گیرت Vanden Wijngaert/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

A $115 میلیون همکاری برای مقابله با گسترش بیماری ویروسی COVID-19 led توسط heavy hitters بوستون علوم و بودجه های چینی اموال شرکت توسعه لگد امروز به عنوان رهبران گروه متعهد به این ویروس در بسیاری از جبهه ها. این پروژه به ارمغان می آورد با هم محققان در بسیاری از شهرستان های برتر موسسات دانشگاهی همراه با محلی شرکت بیوتکنولوژی مانند مدرن. کسانی که پیشرو این امید که آنها می تواند به سرعت قیف پول به مطالعات که ساخت یک مخزن نمونه از افراد آلوده و جامعه نظارت مواد است که می تواند به سرعت به اشتراک گذاشته شده در میان دانشمندان است. پروژه, آنها پیش بینی, باید, پاسخ, سوال مهم در مورد چگونه COVID-19 در حال گسترش است و بهترین روش برای جلوگیری و درمان عفونت.

“از آن زمان به بهره برداری از کل وسعت دانش در دسترس است که” در بوستون منطقه می گوید immunologist بروس واکر یک رهبر در HIV/AIDS پژوهشی; مدیر Ragon موسسه MGH MIT و هاروارد و مشترک از همکاری. او در این پروژه با Arlene شارپ, co-مدیر Evergrande مرکز ايمونولوژيک بیماری در دانشکده پزشکی هاروارد و بریگهام و بیمارستان زنان. واکر و شارپ در میان بیش از 80 دانشمندان و پزشکان که ملاقات روز دوشنبه در دانشکده پزشکی هاروارد در شخص و یا در مورد همکاران در چین از راه دور—به چکش جزئیات این تلاش از جمله چگونه به اولویت بندی سرمایه گذاری نیاز دارد.

واکر و چهار نفر دیگر از جمله شارپ اعلام کرد که سرمایه گذاری در این بعد از ظهر در قطعه نظر در این بوستون گلوب. برجسته دیگر محققان در این همکاری شامل جورج دیلی رئیس دانشکده پزشکی هاروارد; اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد مارک Lipsitch; و immunologist پردیس ثابتی موسسه گسترده. پول می آید از چین Evergrande گروه است که پشتیبانی از طرح های در دانشگاه هاروارد از جمله افتتاح مرکز شارپ شرکت منجر می شود. این شرکت نه garnering بازگشت سرمایه گذاری خود واکر می گوید.

به عنوان بخشی از جلسه روز دوشنبه بوستون تیم تا به حال یک ویدیو کنفرانس با پژوهشگران در چین به رهبری زونگ اتباع در گوانگژو موسسه سلامت تنفسی. زونگ کمک به هماهنگ چین در پاسخ به عظیم آن COVID-19 شیوع و علمی رهبر در سال 20022003 شیوع سارس. (هفته مذاکره قبل دولت چین اجازه می دهد یک تیم بین المللی برگزار شده توسط سازمان بهداشت جهانی برای بازدید از این کشور در اواسط ماه فوریه هر دو به ارائه تخصص و برای یادگیری از پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر.)

برای واکر 7 فوریه مرگ 34 ساله Li Wenliang این ووهان-بر اساس چشم پزشک بود که برای هشدار به همکاران به شیوع این بیماری در اواخر ماه دسامبر 2019 شد به ویژه نگران کننده است. “من فکر کردم من هرگز شناخته شده در مراقبت های بهداشتی کارگران به مرگ از آنفولانزا,'” واکر می گوید. “این است که آنفلوانزا است.”

اهداف تلاش جدید شامل بهبود تست های تشخیصی بهتر مدلسازی برای پیش بینی چگونه این بیماری را درک coronavirus اساسی زیست شناسی و نحوه تعامل آن با سیستم ایمنی بدن انسان و توسعه درمان های جدید. “وجود خواهد داشت و چالش ها در شرایط رقابت اولویت” واکر اذعان دارد. تصمیم گیری در مورد که در آن به طور مستقیم پول می شود ساخته شده توسط یک تیم از محققان.

پول جدید بود که مورد استقبال محققان دیگر به ویژه به دلیل آن را از یک غیرعلمی منبع—تقویت تاثیر جهانی COVID-19 و نیاز به منابع متنوع برای کمک به مبارزه با آن. “این فوق العاده مثبت می گوید:” جرمی Farrar, مدیر تحقیقات پزشکی خیریه ولکام تراست. “ما نیاز بخش خصوصی به گام” به عنوان چین Evergrande گروه انجام داد.

“Coronavirus خوب نیست برای املاک و مستغلات” هر یک بیش از آن را خوب است برای هر بخش دیگری از جامعه می گوید: Sten Vermund متخصص اپیدمیولوژی و دین از دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی.

این پروژه بسیاری از اولویت ها از جمله در حال توسعه یک مدل حیوانی برای تست واکسن و درمان ایجاد یک آزمایش پادتن از عفونت بهتر سنج چگونه به جوامع ویروس رسیده است و درک دقیقا چگونه انتقال اتفاق می افتد.

واکر امیدوار است که مناطق دیگر را ایجاد همکاری مشابه که در آن محققان رها “نهادی تعلقات.” محلی استراتژی او معتقد است که بالقوه است: “ما می دانیم هر یک از دیگر,” او می گوید. “ما نمی تواند شروع به سازماندهی مجدد تمام جهان است اما ما می توانید اقدام به سازماندهی مجدد بوستون.”

او استدلال می کند که با استفاده از بشردوستانه بودجه ارائه می دهد انعطاف پذیری و سرعت است که فدرال نمی تواند. همچنین امروز در کنگره تصویب $8.3 میلیارد دلار در اورژانس coronavirus کمک یک لایحه گزارش های رسانه ها می گویند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ثبت نام. روشن نیست و در عین حال زمانی که پول در دسترس تبدیل خواهد شد به خصوص برای محققان که به احتمال زیاد خواهد شد که به نوشتن طرح و صبر برای آنها را به بررسی می شود. بشردوستانه بودجه اجازه می دهد تا دانشمندان “به تصمیم گیری خود را در مورد آنچه که می تواند بیشتر کاتالیزوری برای ورود به یک میدان جدید,” واکر می گوید. “ما فقط نمی تواند انجام دهد که با بودجه فدرال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de