رانده شده توسط نازک-منابع و نقطه گزارش. سرسری توجه داده شده است به احتمال زیاد کسل کننده توضیحات. در عوض, پوشش, برای, ترین, بخش, گرفته, یک عجیب و غریب و مرموز قاب که پخش کردن جاذب “بشقاب پرنده ها” تگ در تیتر.

جمعه, داستان مینیمالیستی امر کشیده شده تا حد زیادی از مجموعه ای از تازگی منتشر نیروی دریایی گزارش شد که اولین نوشته شده توسط یک نظامی blogger قبلا در این هفته است. این بار قطعه شامل هیچ به نقل از خلبانان و هیچ به نقل از مقامات در وزارت دفاع و یا هر شاخه ای از نیروهای مسلح که می توانست صحبت به حوادث. نیز وجود دارد هیچ ورودی از هوافضا و یا کارشناسان حمل و نقل هوایی است که ممکن است بتواند به جای آن “برخورد نزدیک” به آگاهانه تر در زمینه. در اینجا من با اشاره به طور خاص به مسئله افزایش نگرانی در میان کسانی که در ارتش ایالات متحده و صنعت هواپیمایی کشوری: گسترش تجاری و خصوصی هواپیماهای بدون سرنشین بیش از دهه گذشته است.

که مربوط است به خوبی مستند شده است و عمیقا تحت پوشش در جای دیگر در رسانه ها. “Rogue, ابزار جنسی, هواپیماهای بدون سرنشین در حال تداخل با عملیات نظامی” می خواند یک 2015 واشنگتن پست تیتر. در واقع مشکل شده است, گرفته شده توسط فکر می کنم تانک و در کنگره; و آن را در عمل توسط FAA در سال 2017—همان سال بار تنظیم کردن آخرین تکرار از بشقاب پرنده شوق. همچنین در سال 2017 پنتاگون به ارتش اجازه شلیک کردن غیر مجاز, هواپیماهای بدون سرنشین, پرواز, محدود آمریکا حریم هوایی.

جدید بار گزارش را شامل نمی شود بوی این مهم پس زمینه. بلکه آن را یک بار دیگر اشاره به “کمی شناخته شده پنتاگون برنامه هایی که برای سال های سال از نگاه, به گزارش از پرواز اشیاء ناشناس پیشرفته هوافضا تهدید شناسایی برنامه;” اشاره کرد که “وجود دفتر گزارش شده توسط بار در سال 2017.”

خواهد بود که یکی از همان شرح داده شده در مقاله اصلی حرکت شبیه چمچه زنی. جالب است که این بار در این هفته قطعه نه نقل و نه حتی اشاره سابق اطلاعات نظامی افسر لوئیس Elizondo که گفته شد باید اجرا شود که پنتاگون برنامه از “درون ساختمان پیچ و خم” در سال 2017, داستان; و که سپس در ادامه به مصاحبه به طور گسترده ای توسط رسانه های دیگر. نظر مشابه بار داستان از یک سال پیش که همچنین وقایع نیروی دریایی خلبانان برخورد با “اشیاء عجیب و غریب” است که ظاهرا در رفت “hypersonic سرعت” و “به نظر می رسد تقریبا هر روز از تابستان سال 2014 تا مارس 2015.” در آن قطعه Elizondo ذکر شده است مقتدرانه به عنوان “اطلاعات نظامی رسمی” که تا به حال اجرا پنتاگون UFO برنامه و به نقل از توصیف آخرین نیروی دریایی گزارش به عنوان “قابل توجه سری از حوادث است.” زمان ترشح این داستان از مارس 2019 ظاهرا اتفاقی: تاریخ جدید کانال سری های Elizondo به عنوان سابق پنتاگون بشقاب پرنده شکارچی تا به حال فقط آغاز شده است.

برای درک زمان را پایدار بهره در کامپیوتر نیاز به قدردانی از Elizondo نقش محوری در پوشش آن. تمایل خود را برای استعفا از پنتاگون در سال 2017 و پس از آن آشکار وجود و جزییات بشقاب پرنده ها برنامه او می خواهم ظاهرا اجرا عرضه gravitas در مرکز اولیه بار حساب. بدون او آن را به احتمال زیاد داستان نمی خواهد بدست آنقدر کشش.

فقط یک مشکل وجود دارد. به من گزارش سال گذشته “هیچ شواهد قابل تشخیص است که او [Elizondo] تا کنون مشغول به کار برای یک دولت UFO برنامه بسیار کمتر به رهبری یکی است.” شاید به همین دلیل است که آخرین پرواز-بشقاب داستان در بار نمی کند و ذکر او را در همه; در حالی که یکی که از ماه گذشته هیچ ادعای در مورد ماهیت خود را قبل از کار برای پنتاگون. در آنجا توضیح داده شده است به جای آن به عنوان “مدیر برنامه های دولت” برای یک شرکت خصوصی است که “جمع آوری و پژوهش” اسناد و مدارک مرتبط با کامپیوتر. این شرکت اتفاق می افتد شده است به شدت درگیر در تولید از سال گذشته تاریخچه کانال سری.

آیا هر یک از این واقعا مهم است ؟ آن را قطعا عجیب و غریب که یک داستان تا چند به نظر می رسد به طور جدی نگه می دارد فرود در سرفصل به خصوص در این مقطع. Elizondo نیز درنگ در اخبار. این بار ممکن است نقل مکان کرد اما کابل, اخبار, نشان می دهد هنوز هم پیدا کردن او غیر قابل مقاومت. در ظاهر در سال گذشته با Tucker Carlson, Elizondo گفت که او و شرکت های خصوصی که در حال حاضر در استخدام او بودند قطعات احتمالی فرازمینی هنر و صنعت است. Elizondo همچنین گفت کارلسون که او معتقد است که دولت آمریکا در اختیار داشتن واقعی بشقاب پرنده ها. که منسوخ شده داستان از بشقاب پرنده حافظهی اما شاید Elizondo خواهد بود قادر به نفس کشیدن برخی از زندگی را به آن. این واقعیت است که نیویورک تایمز نگه می دارد ارسال گزارش های جدید در مورد نیروی دریایی خلبانان و کامپیوتر تنها می تواند کمک به او را در آن ایجاد کند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • بی امان راه اندازی برای ردیابی سریع فورد self-driving cars
  • 22 حیوان عبور از راهنمایی به بالا خود را در جزیره بازی
  • عجیب و غریب حزبی ریاضی رای-با-ایمیل
  • هواپیما هنوز پرواز اما Covid-19 بازیابی دشوار خواهد بود
  • مشترک زبان بصری از سال 1918 و در سال 2020 بیماری های همه گیر
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی