شنیده اید در مورد این چیز کوچک به نام فضا نیروی? اگر آن را احتمالا از طریق تمسخر; آخرین شاخه ای از ارتش آمریکا دریافت کرده است هیچ کمبود از آن پس آن را راه اندازی در پایان سال گذشته است. هنوز حداقل آن را به حال یک هفته بهتر از اینتل که تا به حال به انتشار یک پچ پچ برای آن پچ از آن ZombieLoad مشکل است. می گویند که پنج بار سریع می باشد.

این هفته ما نیز در زمان نگاهی به رایج ترین مک, نرم افزارهای مخرب, حداقل توسط آنتی ویروس شرکت کسپرسکی حساب. چه چیزی باعث Shlayer قابل توجه است که چگونه گسترده آن است که با وجود اینکه نسبتا ساده. و ما برفلد سناتور مارک وارنر یک غیر پیچیده منتقد بزرگ با تکنولوژی و صدای عقل در کمیته اطلاعات مجلس سنا. همکارش الیزابت وارن در حال اجرا برای رئیس جمهور و منتشر شد یک طرح بلند پروازانه برای مبارزه با دروغ در سال 2020 انتخابات.

هر مرورگر در حال حرکت است به آغوش حریم خصوصی بیشتر اما همه آنها مخالف در مورد چگونه به آن را انجام دهد. عمدتا کروم مخالف است. ما در زمان یک نگاه فقط در چگونه از آن آسان خواهد بود برای متوقف کردن Stingray نظارت و چرا آن را هنوز هم بسیار بعید است که اتفاق می افتد. و در حالی که گوشی های هوشمند خود است, رمزگذاری, ساخته, شما همیشه می تواند بیشتر انجام دهید تا مطمئن شوید که آن را به کار اضافه کاری برای شما. در اینجا چگونه است.

و این همه نیست! هر جمعه ما دور تا امنیت و حریم خصوصی داستان است که ما نمی شکستن و یا گزارش در عمق اما فکر می کنم شما باید بدانید در مورد با این وجود. با کلیک بر روی عناوین آنها را بخوانید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

ویندوز 7 می شود یکی از آخرین به روز رسانی پس از پایان زندگی

مایکروسافت رسما کشیده پشتیبانی از ویندوز 7 تقریبا دو هفته پیش به این معنی هیچ به روز رسانی های بیشتر برای همیشه لطفا برای. خوب شاید فقط یک; در این هفته این شرکت تحت فشار قرار دادند یک ثابت برای یک اشکال است که تبدیل مردم را به تصاویر پس زمینه دسکتاپ به یک سیاه درجه اعتبار ساقط است. شما ممکن است این به عنوان خوانده شده به عنوان یک reflexive استعاره از ویندوز 7 داده اخیر خود پایان زندگی بود اما در واقع ناشی از آخرین دور از به روز رسانی های امنیتی سیستم عامل رو قبل از اینکه مایکروسافت هل آن را در شعله ور pyre. این واقعا سخت است برای خداحافظی.

آنتی ویروس Avast آنتی ویروس خاموش کردن آن سایه داده ها-فروش کسب و کار

تجلیل این هفته به مادربرد و کامپیوتر مجله که به طور مشترک بیشتر در معرض سایه شیوه های امنیتی شرکت Avast. آنتی ویروس ارائه شد جمع آوری داده های کاربر—اگر آنها می خواهم تصمیم گرفتند گرچه در فرایند به انجام این کار به نظر می رسد تیره—و چرخش به اطراف به فروش آن از طریق یک شرکت تابعه به نام Jumpshot. فوربس قبلا گزارش شده در این ارتباط در ماه دسامبر اما مادربرد و PC Mag به دست آمده خودی اسناد که عمیقا دقیق عملیات. (سیمی شرکت مادر Condé Nast ظاهرا یک مشتری می باشد.) در پایان هفته ایست تا به حال تصمیم به توقف جمع آوری و فروش اطلاعات کاربر و به باد کردن Jumpshot در دسترس نباشد.

جاده ابریشم Consigliere پنجه نرم می کند گناه در نیویورک

جاده ابریشم داستان نیست و در عین حال بیش از. پس از دستگیری “انواع جونز” مربی به وب تاریک اپراتور راس اولبریخت کمی بیش از چهار سال پیش وزارت دادگستری است و در نهایت بسته به مورد با یک گناه. جونز که نام واقعی راجر توماس کلارک التماس کرد گناه را به یک تعداد از توطئه برای توزیع مواد مخدر. او به صورت حداکثر 20 سال زندان و هنگامی که او را محکوم به اعدام در مه; اولبریخت در حال حاضر در خدمت یک جمله زندگی است.

سازمان ملل متحد هک کردم بارها و بارها و نگفت کسی

نگاه ما آن را دریافت کنید. هک شدن می تواند شرم آور است به خصوص اگر شما اعتباری منافع را حفظ کند. اما که نمی تواند بهانه ای سازمان ملل متحد که با توجه به یک گزارش جدید از جدید بشردوستانه به حال “ده” از آن سرور هک به خطر انداختن کارکنان سوابق بیمه درمانی و تجاری قرارداد داده است. حملات تابستان گذشته شروع شد; سازمان ملل متحد گفت: هیچ کس حتی کارکنان را تحت تاثیر قرار. قرار می دهد که کسانی که قربانیان در خطر بیشتر و همچنین صحبت می کند ضعیف سازمان ملل در مدیریت بحران مهارت. که شما می دانید آن را به سازمان ملل متحد.

عربستان سعودی ممکن است هک یک نیویورک تایمز خبرنگار

طولانی نیست پس از یک گزارش که عربستان سعودی به نظر می رسد به هک آیفون از جف بزوس—که پادشاهی را انکار می کند—می آید یک تحقیق جدید از شهروند آزمایشگاه است که نشان می دهد یک شبیه تلاش ممکن است هدف یک نیویورک تایمز خبرنگار. NYT بیروت رئیس دفتر بن هوبارد, که همچنین نوشت: آینده کتاب در مورد عربستان شاهزاده محمد بن سلمان را به افزایش قدرت دریافت مشکوک متن در ژوئن 2018. آن شامل یک لینک است که منجر به یک سایت مرتبط قبلی عربستان سعودی هک کردند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در پشت صحنه در گوجه فرنگی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • در داخل جهان بالاترین-سهام صنعتی هک مسابقه
  • لیزر چراغهای می توانید جاده ها روشن تر و دقیق ماشین
  • 404: شهرستان چپ چین هسته ای
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de