را مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید پاره کردن مجله paywalls? بسیاری از نگرانی در انتظار یک تصمیم

کلوین Droegemeier (مرکز) مدیر کاخ سفید از سیاست علم و فناوری, ملاقات با ناشران در ماه فوریه در مورد دسترسی به مقالات مجله

کاخ سفید از سیاست علم و فناوری

علمی ناشران دانشگاهها در کتابخانه و دسترسی آزاد (OA) طرفداران در انتظار مشتاقانه برای دیدن اینکه آیا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به پایان خواهد رسید دیرینه سیاست و نیاز است که هر مقاله علمی تولید شده با ایالات متحده بودجه ساخته شود بلافاصله رایگان برای همه.

چنین حکم شده است به شدت مخالف با برخی از ناشران و جوامع علمی است که بستگی به اشتراک درآمد از مجلات. اما منتقدان paywalls استدلال آنها گران هستند و متحجر و آنها را پاره کردن است که بهترین راه برای پیشبرد تحقیقات علمی است.

در 6 مارس مهلت گذشت یک درخواست از کاخ سفید از سیاست علم و تکنولوژی (OSTP) برای دیدگاه در راه هایی برای گسترش دسترسی عمومی به میوه ها از بودجه فدرال تحقیقات از جمله مقالات منتشر شده اطلاعات و کامپیوتر کدهای. در ماه فوریه OSTP نیز خواست برای ورودی در, مزایا و چالش های ساخت حدود 220,000 مقالات تولید سالانه توسط ایالات متحده تامین می شود محققان بلافاصله رایگان در انتشار و در “روش های موثر” را ساخت که اتفاق می افتد.

OSTP درخواست پس از آن صورت علمی ناشران و یک سناتور ایالات متحده به شدت واکنش نشان داد به گزارش هرگز تایید کرد که کاخ سفید آماده شد به موضوع سیاست جدید الزامی فوری گردید. زمان سیاست ایالات متحده تاسیس شده در سال 2013 پس از سالها بحث و مناظره به طور کلی اجازه می دهد تا دانشمندان که دریافت کمک های مالی از بزرگترین فدرال بودجه سازمان ها و مجلات که به انتشار کار خود را به صبر تا 12 ماه قبل از ارائه دسترسی رایگان. برخی از محققان مطابق با سیاست های فعلی سپرده مقالات خود را در مخازن مانند PubMed پایگاه داده اجرا شده توسط موسسه ملی بهداشت.

این استدلال و در مقابل paywalls شده اند تیز تمدید در نظر فرستاده شده به OSTP. این بحث نیز rehashed در یک سری از دعوت و فقط بحث های خصوصی با ناشران و علم گروه که کلوین Droegemeier کاخ سفید علوم, مشاور میزبانی در ماه های اخیر علمخودی یاد کرده است. OSTP گفت: تقریبا هیچ چیز علنی در مورد این موضوع تایید آن است که تنها در حال حاضر بررسی نظرات. اما برخی از گروه های درگیر شده اند و مایل به اشتراک گذاشتن برداشت خود را از بحث با علمخودی.

در اینجا چهار takeaways کلیدی سوالات باقی مانده و آنچه که ممکن است پیش رو:

هزینه و چه کسی می پردازد مرکزی.

آن را به طور گسترده ای فرض شده است که یک تغییر فوری OA خواهد نیاز به تغییر در مدل کسب و کار: به جای خوانندگان پرداخت هزینه های انتشار از طریق اشتراک محققان موسسات خود را و یا تأمین کنندگان مالی خواهد پوشش هزینه های ساخت یک مقاله بلافاصله رایگان. بسیاری از مجلات در حال حاضر ارائه خدمات که با شارژ یک مقاله پردازش شارژ (APC). اتومبيل حمل و نقل در سطح جهانی به تازگی به طور متوسط حدود 2000 دلار در هر مقاله. اما برخی از انتخابی مجالت شارژ بیش از $5000 و گفت آن را منعکس هزینه های بالا از بررسی بسیاری از نسخه های خطی آنها دریافت که اکثر آنها رد.

OA طرفداران معتقدند این تغییر می تواند بودجه توسط repurposing صرف بودجه در حال حاضر در اشتراک است. اما تحقیقات فشرده در دانشگاهها—که سهم شیر از بیش از 40 میلیارد دلار است که دولت ایالات متحده فراهم می کند و به دانشگاه ها برای پژوهش و تولید بیشترین مقالات—را مجبور به پرداخت بیشتر در اتومبيل حمل و نقل از آنها در حال حاضر در اشتراک است. یک سال 2016 تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه کالیفرنیا و همکارانش دریافتند که کل مبلغ سرمایه گذاری توسط واحد تحقیقات فشرده موسسه می تواند بیش از دو برابر و به بیش از 10 میلیون دلار در سال است.

در چنین مواردی برخی از دانشگاه ها و مجلات باید پرسید که آیا دولت فدرال خواهد ساخت تا هر گونه کمبود. و برخی از محققان تعجب می کنم که چگونه نویسندگان بدون کمک های مالی فدرال و یا کسانی که مشغول به کار در زمینه های است که نسبتا کوچک کمک های مالی خواهد پرداخت نفربرهای.

جلسات با OSTP حل و فصل این سوالات شرکت کنندگان گفت. هنوز “وجود دارد برخی از واقعا خوب مکالمات رفتن در اطراف این مشکل می گوید:” نیک کمپل معاون رئیس جمهور برای حامی مالی روابط در انتشارات اسپرینگر طبیعت که با حضور دو تا از این جلسات.

دیگران که با حضور در این جلسات می گویند که آنها احساس اطمینان داد که OSTP کارکنان را از نزدیک بررسی اثر هر گونه تغییر سیاست در پایداری مالی از ناشران به خصوص غیر انتفاعی و علمی جوامع که اغلب به کار گیرند در حاشیه نازک تر از ناشران تجاری.

هنوز هم برخی از شرکت کنندگان باقی می ماند و متحیر بیش از divergent برآورد آنچه در آن ممکن است هزینه ای برای حرکت به فوری گردید. در فوریه جلسه OSTP کارکنان پیشنهاد آن را هزینه 100 میلیون دلار برای ایجاد تغییر اما نمی ارائه اطلاعات و توضیح داد که چگونه این تعداد محاسبه می گوید: Stefano Bertuzzi chief executive officer of the American Society for Microbiology, که منتشر 16 مجلات. در مقابل در نظرات خود را به OSTP بین المللی انجمن علمی فنی و پزشکی ناشران (STM) ذکر شده تخمین می زند شروع و در حدود 600 میلیون دلار سالانه بر اساس قیمت های حاکم و دستورالعمل های صنعت.

“راه حل وجود دارد برای چگونه برای باز کردن دسترسی به صورتی که جهت OSTP تصمیم می گیرد” Bertuzzi می گوید: “اما ما نیاز به اطمینان حاصل شود که آن را باز و شفاف فرایند است که طول می کشد را به حساب نیازهای غیر انتفاعی انتشارات جامعه است.”

با وجود چنین قطعیت جلسات مشخص شده است که “وجود دارد برخی از نشانه های روشن که [انتشار] اکوسیستم آماده است به حرکت” به سمت بیشتر استئوآرتريت کمپبل می گوید. اسپرینگر طبیعت است که به بررسی ساخت گل سرسبد آن مجله طبیعت OA در انتشار است.

هر گونه تغییر سیاست نیست و به احتمال زیاد در اثر سرعت.

بسیاری از ناشران اصرار OSTP به رفتن آهسته با هر گونه تغییر سیاست—و کاخ سفید به نظر می رسد گوش دادن.

برای مثال دیوید Weinreich, STM مدیر سیاست عمومی برای آمریکا می گوید OSTP باید به جلوگیری از “ایجاد این شرط [برای دسترسی فوری] و پس از آن بدانند چگونه آن را به کار.” ناشران در حال حاضر در حال گسترش راه هایی برای ایجاد مقالات بلافاصله رایگان به عنوان خوانده شده او می گوید و STM توصیه می شود قبل از هر دستور با پروژه های آزمایشی با توجه به پتانسیل پیچیدگی حرکت برخی از مجلات از اشتراک به اتومبيل حمل و نقل و یا سایر مدل های کسب و کار.

در این جلسات شرکت کنندگان می گویند OSTP صحبت از تدریجی فاز در, شاید بیش از زمانی که 5 سال است. و علم فدرال آژانس به احتمال زیاد نیاز به زمان برای تجدید نظر در روش های موجود و یا نوشتن جدید برای پیاده سازی تغییر در سیاست. پس از 2013 سیاست تصویب شد, برای مثال, آن را در زمان برخی از آژانس های سال برای اجرای آن یک ماه نوامبر سال 2019 گزارش دفتر پاسخگویی دولت آمریکا متوجه شد که هفت نفر از 19 سازمان آن را بررسی هنوز هم تا به حال کاری انجام دهید برای کمک به مردم پیدا کردن مقالات رسوب در مخازن.

با توجه به چنین مسائل موسسه آمریکایی هوانوردی و فضانوردی آمریکا خواست OSTP به صبر کنید تا زمانی که آژانس های فدرال باید به طور کامل اجرا 2013, سیاست و نظارت تاثیر آن قبل از ساخت هر گونه تغییرات.

این COVID-19 همه گیر آمار و ارقام در بحث.

همه گیر باعث شده است تا ناشران به پایین paywalls در مطالعات جدید در مورد COVID-19 حداقل تا زمانی که آن را تحت کنترل در آورده است. که جسارت OA طرفداران که استدلال می کنند که این تغییر باید تبدیل به دائم پس از همه گیر به پایان می رسد و گسترش به تمام ادبیات علمی برای سرعت بخشیدن به تحقیقات در موضوعات دیگر.

برخی از ناشران ترجیح می دهند که OSTP تاخیر هر گونه اعلام تغییر سیاست تا پس از COVID-19 همه گیر را برطرف می کند. این جامعه قفسه سینه آمریکا که منتشر چهار مجلات اشاره به حواس او را پرت و “شدید اقتصادی” که در جوامع علمی در حال تجربه به دلیل همه گیر مستندات از جمله از دست دادن درآمد حاصل از جلسات حرفه ای.

تغییر فوری به استئوآرتریت می تواند چهره سیاسی مقاومت مواجه.

اگر چه به نظر می رسد کاخ سفید می تواند اعمال سیاست جدید بدون رفتن را از طریق رسمی rulemaking فرایند که شامل جمع آوری بیشتر نظر عمومی این امکان وجود دارد که کنگره نیز می تواند درگیر به خصوص اگر قانونگذاران نمی خواهید تغییر دهید. و حداقل یک کلید سناتور تام Tillis (R–NC) رئیس یک کمیته فرعی سنا در حقوق مالکیت فکری و همچنین 18 از اعضای جمهوری خواه مجلس نمایندگان در حال حاضر به ابراز نگرانی های فوری که در استئوآرتریت می تواند صدمه دیده است ایالات متحده صنعتی و تکنولوژیکی رقابت است.

در 17 مارس نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Tillis هشدار داد که یک تغییر به استئوآرتریت می تواند به این معنی است که “مالیات دهندگان آمریکایی خواهد بود پرداخت یارانه به طور موثر چین و دیگر رقبای دسترسی رایگان به آمریکایی IP [مالکیت فکری] که قبلا صادر شده در ارزش مازاد تجاری.” و در یکی از دو نامه فرستاده شده توسط مجلس به دولت, نمایندگان مجلس نوشت که “این ضروری است برای حفظ سیستم موجود است که اجازه می دهد تا محدود فدرال دلار صرف می شود به طور مستقیم در زمینه تحقیقات به جای انتشار نتایج.”

اما نظر فرستاده شده به OSTP از انتشارات دانشگاه کمبریج بدبختانه رقابت استدلال. “آمریکا یک تولید کننده بزرگ پژوهش و در نتیجه انتشار در امریکا تحقیقات خروجی شده است به برخی از رشته یارانه اشتراک پرداخت با بقیه جهان” را نوشت بریتانیا بر اساس ناشر است که پیشگام معاملات با ایالات متحده در کتابخانه های دانشگاه به انتقال هزینه های خود را به اشتراک به هزینه های فوری دسترسی عمومی. “حرکت برای باز کردن دسترسی به نیاز امریکا به پرداخت هزینه کامل از آن تحقیقات و نشر. هزینه چاپ و نشر هستند و بخش کوچکی از هزینه های تحقیق و در نتیجه هزینه های در حال حرکت برای باز کردن دسترسی به نشر خواهد شد یک بخش کوچک از منافع اقتصادی که آمریکا می شود از انتقال به باز کردن تحقیقات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de