در اینجا یک مرض فرضی: بیایید می گویند شما به طور ناگهانی فوت کرد همه به تنهایی در خانه خود را. آیا گربه خود را به شما غذا خوردن?

این یک سوال است که نگهداری بسیاری از صاحب حیوان خانگی در شب بیدار و یکی که به دست آوردن توجه با تشکر از مقاله اخیر خارج از پزشکی قانونی تحقیقات ایستگاه تحقیقاتی در دانشگاه کلرادو مسا. در حالی که انجام یک مطالعه بر روی بدن تجزیه در دو رویداد جداگانه پزشکی قانونی محققان ناخواسته اسیر فیلم از دو گربه وحشی, ارگاسم, انسان اجساد. جالب, گربه برداشت مورد علاقه هر یک از بازگشت به خود ترجیح بدن چندین بار در طی چند هفته.

“ما باید این نوع از مرض کنجکاوی در مورد آنچه که ما گربه ها ممکن است کار به ما فرصت داده می گوید:” دکتر میکل دلگادو یک گربه رفتار متخصص در UC Davis بود که درگیر در تحقیق ، “آنها ما را بکشند? آنها در میان وعده ما مرده بدن ؟ و من فکر می کنم که چرا مردم نوع ضامندار بر روی این تحقیق خاص است که آن را مرضی جذاب است.”

در حال حاضر به روشنی در این مطالعه به این معنا نیست که همه گربه ها را به خوردن اجساد و یا حتی که اکثر گربه ها خواهد شد. برای یک گربه در این مطالعه وحشی و احتمالا گرسنه است. در حالی که هیچ تفاوت ژنتیکی بین گربه وحشی و داخلی, گربه, Delgado معتقد است که آن را بسیار کمتر احتمال دارد که به خوبی تغذیه housecat خواهد درگیر در این رفتار است.

به دلایل اخلاقی, اطلاعات در مورد این نوع از چیزی که تمایل به آمده از مشاهدات غیر عمدی مانند دانشگاه کلرادو مسا یکی به جای آزمایش است که در آن دانشمندان از بند باز کردن housecats به تازگی مرحوم. (شما می توانید تصور کنید که طرح پژوهشی?) اما مطالعه ارائه برخی از بینش جالب به گربه رفتار است. “به عنوان یک گربه behaviorist من فکر می کنم آنچه واقعا جالب در مورد این مطالعه به طور خاص این است که ما در درجه اول فکر می کنم از گربه به عنوان شکارچیان—به عنوان حیواناتی که شکار و کشتن و سپس به خوردن آنها چه کشته ام,” Delgado می گوید. “و در این مورد واقعا برجسته این واقعیت است که آنها نیز رفتگران.”

بدن مزرعه کشف فرستاده Dr. Delgado پایین سوراخ خرگوش از تحقیقات به این پدیده از گربه های مرده بدن او که مستند در وبلاگ خود. او در بر داشت ده ها تن از موارد اهلی گربه ها (و سگ) است که تا به حال nibbled خود مرحوم صاحبان بسیاری از حوادث ثبت شده در گزارش پلیس.

اما Delgado هشدار داد که این چیزی است که اکثر مردم نیاز به نگرانی در مورد. موارد شایع در میان صاحبان حیوان خانگی است که یک بیماری مزمن است که باعث مرگ ناگهانی دارای رومینگ رایگان حیوانات خانگی و کسی که از نظر اجتماعی منزوی معنی که فرد دیگری نمی خواهد آنها را پیدا کنید اولین بار در رویداد خود را نابهنگام. “بنابراین هیچ دلیلی را برای مردم به وحشت در مورد یک بیماری همه گیر از حیوانات خانگی خوردن مردم,” او می گوید. “و نکته دیگر که مهم است به رسمیت شناختن است که فقط به خاطر اینکه حیوانات را بخورند بخشی از یک جسد به این معنا نیست که آنها را به شما غذا خوردن در زمانی که شما زنده هستید.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مطالعه و چه Delgado یافت بررسي فايلهاي در مکالمه کامل در ویدئو بالا.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im