خواهد آتش سوزی دود بدتر همه گیر? ما در مورد پیدا کردن

زمانی که فصلی blazes فرود در کالیفرنیا میلیون ها نفر می تواند استنشاق دود است که شناخته شده است برای افراد مستعد به بیماری های ریوی.

در برخی از نقطه در پاییز امسال مردم منطقه خلیج سان فرانسیسکو خواهد شد به احتمال بسیار زیاد از خواب بیدار برای پیدا کردن که هوا بوی دود حتی در داخل خانه و اتومبیل خود را پوشش داده شده در خاکستر. یک صد مایل به غرب در دولت تا کنون خشک جنگل های عظیم آتش سوزی خواهد شد سوختن دامن زده شده توسط قوی وزش بادهای فصلی که می دود به ریه ها از میلیون ها نفر از مردم است. آسم رنج می برند, ترین, اما کاهش کیفیت هوا خواهد شد بالا بردن خطرات ناشی از بیماری های تنفسی مانند ذات الریه و سل. در این سال آنها را به صورت یک تهدید اضافی: Covid-19.

یک کهکشان از توطئه عوامل از جمله تغییر آب و هوا و زمین سوء استفاده تبدیل شده اند کالیفرنیا چشم انداز به یک tinderbox که در حال حاضر سوختگی با باور نکردنی و قابل اعتماد درنده خویی. در سال 2017 آمد Tubbs آتش که ناشی از $1.2 میلیارد دلار خسارت و کشته و 22. در سال 2018 در آن آتش اردوگاه که عملا محو 30,000-فرد شهر بهشت, قتل 86. در سال گذشته این بود که Kincade آتش آن سوخته تقریبا 80,000 هکتار است. هر کدام از این پرت عظیم ابری از دود به هوا نفوذ در ریه ها از آتش نشانان و آسمان در خطوط مقدم و حتی بیشتر مردم downwind.

دانشمندان هنوز خیلی چیزها برای یادگیری در مورد Covid-19 اما می گوید: جسیکا مک کارتی یک جغرافی و آتش دانشمند در دانشگاه میامی “ما می دانیم که وجود دارد ارتباط بین مردم زندگی می کنند که در مناطق بسیار آلوده و احتمال ابتلا به هر نوع بیماری تنفسی و همچنین به عنوان عفونت های ویروسی.” دود از ماشین مثلا همچنان یک تهدید عمده برای سلامت انسان است.

با آتش سوزی دود تنفسی در معرض خطر است که با توجه به آن ذرات یک فرم سوخته مواد گیاهی که به اندازه کافی کوچک برای نفوذ به عمق ریه ها. این باعث التهاب و کاهش عملکرد ریه حتی در افراد سالم است. ذرات ریز نیز به نظر می رسد به سرگین با ریه ها توانایی به اخراج ویروس ها و باکتری ها از این رو استعداد ابتلا به سل (ناشی از یک باکتری) و پنومونی (عفونت ناشی از هر دو باکتری ها و ویروس ها). بیشتر به طور خاص یک مطالعه انجام شده در موش یافت می شود که آتش سوزی دود باعث کاهش فعالیت ضد میکروبی از ريه ماکروفاژها سلول های که پاک کردن ریه ها از میکروب های مضر. از SARS-CoV-2 حملات ویروس ریه ها هر چیزی را که تضعیف توانایی خود را برای محافظت از خود را ممکن است افزایش خطر ابتلا به عفونت.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

اما حتی در طول یک آتش سوزی تمامی منطقه خلیج دود می آید از فروغ خود را. خانه بیش از حد به یک منبع آلودگی هوا. “من هرگز فکر نمی کردم این مورد خواهد بود اما در آتش سوزی, ما تا به حال سوزاندن مردم در شومینه می گوید:” وین Kino معاون کنترل آلودگی هوا افسر در منطقه خلیج کیفیت هوا مدیریت منطقه است. مردم نیز خود را رایت حیاط باغچه خانهها در سراسر تابستان و پاییز بدتر شدن کیفیت هوا—و به طور بالقوه حتی شروع آتش سوزی.

این سقوط در زمان بادهای فصلی و بدترین بخشی از آتش سوزی های نجومی می رسند خلیج ساکنان منطقه هنوز هم ممکن است در خانه ماندن. مردم ممکن است کمتر رانندگی و لذت بردن از کیفیت بهتر هوا. و این خواهد بود که بهتر از حد معمول برای سلامت ریه. اما آن را به همان اندازه ممکن است که مردم را به اجتناب از حمل و نقل عمومی برای ترس از این ویروس در واقع افزایش ترافیک جاده. اتومبیل های بیشتر معطل ماندن در ترافیک بیشتر به معنی آلودگی هوا.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

بزرگترین آتش سوزی تمایل به شکستن هنگامی که آن را داغ—در حال حاضر-خشک پوشش گیاهی می شود خشک کن حتی زمانی که باد داغ شلاق از طریق آن—و این گرما اشکال خود منبع اضافی از آلودگی هوا. “نور آفتاب بازدید ترکیبات موجود در هوا و سپس ازن اشکال می گوید:” مک کارتی. “اگر هوا seasonably گرم و آتش سوزی اتفاق می افتد, شما در حال رفتن به دریافت چیزهای دیگر تشکیل که نیست که نیست فقط ذرات. پس از آن است که یک سیستم بسیار پیچیده.”

به علاوه اگر آن را داغ و ساکنان در حال حاضر می شه پس از شش ماه از پناه در محل مقامات ممکن است در تلاش برای متقاعد کردن آنها به کامال مهر و موم خود را در داخل. “اگر شما گفت: همین حالا خود را باز ویندوز, خاموش کردن سیستم تهویه مطبوع خود را, ما می دانیم که آن را می شود گرم است. اما تنها ماندن در خانه خود را در طول این دود حوادث—چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن به انجام این کار؟” مک کارتی می پرسد.

مقامات در کالیفرنیا نیز باید به نگرانی در مورد سلامت تنفسی آتش evacuees که ممکن است به گسترش این ویروس در حالی که جمع آوری یکهو در پناهگاه. “ما در حال کار سخت را امتحان کنید و مدارس و مراكز مجهز به نوعی از تصفیه به طوری که آنها می تواند فرار از مناطق در طول آتش سوزی می گوید:” Kino از منطقه خلیج کیفیت هوا مدیریت منطقه است. “از آنجا که آنچه ما در بر داشت ماسک لزوما کار می کنند.” آنها ممکن است بیش از حد بزرگ برای کودکان, مثلا و یا نه به شکل یک مهر و موم مناسب در افرادی که موهای صورت. (مقامات در امتداد شرقی در حال حاضر ساخت شبیه سازی طوفان و آسمان و در حال تلاش برای بهبود فاصله تکنیک ها و مارشال به اندازه کافی دنده محافظ برای جلوگیری از Covid-19 از گسترش در پناهگاه.)

حفاظت از آتش نشانان’ سلامت تنفسی خواهد بود حتی سخت تر است. شما بدون شک حال متوجه شده است که هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک آن را سخت تر برای نفس کشیدن حتی اگر شما در حال راه رفتن در سرعت باهستگی—و wildland آتش نشانان در خارج وجود دارد حفر firebreaks با دست. “هنگامی که شما در حال کار در آن سنگین جامع سطح آن در واقع تبدیل به یک مانع به آتش نشانان قادر به انجام کار خود می گوید:” مایک Mohler معاون مدیر کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت در برابر آتش, همچنین شناخته شده به عنوان کال آتش. “چیزی شده است که در آن ما شده اند قادر به قرار دادن آتش نشانان از طریق شرایط آنها در حال رفتن به کار در و آن را به آنها می دهد توانایی به نفس کافی است.” بنابراین به جای پوشیدن ماسک wildland آتش نشانان قرار دادن گردن خود را و چهره خود را با یک تکه پارچه شناخته شده به عنوان یک کفن که اجازه می دهد تا آنها را به تنفس آنها به عنوان نیروی کار.

این آتش نشانان اجتماعی فاصله خود را به طور پیش فرض در حالی که آنها در حال حفر ترانشه بنابراین به عنوان نه به ضرب و جرح یکدیگر با pickaxes و بیل. اما نگه داشتن آنها را جداگانه در اردوگاه های پایه خواهد بود تعهد عظیم. کال آتش و سازمان های دیگر راه اندازی این عملیاتی هاب در فضاهای باز مانند fairgrounds که میزبان شاید 6,000 مردم از جمله پلیس و امدادگران و زندانیان که کار در غذاخوری به علاوه یک ارتش از آتش نشانان در جریان و از مقدم. این سازمان در حال حاضر به دیده بانی برای حتی بزرگتر فضاهای طول بیماری همه گیر به طوری که آنها می تواند به اندازه کافی فاصله مردم است. اردوگاه ها می تواند شلوغی برای هفته بعد از همه و شیوع Covid-19 می تواند در ممانعت از عملیات.

آتش نشانان همچنین ممکن است مستعد ابتلا به این بیماری پس از تنفس آتش سوزی دود برای روز فقط به عنوان آنها را برای بیماری های دیگر. وجود دارد یک پدیده که در حال حاضر همه به خوبی می دانیم به عنوان “اردوگاه خام” و یا یک عفونت دستگاه تنفسی می شود که در اطراف تصویب در اردوگاه های پایه. “اردوگاه خام که آتش wildland اغلب کسانی که فقط انواع دیگری از ویروس ها که از طریق اردوهای چرا که آنها اساسا خواب در بالای هر یک از دیگر می گوید:” مک کارتی. “من فکر می کنم نگرانی از wildland fire جامعه است که در مورد نگه داشتن آتش نشانان با ایمن نگه داشتن جوامع هستند که نهفته wildland fire safe چرا که ما مطمئن نیستید که چگونه با خیال راحت تخلیه کنند.”

تمام گفته کالیفرنیا عظیم و مرگبار آتش سوزی ممکن است در مورد به دست آوردن حتی بیشتر خطرناک به عنوان سن شعله های آتش و سن Covid-19 برخورد می کنند.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>